L'Oreal Paris

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kati04, Módosítva: 2013. június 20.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

A L'Oréal megalkotta a Sublime Fresh sminklemosó arctisztító tejet, tisztító hatóanyagokkal gazdagítva a normál és vegyes bőr tisztítására. A friss és üde arcbőrért. Maradéktalanül eltávolítja az arcról és a szemről még a vízálló sminket is. A bőr friss és hidratált.

cserpesreka

2018. május 20.

Sima arclemosó tej. Se több se kevesebb :)
Szembe kerülve nagyon csíp, ami zavaró és sminkeltávolító terméknél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 20.

Sima arclemosó tej. Se több se kevesebb :)
Szembe kerülve nagyon csíp, ami zavaró és sminkeltávolító terméknél.

Dius89

2017. január 5.

Eddig a rózsaszín, érzékeny bőrre való lemosót használtam, amivel meg voltam elégedve, gondoltam kipróbálom a bőrtípusomnak megfelelő terméket is, de sajnos nem kellett volna... Az arcomat szépen megtisztítja, a szememen viszont borzalmas. Alig szedi le spirált, de legalább rettenetesen csípi a szemem. Az arcomra lehasználom, de utána többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

hanna9606

2016. december 7.

A kozmetikusom ajánlására váltottam micellás vízről, tejre mivel száraz volt a bőröm. Sokkal jobban bejött mint a víz. Kellemes az illata, de kicsit elnehezíti a bőrt. Viszont a sminket szépen lehozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 7.

reakovats

2016. június 20.

Vészmegoldásnak elmegy, ha az ember éppen nem tud drágábbat és jobbat venni, de nem ajánlom használatra. Az illata kissé kellemetlen, arctisztításkor nem érzek számottevő különbséget, a szememet sminklemosáskor pedig teljesen elnehezíti. Újat nem veszek belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 20.

bomberoo

2016. január 19.

Nagyon szeretem a micellás vizeket, de télen inkább ezt szoktam használni helyettük. A hétköznapi sminket gond nélkül eltávolítja, az illatát nem tudnám megmondani, hogy mire hasonlít, de nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

briw

2015. október 16.

A sminket egész jól leszedi, bár egy kicsit mintha szárítana, feszül a bőröm a használata után. A szememet nekem is csípi sajnos. Újra nem venném,de azért elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 16.

anile

2015. szeptember 6.

Leginkább a szemsmink eltávolítására használom, a teljes arc tisztítására nem jött be, használata után valahogy nehéznek éreztem a bőröm. Jó tulajdonsága, hogy nem irritálja az egyébként szuperérzékeny szememet, viszont teljesítménye átlagos. Annak ellenére, hogy nem használok vízálló szempillaspirált, előfordul, hogy reggel pandamaciként ébredek. Sajnos nem újravevős..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 6.

Vajdus23

2015. július 18.

A sminket viszonylag jól lehozza, de nekem egyáltalán nem vált be ez a tejszerű fajtája a lemosóknak. Ráadásul csípte a szememet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 18.

Klaudia2

2015. június 5.

Szerintem jó:) jól eltávolítja a sminkem a tonik mellett használom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 5.

Szerintem jó:) jól eltávolítja a sminkem a tonik mellett használom

Szilvia77

2015. május 23.

A tonikkal használom naponta kétszer. Megfelelően tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 23.

A tonikkal használom naponta kétszer. Megfelelően tisztít.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Kémiai hámlasztók: Capryloyl Salicylic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak