L'Oreal Paris

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Buttercupcosplay, Módosítva: 2017. május 19.

10 gondosan válogatott árnyalatot tartalmaz a színvariációk végtelen lehetőségéért. Elragadó színek a csábító megjelenésért. Finom textúra természetes színekben.

Ár: 1000 ft , Eladó: Dortya
Állapot: Kopott a teteje, használt, Helyszín: Jászberény, Budapest, fizetés: Posta/FoxPost
laanyka

2019. április 12.

Én nem szeretem az erős és hivalkodós sminket, ezért választottam ezt a darabot. Nekem nagyon bevált, bár őszintén szoktam kevergetni a chanel palettámmal. de alapvetően elégedett vagyok vele, visszafogott sminkre tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Muffy

2019. március 16.

A matt színek viszonylag jók, de egy teljes napot semmiképp nem bírnak ki. A csillámosabb színekben teljesen csalódtam. Olyannak való, aki visszafogottabban, egyszerűbben sminkel. Ár-érték arányban nem éri meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 16.

DAnna96

2018. december 29.

Összességében véve egész jó termék, olcsó és szép színek találhatóak benne. A tartója stabil, jól záródik. Hétköznapokon teszi a dolgát, bár eléggé porol és én csak szemhéjbázis+ecsetre fújt fix+ kiegészítéssel használom, ezek segítségével érvényesülnek valamennyire az elegáns, visszafogott színek. Ajándékba kaptam, úgyhogy alapvetően szeretem. Azért magamtól nem fogom újra megvenni. Az árát nem szolgálja meg, dolgoztam már olcsóbb termékekkel is, amik jobban megállták a helyüket (pl. Sleek).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

RMJudit

2018. december 3.

Szép, szolid színei vannak, könnyen felvihető, bár a pigmentáció és a tartósság lehetne jobb is. Alapvetően egy jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 3.

EviKicsi

2018. augusztus 29.

Szép színek, kicsit porolós, közepesen tartós
Nekem megfelelően pigmentáltak is. Picit nehéz építeni , pont azért mert porol, de ennek ellenére kedvelem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

Szép színek, kicsit porolós, közepesen tartós

Blackpanther

2018. május 20.

Nagyon szeretem ezt a palettát. Hétköznapi, visszafogott sminket lehet vele készíteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 20.

Janagiszava

2018. január 28.

Az első "drágább" palettám volt csak lementem a DM-be és megvettem, annyire megfogtak a színek. De kisebb csalódás lett. Nekem rengeteg festéket kell használnom, hogy a világosabbak is jól láthatóak legyenek. Bázissal is próbálkoztam. Már 2-3 hónapja is megvan, de nem lett a kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 28.

Ppet

2018. január 10.

Anno az első palettam volt, tehát csak raneztem a szineire, amik nagyon megfogtak es hoztam is.
3-4 sötét szín van ami szep, mutat is, amugy nagyon sok ido míg a tobbibol kihozok valami használhatót. Lehet az en palettam selejtes, de keménynek is éreztem. Akárhogy akartam ecsetre/ kesobb applikatorra tenni nem sikerult

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 10.

laurabeni22

2017. november 10.

Az elegáns külső baljós belsőt takar, ami nálam abban mutatkozott meg, hogy egyrészt a színek nem pigmentáltak, többszörös felvitelt követve is alig látszik valami a festékből. Nagyon nagy elvárásaim voltak ezzel a termékkel kapcsolatosan, hálisten ajándékba kaptam, de az árát semmiképp sem éri meg. Továbbá a festék porzik. A kiinduló ötlet , ami a 10 nude beige árnyalatait gyűjtötte össze brilliáns, hisz ezek a kedvenc színeim, de sajnos egyáltalán nem váltotta be a hozzáfűzött reményt. Azóta is a polcon áll a paletta , nem használom. Nekem nagy csalódás volt ez a termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 10.

Barboka89

2017. október 31.

Nagyon szeretem ezt a palettát, jó, hogy az applikátor másik végén ecset van, azzal jobban szeretek dolgozni. A matt színekkel árnyalni szoktam, önmagunkban azokat sosem használom. Viszont ez tipikusan az a paletta, ami felkenve akkor jó, ha használok alá szemhéjalapozót. Így szépen kihozza a színeket, jól fed és tartós is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrűség szabályozó segédanyag.