L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: CocoSunrise, az összetevőket feltöltötte: zfruzsi, Módosítva: 2019. május 2.

Hosszabbító szepillaspirál.

Ár: 1500 Ft (féláron) , Eladó: EngJudit
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: banki utalás után postával küldöm (az ajánlott levél postaköltségét a címzettnek kell állnia), vagy személyes átvétel lehetséges munkaidőben a 1054 Budapest, Bajcsy-Zsilinszky út 42-46. szám alatt, vagy munkaidő után a 3M vonalán

rozsaanna

2020. július 19.

Jó, jó, de nem az igazi. A keféje számomra durva és furcsa (de valószínűleg csak meg kell szoknom). Óvatosan kell vele bánni, mert hamar csomósodik és összeáll tőle a pilla. De végül is, valóban hosszabbnak tűnnek a szempilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 19.

szamira

2019. november 16.

Tökéletes. Az amúgy is hosszú szempilláimból csomósodás, összetapadás, pergés nélkül elképesztően hosszú pillákat csinál. Mindezt természetes hatással, mintha így ébredtem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 16.

GardenofEve01

2019. augusztus 30.

A márka carbon black telescopic spiráljával kezdtem. Ami nagyon szuper volt. Kivonták a forgalomból sajnos. Már csak külföldről beszerezhető :(
Ez a spirál szintén jó, pár rétegben műszempilla hatást kölcsönöz. Viszont nem vízálló, ami sajnos levon számomra az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Ingi

2019. április 26.

Ha kitapasztalja az ember, jó kis spirál. A természetes hatást kedvelőknek már egy réteg is elég, én inkább kettőt szoktam felvinni. Mivel örök kísérletező vagyok, nem tudom, hogy újraveszem-e, de semmiképpen sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

ebeata

2018. október 19.

Szép fekete szempillákat csinál, tartós, nem pattogzik le a nap végére. Szeretem, jó párat elhasználtam már belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 19.

bugeyes

2018. szeptember 4.

Anyukám nagyon szerette ezt a spirált, úgyhogy most egy külföldi utam során beruháztam rá ajándék gyanánt. Persze kiderült, hogy anyu nem ezt a verziót szerette, kipróbálta, nem jött be neki, úgyhogy rám maradt. Amúgy is kifogyóban van a spirálom, de mit mondjak... Az áráért cserébe semmi extra. Pozitívumok: tényleg brutál hosszú pillákat csinál, egyenletesen oszlik el a kefén a festék, szép fekete a festék színe, nem pereg, megemeli a pillákat. Negatívumok: kicsit durva a keféje, nem igazán dúsít, csak ha több rétegben játszadozol vele, nehezen jön le a festék. Nem rossz, de ennyit szinte bármelyik drogériás spirál tud, biztos egy másik, régebbi kiadása baromi jó volt, de ez nem győzött meg, mindenesetre hétköznapokra jó lesz. Csak a brutál hosszítás miatt 4-es.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 4.

blondie95

2016. február 22.

Szuper!!! Az amugyis szep pillaimbol csodat varazsol! Mondjuk en szilikonkefe parti vagyok amugy is.. Nekem olyan mint a Lancome Doll Eyes, csak olcsobbert, igaz ennek az elettartalma a dragabbikhoz kepest a fele! Osszessegeben szeretem😊 dusit, hosszabit, tartos, konnyu vele dolgozni, es FEKETE! Kifogyott, ujra akartam venni de aztan talaltam egy Loreal csomagot egy jo arckremmel illetve a Miss Manga spirallal, amiert elajulva nem vagyok de ennek a kefejevel hasznalom, igy jo!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 22.

boglarkaaaaa

2016. január 15.

Teljesen átlagos spirál volt. Hosszabbította a pillákat, nem pergett le a festék, de valahogy mégsem volt az igazi. Drámaibb hatást vártam tőle, valahogy a régebbi típusú kefével jobban bejött.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

EvaPapp

2015. november 4.

Az egyik legjobb spirál amit valaha próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 4.

Az egyik legjobb spirál amit valaha próbáltam.

DeNoirChristine

2015. október 13.

Csalódás volt,pedig nagy reményeket fűztem hozzá... Második rétegnek egy másik spirálra,nagyon vékonyan megteszi,de nem veszem újra...Jóindulattal 3as.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.