L'Oreal Paris

Ár:   4400 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ada9921, Módosítva: 2021. június 8.

Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Kifejezetten az orcák felső részének teltségvesztése elleni terméke: a szemek belső sarkától induló és az arccsontig tartó rész ápolására, amely idővel megereszkedhet. A formula a L'Oréal Paris szemkörnyékápolóiban megtalálható eddigi legmagasabb hialuronsav-koncentrációt tartalmazza, amely újra feltölti a bőrt nedvességgel.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Illa

2022. március 14.

Bár én nem érzek bizsergést, de látható hatásáról én is be tudok számolni. Nagyon lágy, gyorsan felszívódó krém. Az applikátorral felvinni kimondottan kellemes, kényeztető érzés. Szépen feltölti és kisimítja a szem körüli területet. A sminket remekül bírja, nem tapasztaltam kukacosodást (bőven a szemem alá is kenek belőle), irritációt nem okozott. Nappali szemkrémnek szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 14.

Fma

2022. január 22.

Kissé szkeptikus voltam ezzel a szemkörnyék-ápolóval kapcsolatban, de kifogtam egy jó kis akciót, ezért gondoltam belevágok.
Eleve karikás a szemem alatt fiziológiai sajátosság, de a gyerek születése után a kialvatlanság és vízhiány nagyon sokat rontott a dolgon.
Pár hete szorgalmasan kenegetem reggel és este ezzel a cuccal, és bár Bevallom, első használat után árgus szemekkel figyeltem, hogy egy csapásra kisimul majd a szemem alatt (nem tette😥), most, hogy már pár hete használom, csodálkozva tapasztalom, hogy mennyivel üdébb a tekintetem! Nem számítottam rá, de működik! Az apró mimikai ráncokat is enyhíti, illetve a karikákat enyhítette, mind mélység mind szín tekintetében. Szederjes lila helyett kezdett ismét rózsaszín lenni.
Az állaga könnyű, finom az illata is, praktikus a csőre a tubusnak, jó érzés elkenni vele a krémet.
Felkenés után kellemes bizsergető érzés, melegíti és hidratálja is, dolgozik rendesen.
Bár ez az első ilyen krémem, nekem egyelőre nagyon pozitív a tapasztalatom, és sokkal nagyobb bizalommal fogom a márka többi termékét is kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 22.

csutkababaa

2022. január 19.

Néhány hete használom csak a terméket, de már most rengeteget javított a szemem alatti karikákon és azok hidratáltságán. Nagyon szépen hidratálja a szemkörnyéket, és egyáltalán nem irritálta a szemem, pedig sajnos nagyon érzékeny a bőröm. Sokkal üdébb a tekintetem amióta ezt a terméket használom. Mindenképp újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Ph szabályozó segédanyag

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag