L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   25 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gothmarypoppins, Módosítva: 2016. február 28.

Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hab állagú alapozó. Matt bársonyosság - fakó hatás nélkül.

zsii

2016. december 15.

Azt hittem képes lesz pótolni elődjét, ám csalódást okozott. Sokkal szárazabb textúrájú, a fedése sem az igazi.
(Még akad egy kisebb készlet belőle külföldön, akinek hiányzik, hajrá.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

(Még akad egy kisebb készlet belőle külföldön, akinek hiányzik, hajrá.)

bevi555

2016. február 28.

Imádtam... De már nem gyártják,sajnos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 28.

Imádtam... De már nem gyártják,sajnos.

Asztrid

2015. október 16.

Ez az alapozó az amivel idáig a legjobban melléfogtam, pedig alapvetően szeretem a L'oreal termékeit. Megvettem mert tetszett a promóban a hab állag, a "matt", és az ár. Minden alapozás előtt hidratálok, most is így tettem. Ennek ellenére csúnyán becsomósodott és moshattam le az egészet a fr.ncba. Időközben újra kipróbáltam de sajnos ugyanaz a helyzet állt elő. Szóval nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 16.

nemethanna1

2015. augusztus 19.

Egy DM-es akció keretein belül vettem, de sajnos nem volt jó ötlet. Már a színnel is problémáim voltak, ugyanis sajnos a boltban nem volt teszter, így csak a képzelőerőmre hivatkozhattam, mit takar a „light sun”. Mikor aztán hazaértem, és először swatcholtam, hát, mondhatjuk, nagyon néztem, sokkal sötétebbnek tűnt, mint amire számítottam. Felkene azért végülis nem volt olyan rossz, de akkor beütött a következő gubanc. A fedése, ami középszerű. Ugyan a bőrszínt nagyon szépen feljavítja, egységesíti (szerintem külön jót tett velem az univerzum, hogy ezt a sötétebb színt tette a kosaramba, nincs olyan hulla-feelingem), sajnos a bőrhibákkal nem nagyon tud mit kezdeni. A pirosas foltokat még csak-csak enyhíti, a pattanásokból viszont semmit sem fed el. Az állaga kellemes meglepetést okozott. Nekem a Rimmel Stay Matte-ja volt az isten, így ahhoz viszonyítom a hab állagú alapozóimat. Aki ismeri, tudja, hogy ugyan egy könnyen eldolgozható, de elég tömör és masszív termék, ami alá rendesen hidratálni kell, hogy szépen mutasson. Ezzel a szemben a L’Oréal verziója sokkal könnyebb, szinte légiesnek tűnik, az arc tapintása pedig puha, bársonyszerű a használata után. A tartósságára nem lehet panaszom, persze az ígért 12 órát nem bírja ki, púderrel meg egy kis korrigálással egy rohanós napot lehúzhatunk vele. Összességében nem rossz alapozó ez, de egyáltalán nem nekem való. Azoknak ajánlom, akiknek nincs rejtegetni valójuk, csak egy kis finomításra vágynak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

Beba01

2015. május 7.

Kételkedve tettem kosaramba de ezidáig mindig melléfogtam de most végre nem:):)Jól fed tartós és mindent szépen eltüntet.
Mivel vannak bőrhibáim így előtte mindig használom a Catrice Camouflage 010 Ivory korrektorát majd rásminkelek a Lorálal és húúpsz mintha nem is lennének ott azok a fránya bőrhibák...5 *******

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 7.

sophia1110

2015. március 21.

Ma vettem egy ilyen alapozót az Ázsia Centerben 1700 Ft-ért. Hazaérve egyből kipróbáltam. Fedése nem túl jó, de valóban mattít. Én még tettem rá egy másik L'oreal alapozót is, így a fedés is megvan. Ez az alapozó önmagában nekem egy kicsit kevés, de tetszik, hogy nagyon könnyű a textúrája, felkenve púderes, bársonyos lesz a bőrön. Összességében nem rossz, kis rásegítéssel szép eredményt értem el vele. Ha nap végére nem fénylik majd az arcom, akkor marad a 4 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 21.

Sztellus

2015. február 27.

Én egy l'oreal-hoz képest jobbra számítottam. A BB krém konkrétan jobban fed, mint ez. Nagyon púderes érzetet hagy maga után ez az egyetlen pozitívum. Egyáltalán nem tartós, csoda ha 2 órát kibír. Egyszerűen beszívódik vagy lekopik, nem tudom. Szerencsére leárazva vettem 7-800 ft-ért. De ennyit sem ér, jóindulattal 2 csillag, mert nem ártott, de nem is szépített a bőrömön, hozzáteszem, nem sok kell csak egy kis színegységesítésre és egy minimális fedőrétegre van szükségem néha.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 27.

ViktoriaVrd

2015. január 27.

Nalam totalis mellefogas... valami katasztofa a kombinalt boromre. Sajnalom, tobbszor is probalkoztam vele, olyan konnyu az allaga, hogy el sem hiszem, de kenytelen vagyok megvalni tole :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 27.

Krisz78

2015. január 26.

"Kicsit" szkeptikus vagyok a L'oreal termékekkel, de az itteni pozitív vélemények hatására mégis megvettem.
Csak azt sajnálom-így utólag-,hogy nem vettem kettőt.Olcsó volt és szuperül teljesít.
Szépen egységesíti a bőrszínt, fedése közepes, de nekem nem is kell több.
És persze tényleg mattít!!Nekem ez a lényeg.
Hiányozni fog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 26.

Szépen egységesíti a bőrszínt, fedése közepes, de nekem nem is kell több.
És persze tényleg mattít!!Nekem ez a lényeg.
Hiányozni fog.

bellsy

2015. január 6.

Szerencsére nem kell túl sok mindent elfedni az arcbőrömön, így számomra ez tökéletes. A fedő hatása nem túl jó. Viszont nagyon szépen egységesíti a bőrszínt és matt hatást biztosít egész nap. Egészen kevés is elég belőle, nagyon sokáig tart egy tubus. Már évek óta ezt illetve, korábban az üveges változatát használom. Az egyetlen alapozó, amitől nem lettek kiütéseim, nem zsírosodott be a bőröm. 4-est csak azért kap, mert a korábbi üveges változatának jobb volt a fedése, ez egy kicsit gyengébb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 6.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide