L'Oréal Paris

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kfvera, Módosítva: 2012. május 23.

Kategória:   Hajfestékek

A L´Oréal Majirel kímélő hajfestést biztosít a Ionène G és az Incell gondoskodásnak köszönhetően. Erősítik a hajszálakat, a hajgyökerektől egészen a hajvégekig. Majirel eredmény: intenzív szín, ragyogó fény a hajgyökerektől egészen a hajvégekig és az ősz hajszálak 100%-os takarása.

L'Oreal Paris Majirel Hajfesték, 8.3 - arany szőke
Ár: 2000 Ft , Eladó: Sula
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel
1000 ft világos barna L'Oreal Paris Majirel Hajfesték
Ár: 1000 ft/db , Eladó: xszemyx
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Orosháza, fizetés: Ajánlott postán kívül bármilyen csomagküldés

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

asdf27

2023. augusztus 1.

50%+ ősz hajam van, a L’Oréal Preference hajfestek az ősz hajszálakat egyáltalán nem fedi be, ezért kezdtem el használni. Ez egy fokkal jobb, meg vannak kérdéseim. Fényes, egyenletes(ebb) színt ad, nagyon gazdaságos vele dolgozni(kevesebb kell, mint a boltiból), mert sűrű krém állaga van.

Update: 3* írtam a Loreal-nak, és elmondták, hogy ősz hajra 6%-os Oxyval kell használni 50%-ban base árnyalatból és 50%-ban divatszínből. A baj, hogy így sötétebb lesz.... ileltve még van a 9%-os Oxy-ból elég sok, majd kipróbálom.

update: elkezdtem pajzsmirigy gyógyszert szedni, és sötétebbre fogta be, és minden ősz hajszálat betakart a festék. :-) Keverve használtam 10-es cool coverrel. Kénytelen leszek világosabbra keverni. :-) Akinek nem fogja be a haját, érdemes endokrinológushoz fordulnia, ajánlom az Endocare klinikát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 1.

Jayf

2022. november 2.

Több vörös árnyalatot is próbáltam már, egyiknek sincs szép finishe. Festés után narancssárga fejjel rohangálhattam 2-3 hajmosásig, mivel brutálisan kopik, utána érte el a (kb.) kívánt színt. Hála istennek legalább egységes lett, nem úgy mint az Igora Royallal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. november 2.

KreolAncsi

2022. július 8.

Csutiancsihoz hasonlóan nekem is az a tapasztalatom mostanában, hogy bár egész jó a festése, de gyorsan kopik (6.1). Én is kétszer mosok hajat egy héten és 3 hét után mintha kijönne az egész és látszanak az ősz hajszálak. Amúgy is egy drágább kategória, de így meg pláne. Ahogy elnézem a véleményeteket, jó páran tapasztalják ugyanezt - azt a tényt, hogy valaki szerint először túl sötét lett, majd pár hét múlva elérte a kívánt színt szintén a kopásnak tudom be. Annak én is örülnék, ha valaki ajánlana jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 8.

csutiancsi

2022. május 9.

Évek óta ezt a festéket használom, mivel őszülök, úgy voltam vele a lehető legjobbat adjam a hajamnak, ha már nem tudok eljárni fodrászhoz minden hónapban. A Haj-Kerbe vásárolom többnyire 2600 körül van az ára, és mivel kis kiszerelésben nem árulnak oxy-t ezért én mindig Kallos (szagtalan) 6%-os oxy-t vásároltam hozzá. A 6.0 árnyalatot használtam sokáig de most az utóbbi 2 hónapban áttértem a 7.0-ra mert meguntam a sötét egyhangú hajszínt. Jól befogja tény, de azért úgy hogy heti 2x mosok hajat már 3 hét után kopik a színe. Többnyire tőfestünk és kb minden 3.nál kenjük át az egészet.
Kérdésem lenne, hogy az aki szintén küzd az ősz hajszálakkal mit gondol? Van ennél jobb hajfesték?
Sajnos pl egy Alfaparf nekem hamarabb kifakult mint ez de még mindig nem találtam a Majirelnél jobbat. Isten ments drogériás hajfesték.
Vagy ha a saját oxy-jával használnám tartósabb lenne a szín? Egyszer nemrégiben azt mondta egy fodrász az ősz haj esetében legyen szó csak egy tőfestésről nem az 1:1,5 arányt kell alkalmazni, hanem az 1:1 arányt és nagyon aprólékosan bekenni. Nekem mondjuk ez sem segített. ( a fodrász Loreal és Kerastase szalonban dolgozik).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 9.

