L'Oreal Paris

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: schrenk D, Módosítva: 2012. június 18.

Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Kellemes hab állagának köszönhetően pár perc alatt varázslatos arcbőrt nyújt. Könnyen kezelhető. Egész nap frisseseget nyújt. Kézzel, de akár ecsettel is eldolgozható a bőrön. Hasznalható önmagaban vagy akar alapozó alá. Nem okoz pattanást. Érzekeny bőrűeknek is optimális.

Kiszerelés: 15 ml

szagica1981

2016. március 18.

Zsiros a borom megsem zsirositja ki....smink alà folyamatosan hasznalom!;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 18.

Zsiros a borom megsem zsirositja ki....smink alà folyamatosan hasznalom!;)

Nashuaaa

2015. november 28.

Mostanában mindenhonnan az ömlik felém,hogy primer nélkül nincs élet. Elkezdtem gondolkodni,hogy mikor volt primerem az életben egyáltalán és leesett, hogy volt nagyon régen egy ilyenem. Tényleg régen, még 2007-8 környékén. Azóta már nem is láttam sem a dm-ben, sem a rossmanban, de lehet, hogy csak én nem láttam. Mindenesetre az emlékeimet leírnám: nekem bársonyosan porcelános lett tőle a bőröm, a pórusaimat szépen feltöltötte,a ráncokba sem ragadt bele. Isteni illata és állaga volt,én imádtam. Végül csak azért nem használtam el az egészet, vagy vettem újra mert minimalizáltam a smink használatát és mivel a bőröm amúgy nem problémás, ezt is kiiktattam a rutinból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

Vestara

2015. május 18.

Szerintem ez nem olyan 'igazi' primer, én soha nem használtam az egész arcomra, csak a problémásabb területekre. Tényleg kisimítja a bőr felületét, eltünteti az egyenetlenséget, finom bársonyos réteget hagyva maga után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 18.

dorotthia

2015. április 30.

Elso primerem ugyhogy nincs osszehasonlitasi alapom. Nagyon szeretem, selymesse teszi a boromet az alapozo az apro szemrancokba sem ul bele ugyhogy amiert en vettem arra tokeletes! Nekem nem csuszkal rajta az alapozom pedig eleg vizesbazisu (bobbi brown). Sokaig eleg mert egy icipici adag kell csak, konnyu eloszlatni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 30.

carriebradshaw

2015. április 29.

Hmm, nem is tudom. Az első primerem, szóval tapasztalatlan vagyok. A pórusok valóban kevésbé láthatók, és selymesebb vele az arcbőr. Viszont, a BB-m tartósságát nem növelte,és a fedését sem, a bőrhibákat nem csökkenti. Sokáig elég lesz az biztos, viszont a csomagolása tényleg horror, kb csak ecsettel lehet kibányászni a habkönnyű krémet. Ezeket a tégelyeket nem értem hogy találják ki, de magamat pláne nem, hogy miért veszek ilyet?! :D Szóval eddig egy bizonytalan hármas, de ki akarom alapozóval is próbálni majd+összehasonlítani más primerekkel. Mondjuk mivel itthon kb már nem kapható, így mindegy is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 29.

Krisz78

2015. január 29.

Nyáron vettem, akkor nem vált be:hamar fénylett ez is.Ráadásul itt-ott ki is ütött.
Mostanában elővettem, és működik.2 rétegben a legjobb.Így önmagában is szuper.
Csak kuponnal venném újra (ha lehetne még nálunk kapni--de nincs).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

Mostanában elővettem, és működik.2 rétegben a legjobb.Így önmagában is szuper.
Csak kuponnal venném újra (ha lehetne még nálunk kapni--de nincs).

Doreen_D

2014. október 27.

Pár hónappal ezelőtt vettem, eredetileg alapozó alá. Sokáig nem használtam, mert ahogy mások is írták, csúszkált rajta az alapozó, illetve a BB krém is. Aztán felfedeztem, hogy ha két vékony réteget felviszek ebből egymás után, nem is eredményez rossz hatást. Nyáron jó, mert nem fülled be alatta a bőröm, és észrevettem, hogy ha szépen eldolgozom, akkor porcelán baba-hatást kelt. Szeretem, most már alapozó nélkül használom. Nem tökéletes persze, az én arcommal nem lehet csodát tenni, de nagyon látványos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 27.

killerqueen

2014. október 6.

Szeretem, a Clarins Lisse minute a csucs de ez olcsobb. Majdnem ugyanazt tudja, megis valamitol mas, de azert megteszi :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 6.

Lidu

2014. szeptember 17.

Még akkor vettem amikor a glamour-napos kuponokat nem érte utol a válság,és még volt 50%-os L'oreal kedvezmény...mindenre.
Így sem volt olcsó,de gondoltam kipróbálom. Azóta nem sikerült elhasználnom, annyira nem nyújt semmi pluszt. Ugyan tényleg szépen kiegyenlíti a bőr felszínét, eltünteti a pórusok gödröcskéit, ráncocskákat, de én nem érzem hogy az alapozón fogna bármit is. Szerintem nem tartósabb az alapozó,de cserébe nem is okoz pattikat, tényleg nem komedogén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 17.

shadow06

2014. szeptember 9.

Ez volt az első primerem, akciósan vettem a DM-ben 3000 ft-ért. Nekem macerás a felvitele, ha sokat teszek belőle, csúszkál rajta az alapozó, lekell mosnom és újrakell kezdenem az egészet. Nagyon kevés kell csak belőle, nehezen birom eloszlatni, viszont felvitel után kisebbnek látszódnak a pórusaim, igazán selymes tapintása lesz a bőrömnek. Pattanásokat eddig nem okozott, az alapozó tartósságáról se tudok mit írni mert eddig semmiféle változást nem észleltem hogy tartósabb lenne vele. Kicsit pénzkidobásnak érzem, nehezen majd, de elfogy..

mellesleg, a L'oreal-tól ígényesebb csomagolást vártam volna. nekem ez a matricázott valami nem jön be, és hogy a kupakján nincs semmi leírás a termékről, ezáltal nem látom hogy mi ez, és mindig elfelejtem hogy ilyenem is van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide