L'Oreal Paris

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kfvera, Módosítva: 2012. május 23.

Kategória:   Hajfestékek

A L´Oréal Majirel kímélő hajfestést biztosít a Ionène G és az Incell gondoskodásnak köszönhetően. Erősítik a hajszálakat, a hajgyökerektől egészen a hajvégekig. Majirel eredmény: intenzív szín, ragyogó fény a hajgyökerektől egészen a hajvégekig és az ősz hajszálak 100%-os takarása.

Cukiduda

2019. szeptember 15.

Update:
sajnos hamar kifakult a hajam :(

A 7.0 árnyalatút használtam 6%os alfaparf oxival és kb 40 percig hagytam fent.
Jó illatú, annyira nem szárította a hajam.
Kíváncsi vagyok, hogy milyen tartós lesz a hajamon. Egyelőre 5 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

Update:
sajnos hamar kifakult a hajam :(

A 7.0 árnyalatút használtam 6%os alfaparf oxival és kb 40 percig hagytam fent.
Jó illatú, annyira nem szárította a hajam.
Kíváncsi vagyok, hogy milyen tartós lesz a hajamon. Egyelőre 5 *.

dorakrem

2019. augusztus 3.

Emlékeim szerint legalább 8 -10 éve használom, egy nagyobb kihagyással. 6.1,7.1, és a 7.0 árnyalatokat. Mostanában nem fedi be az ősz szálakat, ami egy kicsit elbizontalanított. Az ára, hát nem a legolcsóbb, de eddig nekem bevállt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Vendy254

2018. július 16.

Szép végeredménye lett a hajamnak. nekem 6.1 és 7.0 lett összekeverve. Nagyon tetszett a szín amit kaptam de elég gyorsan kopik és teljesen kiszárította a hajam így most ápolom ezerrel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

Evaaaa

2018. február 15.

A cool cover változatát használtam, 6.1, mert hamvasítás volt a cél. 6os-7es árnyalatú kb az alapszínem, és hasonló árnyalatban volt festve is egy enyhén vöröses rezes színre, szerettem volna visszakapni az eredeti hamvas barna hajszínem.
Tökéletes hamvasságot nem értem el, de azért sokkal hamvasabb és természetesebb mint volt.
Nagyon fontos szerintem figyelni hogy mennyire változik a haj színe, mert ha túl sokáig van rajta, valóban nagyon sötét lesz. (Nekem konkrétan feketének tűnt elsőre a leírásban megadott időtartam után.) Vagy esetleg érdemes nem a 9es, csak a 6os oxival festeni.
Kicsit valóban szárít is, de azért nem vészes. 3 hajmosás után már nem is annyira sötét és nem is annyira száraz a hajam. Azért még egy festés elkél a kívánt eredményig. Szerintem következő festésre a 6.11el vagy a 7.11el próbálkozom és kevesebb ideig hagyom rajta. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

Langelica

2017. augusztus 13.

Három alkalommal használtam, a saját előhívójával. Először a 6%-os, majd 9%-os oxival. Nagyon sokat rontott a hajam állapotán. Szárazzá, kezelhetetlenné vált a rendszeres ápolás ellenére is. Drogériás termékeknél sosem tapasztaltam ezt. A kívánt színeredményt sem hozta, mellesleg drága. Sajnos, nekem nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 13.

hvcs

2017. június 11.

Ált. "valami lilás árnyalatú szőkét" szoktam venni, 8 és 10-es között amilyen hangulatban épp vagyok/amilyen évszak éppen van (nyár = 10), hiszen a következő festésre úgyis elfelejtem, mit használtam. A nem lilásaktól nekem rezesedik a hajam. A lilásaktól is eleinte kicsit túl vöröses lesz, de aztán a vörösesség valahogy kikopik, és civilizált szőke színe lesz.
Ez a cucc a legjobb, amit próbáltam eddig. Körökkel veri kenterbe a drogériás termékeket. Illetve teszek majd még egy Alfaparf-próbát is, hiszen annó az volt a kedvencem, de mióta konzisztensen szőkítek, nem használtam, s majd összehasonlítom, de egyelőre ezzel teljesen elégedett vagyok. Illetve egy csillag levonás az állatkísérletekért (vagy ez álszentség? végül is mire legyen sznob az aki rendszeresen szőkít), meg mert 2 hónap után már nem csak a lenövés zavaró, de a színe se az igazi többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 11.

xadriennx

2017. február 16.

Az egészen világos színektől (10.1; 9.11) az 5.25 mélységig használtam csomó árnyalatát, nekem abszolút a kedvenc hajfestékem! Dobozossal már évek óta nem kísérletezgetem, a Majirel tartós, a színei elképesztően szépek, a hajam fényes lesz és puha tőle, és olyan színt kapok, mint ígérik (világosbarna hajam, van - vagy nevezzük inkább egérszürkének :) ) Csak a saját oxijával (6-ossal) alkalmazom a hajamon, könnyen kezelhető és bár kicsit drága, nekem megéri! :) Abszolút 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

juditkaa70

2016. október 30.

2.10-est használtam. Kékesfekete.Gyönyörű a hajszín. Viszont úgy vettem észre szárítja a fejbőröm,és sajnos a tartósságát illetően nem az igazi! 2 hét után már kopik a hajfesték.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 30.

hiphoppergirl93

2016. október 15.

Ha a festés után nézzük 5 csillag, de mivel 2 hét után kb. semmi szépség nincs a hajon ezért ár érték arányban pontozok. Nem éri meg az árát az biztos..:( casting creme gloss professzionális változata egyébként ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Vivvancs

2016. október 15.

Eddig már kb. mindenféle hajfestéket kipróbáltam ami létezett. Régóta szerettem volna sötétebb barna lenni - olyan egyértelműen barna, ami se nem szőke, se nem fekete. Az eddigi próbálkozásaim pedig mindig e két végletet eredményezték. Aztán jött ő, az 5.12-es, és végre megkaptam azt az árnyalatot, amit szerettem volna: barna! A dolog pikantériája az éppen csak megjelenő finom rózsaszín bizonyos fényben, ami teljesen feldobja az egészet, és nem marad "unalmas" barna. Elég sokan kérdezték már hogy mi ez a szín, szerintem különleges és halál menő. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Antioxidánsok: Sodium Metabisulfite

Hajfestékekben gyakran használt hajszínező összetevő.