L'Oreal Paris

Ár:   5500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 X 1,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 23.

Kiszerelés:   7 X 1,3 ml
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

7 napos bőrfelszín-feltöltő arcápoló ampulla-program a hidratált, rugalmasabb és teltebb arcbőrért!  Az egyadagos védőcsomagolás gondoskodik a hatóanyagok frissességének megőrzéséért: a hialuronsav segít intenzíven feltölteni és hidratálni a bőrt, míg a B5-vitamin bőrnyugtató hatású, alapvető tápanyag a bőr számára.

Leander

2019. október 8.

Szerintem egész jó cucc. Tény, hogy valószínűleg lehet olcsóbban is találni hasonlót, de én ezzel együtt elégedett voltam. Az ampullák kialakítása jó, könnyen használható és biztonságos. Egy ampulla pont annyit tartalmaz amennyit nagyvonalúan fel lehet vinni a teljes arc-nyak és dekoltázs területére. Azonnal látható a feszesítő hatás. Szépen feltölti a bőrt, ahogy azt kell. A hosszú távú hatásáról nem vagyok meggyőződve, de kellemes kis extra ápolás így az ősz kezdetén. A bőröm szerette, bár kétségtelen, hogy újra venni valószínűleg én sem fogom - legalább ilyen jó hatású a Nivea hyaluron kúrája, töredék áron, nem beszélve egyes gyógyszertári, illetve webshopból rendelhető hyaluron termékekről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

CeCeDrake

2019. szeptember 18.

Kíváncsi voltam, hogy mit újított a L'Oréal. Nem voltak nagy elvárásaim.
Összességében nem rossz, viszont az árát abszolút nem éri meg.
4500 Ft körüli áron rendeltem, ennyiért 30 ml-s hyaluron szérumot lehet venni (bőven) a jobbik fajtából.
Szóval kísérletnek elmegy, de amúgy nem. Semmi rendkívüli hatása nincs.
Pénzkidobásnak ítélem, kis mennyiség horror áron, extra nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Kíváncsi voltam, hogy mit újított a L'Oréal. Nem voltak nagy elvárásaim.
Összességében nem rossz, viszont az árát abszolút nem éri meg.
Szóval kísérletnek elmegy, de amúgy nem. Semmi rendkívüli hatása nincs.
Pénzkidobásnak ítélem, kis mennyiség horror áron, extra nélkül.

Antioxidánsok: Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside

Ph szabályozó segédanyag

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Más néven Syn-Ake, ami egy szintetikus neuropeptid, mely a Wagler-bambuszvipera mérgében található Waglerin-1 peptidhez hasonló hatással bír. Az összetevővel elsősorban anti-ageing termkekben talákozhatunk, mint botox alternatíva. A trutinageing informácói szerint a hatóanyag blokkolja a szervezet Na+ felvételét, amitől az arcizmok ellazulnak, és ezáltal megakadályozza a mimikai ráncok kialakulását. A hatóanyag gyártójának 28 napos in vivo tesztjén résztvevő alanyok 67%-a az izmok összehúzódásának gyakoriságának csökkenéséről, 52% pedig a homlokráncok méretének csökkenéséről számolt be 4% Syn-Ake tartalmú termék napi kétszeri használata után.