Dorka19770330

2020. június 27.

Sokféle hajfesték kipróbálása után kötöttem ki ennél. 7,23-as színt rendeltem 6-os oxival használtam. Elöször megrémültem, hogy megint sikerült jó sötét színt festeni. Az első pár mosásig maradt a sötét szín, aztán el kezdett szépen fakulni. Most kb a 7.mosás után gyönyörű, vörösesbarna színt kaptam, hasonlót, mint az eredeti hajszínem. Jó lenne rögtön ilyet festeni. Az ősz hajszálakat szépen befogta és még nem kopott le. A festék iszonyat büdös, alig bírtam levegőt venni. De a hajam állaga jó, puha.
Mindenképp újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 27.

Mindenképp újraveszem

KaFanni

2020. április 7.

Nekem abszolút nem jött be ez a hajfesték, konkrétan festés után olyan volt mintha be se festettem volna, vagy még rosszabb... (cool cover 6.11, 6.1)
Totál vörös lett és kezelhetetlenné tettem a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

Totál vörös lett és kezelhetetlenné tettem a hajam.

Cukiduda

2019. szeptember 15.

Update:
sajnos hamar kifakult a hajam :(

A 7.0 árnyalatút használtam 6%os alfaparf oxival és kb 40 percig hagytam fent.
Jó illatú, annyira nem szárította a hajam.
Kíváncsi vagyok, hogy milyen tartós lesz a hajamon. Egyelőre 5 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Update:
sajnos hamar kifakult a hajam :(

A 7.0 árnyalatút használtam 6%os alfaparf oxival és kb 40 percig hagytam fent.
Jó illatú, annyira nem szárította a hajam.
Kíváncsi vagyok, hogy milyen tartós lesz a hajamon. Egyelőre 5 *.

dorakrem

2019. augusztus 3.

Emlékeim szerint legalább 8 -10 éve használom, egy nagyobb kihagyással. 6.1,7.1, és a 7.0 árnyalatokat. Mostanában nem fedi be az ősz szálakat, ami egy kicsit elbizontalanított. Az ára, hát nem a legolcsóbb, de eddig nekem bevállt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Vendy254

2018. július 16.

Szép végeredménye lett a hajamnak. nekem 6.1 és 7.0 lett összekeverve. Nagyon tetszett a szín amit kaptam de elég gyorsan kopik és teljesen kiszárította a hajam így most ápolom ezerrel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Evaaaa

2018. február 15.

A cool cover változatát használtam, 6.1, mert hamvasítás volt a cél. 6os-7es árnyalatú kb az alapszínem, és hasonló árnyalatban volt festve is egy enyhén vöröses rezes színre, szerettem volna visszakapni az eredeti hamvas barna hajszínem.
Tökéletes hamvasságot nem értem el, de azért sokkal hamvasabb és természetesebb mint volt.
Nagyon fontos szerintem figyelni hogy mennyire változik a haj színe, mert ha túl sokáig van rajta, valóban nagyon sötét lesz. (Nekem konkrétan feketének tűnt elsőre a leírásban megadott időtartam után.) Vagy esetleg érdemes nem a 9es, csak a 6os oxival festeni.
Kicsit valóban szárít is, de azért nem vészes. 3 hajmosás után már nem is annyira sötét és nem is annyira száraz a hajam. Azért még egy festés elkél a kívánt eredményig. Szerintem következő festésre a 6.11el vagy a 7.11el próbálkozom és kevesebb ideig hagyom rajta. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite

Olajsav. Az olajsav egy zsírsav féle, melyet elsősorban bőrpuhító (emolliens) anyagként használnak. A zsírsavak a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők. A zsírsavak és így az olajsav is különösen ajánlott összetevő a száraz bőrre.

A Sodium Metabisulfite egy antioxidáns hatású összetevő, melyet a kozmetikumokban leggyakrabban tartósítószerként és stabilizátorként használnak. Segít megelőzni a készítmények megromlását és hatékonyságuk elvesztését azáltal, hogy megvédi őket az oxigén káros hatásaitól. Az összetevőt ezen kívül a bőr hiperpigmentációjának javítására, a hajban levő hajfesték eltávolítására és a klór okozta elszíneződés megelőzésére is használják.

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.