Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: halloween, Módosítva: 2012. november 3.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál

Egy használat után látható eredmény, arcra és testre egyaránt használható.

Seahorse82

2016. január 17.

Müllerben vettem 3600 Ft körüli összegért. Este ajánlatos használni, mert egy kicsit ragacsos és elég fényes lesz az ember bőre tőle.
Viszont azt kell, hogy mondjam nagyon jó kis cucc. Reggelre látványosan bebarnultam tőle, nincs sárgás árnyalat, nagyon szép.
Nekem alapjáratom kreolos a bőröm, hetente egyszer szoktam soliba járni, mert szeretem a szép nap barnított bőrt. (nem az agyon szoláriumozottat)
Az arcom kevésbé tartja a barnaságot, viszont úgy látom, hogy ez a krém jó lesz. Nagyon is ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

CocoSunrise

2012. december 15.

Kicsit sárgás, de nem rossz. Hatásos, gyorsan szárad, soha nem hagyott foltot a ruháimon. Arcra nagyon óvatosan és nagyon keveset mert gyorsan megfogja a szín. Engem zavarnak a csillámok benne de szerencsére gyorsan lekopnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 15.

Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színezék. Lilás piros.