L'Oreal Paris

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kfvera, Módosítva: 2012. május 23.

Kategória:   Hajfestékek

A L´Oréal Majirel kímélő hajfestést biztosít a Ionène G és az Incell gondoskodásnak köszönhetően. Erősítik a hajszálakat, a hajgyökerektől egészen a hajvégekig. Majirel eredmény: intenzív szín, ragyogó fény a hajgyökerektől egészen a hajvégekig és az ősz hajszálak 100%-os takarása.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

csutiancsi

2022. május 9.

Évek óta ezt a festéket használom, mivel őszülök, úgy voltam vele a lehető legjobbat adjam a hajamnak, ha már nem tudok eljárni fodrászhoz minden hónapban. A Haj-Kerbe vásárolom többnyire 2600 körül van az ára, és mivel kis kiszerelésben nem árulnak oxy-t ezért én mindig Kallos (szagtalan) 6%-os oxy-t vásároltam hozzá. A 6.0 árnyalatot használtam sokáig de most az utóbbi 2 hónapban áttértem a 7.0-ra mert meguntam a sötét egyhangú hajszínt. Jól befogja tény, de azért úgy hogy heti 2x mosok hajat már 3 hét után kopik a színe. Többnyire tőfestünk és kb minden 3.nál kenjük át az egészet.
Kérdésem lenne, hogy az aki szintén küzd az ősz hajszálakkal mit gondol? Van ennél jobb hajfesték?
Sajnos pl egy Alfaparf nekem hamarabb kifakult mint ez de még mindig nem találtam a Majirelnél jobbat. Isten ments drogériás hajfesték.
Vagy ha a saját oxy-jával használnám tartósabb lenne a szín? Egyszer nemrégiben azt mondta egy fodrász az ősz haj esetében legyen szó csak egy tőfestésről nem az 1:1,5 arányt kell alkalmazni, hanem az 1:1 arányt és nagyon aprólékosan bekenni. Nekem mondjuk ez sem segített. ( a fodrász Loreal és Kerastase szalonban dolgozik).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 9.

asdf27

2021. június 15.

50%+ ősz hajam van, a L’Oréal Preference hajfestek az ősz hajszálakat egyáltalán nem fedi be, ezért kezdtem el használni. Ez egy fokkal jobb, meg vannak kérdéseim. Fényes, egyenletes(ebb) színt ad, nagyon gazdaságos vele dolgozni(kevesebb kell, mint a boltiból), mert sűrű krém állaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 15.

Dorka19770330

2020. június 27.

Sokféle hajfesték kipróbálása után kötöttem ki ennél. 7,23-as színt rendeltem 6-os oxival használtam. Elöször megrémültem, hogy megint sikerült jó sötét színt festeni. Az első pár mosásig maradt a sötét szín, aztán el kezdett szépen fakulni. Most kb a 7.mosás után gyönyörű, vörösesbarna színt kaptam, hasonlót, mint az eredeti hajszínem. Jó lenne rögtön ilyet festeni. Az ősz hajszálakat szépen befogta és még nem kopott le. A festék iszonyat büdös, alig bírtam levegőt venni. De a hajam állaga jó, puha.
Mindenképp újraveszem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 27.

Mindenképp újraveszem

KaFanni

2020. április 7.

Nekem abszolút nem jött be ez a hajfesték, konkrétan festés után olyan volt mintha be se festettem volna, vagy még rosszabb... (cool cover 6.11, 6.1)
Totál vörös lett és kezelhetetlenné tettem a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 7.

Totál vörös lett és kezelhetetlenné tettem a hajam.

Cukiduda

2019. szeptember 15.

Update:
sajnos hamar kifakult a hajam :(

A 7.0 árnyalatút használtam 6%os alfaparf oxival és kb 40 percig hagytam fent.
Jó illatú, annyira nem szárította a hajam.
Kíváncsi vagyok, hogy milyen tartós lesz a hajamon. Egyelőre 5 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Update:
sajnos hamar kifakult a hajam :(

A 7.0 árnyalatút használtam 6%os alfaparf oxival és kb 40 percig hagytam fent.
Jó illatú, annyira nem szárította a hajam.
Kíváncsi vagyok, hogy milyen tartós lesz a hajamon. Egyelőre 5 *.

dorakrem

2019. augusztus 3.

Emlékeim szerint legalább 8 -10 éve használom, egy nagyobb kihagyással. 6.1,7.1, és a 7.0 árnyalatokat. Mostanában nem fedi be az ősz szálakat, ami egy kicsit elbizontalanított. Az ára, hát nem a legolcsóbb, de eddig nekem bevállt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Vendy254

2018. július 16.

Szép végeredménye lett a hajamnak. nekem 6.1 és 7.0 lett összekeverve. Nagyon tetszett a szín amit kaptam de elég gyorsan kopik és teljesen kiszárította a hajam így most ápolom ezerrel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Evaaaa

2018. február 15.

A cool cover változatát használtam, 6.1, mert hamvasítás volt a cél. 6os-7es árnyalatú kb az alapszínem, és hasonló árnyalatban volt festve is egy enyhén vöröses rezes színre, szerettem volna visszakapni az eredeti hamvas barna hajszínem.
Tökéletes hamvasságot nem értem el, de azért sokkal hamvasabb és természetesebb mint volt.
Nagyon fontos szerintem figyelni hogy mennyire változik a haj színe, mert ha túl sokáig van rajta, valóban nagyon sötét lesz. (Nekem konkrétan feketének tűnt elsőre a leírásban megadott időtartam után.) Vagy esetleg érdemes nem a 9es, csak a 6os oxival festeni.
Kicsit valóban szárít is, de azért nem vészes. 3 hajmosás után már nem is annyira sötét és nem is annyira száraz a hajam. Azért még egy festés elkél a kívánt eredményig. Szerintem következő festésre a 6.11el vagy a 7.11el próbálkozom és kevesebb ideig hagyom rajta. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Langelica

2017. augusztus 13.

Három alkalommal használtam, a saját előhívójával. Először a 6%-os, majd 9%-os oxival. Nagyon sokat rontott a hajam állapotán. Szárazzá, kezelhetetlenné vált a rendszeres ápolás ellenére is. Drogériás termékeknél sosem tapasztaltam ezt. A kívánt színeredményt sem hozta, mellesleg drága. Sajnos, nekem nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

hvcs

2017. június 11.

Ált. "valami lilás árnyalatú szőkét" szoktam venni, 8 és 10-es között amilyen hangulatban épp vagyok/amilyen évszak éppen van (nyár = 10), hiszen a következő festésre úgyis elfelejtem, mit használtam. A nem lilásaktól nekem rezesedik a hajam. A lilásaktól is eleinte kicsit túl vöröses lesz, de aztán a vörösesség valahogy kikopik, és civilizált szőke színe lesz.
Ez a cucc a legjobb, amit próbáltam eddig. Körökkel veri kenterbe a drogériás termékeket. Illetve teszek majd még egy Alfaparf-próbát is, hiszen annó az volt a kedvencem, de mióta konzisztensen szőkítek, nem használtam, s majd összehasonlítom, de egyelőre ezzel teljesen elégedett vagyok. Illetve egy csillag levonás az állatkísérletekért (vagy ez álszentség? végül is mire legyen sznob az aki rendszeresen szőkít), meg mert 2 hónap után már nem csak a lenövés zavaró, de a színe se az igazi többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.