L'Oréal Paris

Ár:   5999 Ft   Kategória:   Szemkrémek

A krémet feltöltötte: sparksy, az összetevőket feltöltötte: Mirabylia, Módosítva: 2023. július 25.

Kategória:   Szemkrémek

• Szemkörnyék szérum
  • Hialuronsavval intenzíven hidratálja és nedvességgel tölti fel a bőrt
  • Koffeinnel energizálja a bőrt és küzd a sötét karikák ellen
  • Niacinamiddal és CG-vitaminnal fokozza a ragyogást
  • 2,5% hialuronsavval.
  • Korrigálja a sötét karikákat és simítja a szemkörnyék ráncainak jeleit.

Ár: 3990 , Eladó: anitavera
Állapot: 3x próbált , Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes átvétel és postázás egyaránt megoldható. Postázás esetén, az összeg előre utalása után tudom a terméket küldeni.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

candykitten

2024. április 20.

Körülbelül 4. hónapja használom és számomra az egyik legjobb szemkörnyékápoló termék, amit használtam. Kedvenc termékem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. április 20.

Reka68

2024. január 26.

Reggelente használom, ha nem tervezek sminkelni, ugyanis nekem ettől kukacosodik a korrektor a szemem alatt, meg bárhol, ahova egy picit is ért a szérumból. Amúgy jó a hatása, én szeretem, felkenés után kicsit ragacsos, és úgy rögtön kisimítja a karikáimat, meg a kis mélyedéseket, és ez a hatás valamennyire hidratálókrém felvitele után is marad. Nem csodaszer, akciósan vettem, nem hinném, hogy újraveszem majd ezen az áron, de nem irritál, teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 26.

Lulu123

2024. január 10.

Nem szoktam véleményt írni, de ez a termék akkora csalódás számomra, hogy muszáj kiadnom magamból. Krémmánia beautyboxban volt, emiatt kezdtem el használni. Néhány használat után nekem sem a karikákat, sem az apróbb mimikai ráncokat nem tüntette el, cserébe teljesen kikezdte a bőrömet. Eleinte csak csípő, égő érzést éreztem, amikor felkentem, ezért el is hagytam a használatát. Majd elkezdett foszlani a bőr azon a területen, amin alkalmaztam. Remélem, hogy hamar regenerálódik és maradandó károsodást nem okoz. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 10.

CeCeDrake

2023. október 27.

A termék, ami az üvegben van, az jó. Szuper a hatása, 7. hónapja használom. Önmagában kevés, kell utána hidratáló krém, de úgy tényleg jó. Nekem bevált. Reggelente üde lesz tőle a tekintetem, akkor is, ha keveset aludtam. Ráncaim nincsenek, azokról nem tudok nyilatkozni, hogy azokkal mit csinálna.
De ez a golyós izé, hát ettől kivagyok :-D ez valami borzasztó! Jobban örülnék neki, ha rendes pipettája lenne, nem ez a valami. Eleinte ezzel a golyós bizbasszal tapogattam fel a terméket, később már inkább cseppentettem belőle és kézzel vittem fel, nekem úgy jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 27.

Rapunz.elle.

2023. július 29.

Sajnos hatalmas csalódás lett. Míg az üvegben folyós, könnyed szérumnak tűnt,a bőrön nagyon ragacsossá vált. Amikor használtam,összeragasztotta a felső szemhèjam, nagyon nehezen/ nem szárad meg ,még ha kis mennyiségben viszem fel, akkor se.A szemem is csípi, a sötét karikáim nem világosítja látványosan.Este és reggel is szerettem volna használni; viszont sminkelni lehetetlen rá,a korrektor lepereg a bőrömről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. július 29.

mafalda

2023. július 8.

Szeretem, az összetevői fantasztikusak. Az elmúlt év stresszes fárasztó időszaka bizony elég erősen nyomot hagyott a szemem körül, a mimikai ráncaim felerősödtek, na jó biztos az idő előrehaladása is hozzájárult, de látom magamon a kialvatlanság és a stressz jeleit...mindenesetre ez a cucc nagyon jó egyetlen hibája hogy ha reggel kenem fel nem tudok rá sminkelni mert kukacosodik...de este vagy ha otthon vagyok simán lehet napközben is. Látom a pozitív hatását, a ráncok nem olyan mélyek, halványodnak. Kell az utánpótlás azt hiszem. A kis görgős masszírózó nagyon kellemes. A gél is kellemesen hűsít pláne így nyáron, na jó az ára elég húzós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 8.

panna1966

2023. június 11.

Hosszabb távú használat mellett elkezdte csípni a szemem, nem kellemes a használata, pedig nem is került sose a szemembe. . A The Ordinary koffeines szemkörnyékápolója sokkal jobb, annál sose tapasztaltam ilyet, de még a Balea golyós szemkörnyékápolójánál se éreztem ilyet.. Talán a szemem nem bírja ezt a sok hatóanyagot, akárhányszor próbálkoztam vele csípte a szemem, úgy hogy számomra még úgy is pénzkidobás hogy Glamour napon vettem. Sajnálom, mert a kis ráncokat szépen simítja, de ha csípi a szemem, nem fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 11.

nikye

2023. május 29.

Nekem bevalt, az aprobb kis rancokat szerintem szepen kisimitja, jol hidratal es a kis golyos applikatora kellemesen massziroz. Kicsit mondjuk valoban ragacsos, de egyaltalan nem zavaro, utana a hidratalomat is fel tudom vinni anelkul, hogy lemorzsolodna a szerum. Nekem ujravevos lesz, azota nem hasznalok mas termeket a szemkornyekemre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 29.

ddorcsii

2023. május 1.

Sajnos nekem óriás csalódás ez a cucc :( pedig olyan sok jó véleményt láttam róla. Nekem egy hatalmas húzodó ragacs tapacs lesz a szemem körül ahogy felkenem és hiába kenek rá bármit akkor kukacolódik az egész sőt van úgy, hogy este felkenem reggel arctisztítás és felkenem a szemkörnyékápolómat a szérum nélkül és még úgyis kukacokban jön le :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. május 1.

Beya93

2023. április 25.

Eleinte nagyon látványos volt a hatása, első 2 használat után szuper kisimult volt a tekintetem teljesen el voltam ájulva. Nekem nem sötét karikák vannak a szemem alatt hanem az évek folyamán mintha eltűnne a szemem alól a bőr vagy nem is tudom hogy mondjam, be van esve a szemem alatti rész, akarmennyit alszom. Szóval nekem valami olyan kellett ami “feltölti” azt a részt. Nagy meglepetésemre ezt teljesítette, el se akartam hinni. Nem csípi a szemem, nem irritál. Viszont folyamatos használat mellett olyan mintha csökkenne a hatása vagy hozzászokott a borom nem tudom de sajnos már nem olyan látványos a hatása mint az elején. De mindenképp el fogom használni, később meg lehet hogy kúraszerűen használom majd. Valóban kicsit ragacsos lesz utána a bor szóval én nappalra csak akkor használom ha nem megyek sehova, de engem nem zavar egyébként nem olyan vészes. Ami vicces viszont hogy felkenes után 1 perccel kb elkezd húzódni a szemhejam a pislogas is furcsa érzés :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 25.

Antioxidánsok: Caffeine, Hydroxyacetophenone, Ascorbyl Glucoside
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Hydroxyacetophenone, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Ascorbyl Glucoside

Ph szabályozó segédanyag

Koffein. Tanulmányok szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza), Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra (péládul egy vak tesztes kutatás során szignifikáns különbséget nem tudtak kimutatni egy 3%-os koffeint tartalmazó és azt nélkülöző bőrápoló gél hatása között) , bár nyugtató és antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben. E szerint a kutatás szerint a koffein fotoprotektív hatással is bír, e szerint a 2017-es kutatás szerint pedig nagyon ígéretes hajhullás elleni összetevőnek bizonyult egy FDA által jóváhagyott, androgén alopecia kezelésére szolgáló hatóanyaggal összevetve.

Többfunkciós szintetikus antioxidáns és hidratáló, bőrkondicionáló összetevő, amely segít fokozni a tartósítószerek hatását (ez lehetővé teszi a kozmetikai vegyészek számára, hogy kisebb mennyiségű tartósítószert alkalmazzanak anélkül, hogy elveszítenék a hatékonyságot, miközben csökkentik az allergiás reakciók kockázatát) és nyugtató hatással is van a bőrre.

Kelátképző szer, amelyet kozmetikai készítményekben használnak, hogy fémionokhoz vagy fémvegyületekhez (pl. réz vagy vas) kötődjenek, ezáltal megakadályozzák, hogy azok a bőrhöz vagy hajhoz tapadjanak. Az összetevő szerepet játszik a termék általános stabilitásában, esztétikájában és hatékonyságában. Ezen kívül k hozzájárul a termék tartósítószer-rendszerének megerősítéséhez is, mivel megakadályozza, hogy a fémionok destabilizálják a tartósító összetevőket a vízbázisú készítményekben.

Szervesanyag, melyet tartósítószerként használnak a kozmetikumokban antibakteriális és gombaölő hatása miatt. Gyakran kombinálják phenoxyethanollal.