L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: jibjab, az összetevőket feltöltötte: matine91, Módosítva: 2013. július 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kifejezetten a száraz, érzékyen bőr igényeihez kifejlesztett arclemosó. Azonnal eltávolítja a szennyeződéseket és puhává varázsolja a bőrt. Sem parfűmöt, sem szappant nem tartalmaz.

Timi92

2015. december 12.

Én külföldön vásároltam, nagyon olcsón(2 Font). Igazából nem vártam tőle túl sokat, de kellemes meglepetést okozott. Nagyon jó az állaga, könnyű felhabosítani, krémes habja lesz. Tényleg nagyon jól leszedi a sminket, szemről is, icipicit azért szárítja szerintem a bőrt, de utána egy jó tonik és hidratáló használatával ez kiküszöbölhető. Összességében kellemes bőrérzetem van a használata után. A homlokomon pedig szerintem szebb a bőröm, mióta használom. Az összetevőivel Én még így sem vagyok teljesen megelégedve.. De ár-érték arányban megállja a helyét, mert csodát nem is ígér.
Ja és még valami: a tubuson egy tűhegynyi lyuk van csak, ezáltal nagyon kis adag jön ki a termékből, ami egyébként éppen elegendő (bár Én kétszer is átszoktam vele mosni az arcom) és ez tényleg nagyon gazdaságossá teszi ezt a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

katarzis24

2014. július 15.

Most használom el a második tubussal. Hát igen. Próbáltam én már sok mindent, de ez nagyon bevált. A bőröm nem kifejezetten érzékeny, és nem is olyan nagyon pattanásos, de gondoltam kipróbálom. Hát igen. Azok a pattanások, miteszerek, amik voltak, azok eltűntek. Kicsit nekem mosás után húzódik a bőröm, de hamar elmúlik és egyáltalán nem rossz érzés.
Tényleg nagyon gazdaságos, mert nagyon kicsi kell belőle. A szennyeződéseket nagyon simán távolítja el. Ha szembe megy nem csíp, és nekem az illata is bejön.
100% hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 15.

100% hogy újra fogom venni.

nikike

2014. február 6.

Kb. egy hete hasznalom, de elgge bejott. Bar az illata eleg budi, meg lehet szokni es el is kell neki nezni, mert amit muvel az nagyon jo. Jol megtisztitja az arcot, bar nekem nem habzik annyira. Es nem csipi a szememet (!) igy le tudom mosni az osszes sminket. Tegnap elfelejtettem lemosni a szempillaspiralomat, de gondoltam, egye fene, megnezzuk mire kepes. Maradektalanul lemosta es nem hagyott a szemem alatt fekete foltot, mint masik lemosok. Egyszoval amazing!!! Csak ajanlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

matine91

2013. július 31.

Körülbelül 1-2 hete vásárolhattam ezt a lemosót. Azt kell, hogy mondjam, elég csecse kis cucc. Már az elején tetszett az, hogy szappan és parfümmentes. Utána amikor kinyomtam egy borsónyi (!!!) mennyiséget, vagy kevesebbet, iszonyatosan habzott, miközben masszíroztam a bőrömbe. Az viszont a hab a tortán, hogy ilyen kis mennyiség is tökéletesen levitt minden sminket. Én tökéletesen meg vagyok vele elégedve!!! És természetesen nagyon gazdaságos is.
A tonik társával vásároltam darabját 2,5 €-ért külföldön. Biztos vagyok benne, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol