L'Oreal Paris

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malnaszorp95, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

A rózsa és a jázmin viragok kivonata keveredik ebben a lemosható géles arclemosóban puha és friss bőrt eredményezve minden nap. A gazdag gél-krém textúra vízben emulgálódik, krémes habbá alakul át, amely tisztítja és puhítja a bőrt anélkül, hogy kiszáritaná.

Alkohol- és szappanmentes.

L'oreal Purifying Gel Rare Flowers
Ár: 800 , Eladó: kovacs12zita
Állapot: Szinte tele, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel: Köki terminál, Deák Ferenc tér, 18. kerület

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Honeyhair

2021. június 16.

Vettem egy L'Oréal Rare Flowers arctisztító gélt, és már majdnem felvittem új termékként ide a Krémmániára, amikor megtaláltam itt, a német elnevezésével. Ugyanarról a termékről van szó, mivel az összetételük is megegyezik.

A termék állagával, alkalmazásával nagyon meg vagyok elégedve. A CeraVe habzó arctisztító krémjéhez tudnám hasonlítani, csak ez egy kicsit még selymesebb. Ami miatt mégis levonok egy csillagot, az az, hogy teljesen illatmentes, ami nem lenne baj, ha amúgy a leírások ezt ígérnék. A csomagoláson azonban a rózsa- és jázminkivonatot emlegetik, rózsaszirom képét tették a tubusra, meg azt írják a hátoldalán, hogy "Finom illat bódító virágjegyekkel a különleges, érzéki élményért." Ez egész egyszerűen nem igaz, a termék illatmentes. Nem szeretem, ha becsapnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 16.

Szedus

2021. március 25.

Olyan lemosót kerestem Foreo-hoz, ami gél állagú, és nem habzik. Ez tökéletes. Az illata nem nyűgözött le (eléggé kiérződik belőle a glicerin), de szépen tisztít, nem szárít és nem pattogok ki tőle.
A tonikját és az arctisztító tejét is használom.
Az illata miatt gondolkoztam, hogy hány csillagot adjak, de azért nem vonok le belőle, mert vannak ettől jobb illatú termékek, amik viszont hatásukban semmire sem jók. Úgyhogy marad az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 25.

A tonikját és az arctisztító tejét is használom.

Platina890413

2018. július 25.

Az illata semleges, sokáig elég mindennapos használat mellett,szépen tisztít. Nem szárított a bőrömet,azt nyújtja amit elvárunk egy L'oreal terméktől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Amizone

2018. március 2.

Nekem bevált ez az arclemosó, már a második tubussal használom. Enyhe, kellemes illata van és gyengéd az érzékeny bőrömmel, jó érzés használni. Persze, utána hidratálni kell, de ez így van minden vízzel lemosandó termék esetében.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 2.

Boriskajuliska

2017. december 16.

A reggeli arcmosáshoz kerestem alternatívát, ami nem szárít, kíméletes. Tubusból kinyomva szép és finom illatú. Felfrissíti a bőrt, de gondolom ehhez a víznek is van némi köze:) Nem szárítja a bőrt de nem is zsírosít, mégis nagyobb élményre számítottam. Lehet hogy újra veszem,de még nem használom annyira régen hogy bizton állítsam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 16.

cintialaura

2017. november 13.

Lassan fogy, tetszik a krémea hab amit képez és szépen tisztít, de szárít is mellé és szembe kerülve csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

BDominika25

2017. november 12.

Már nemsokára el fog fogyni úgyhogy megérett a véleményre.
Reggel és este is ezt használom a miccelás vizes sminkeltávolítás után és szépen tisztít.
Igaz érzékeny bőrre van az enyém mégis nagyon húzódik tőle így utána muszáj hidratálnom. Nem vagyok lenyűgözve. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 12.

Már nemsokára el fog fogyni úgyhogy megérett a véleményre.

iamzso

2017. október 26.

Még csak kétszer használtam, de nagyon fura tapasztalatom van vele. Az arcbőrömet nem, viszont a kezemet nagyon durván kiszárítja. Ilyet még egy arclemosónál sem tapasztaltam, de nem túl biztató. Majd még jövök update-elni, ha ez változik.
Update: Később nem jelentkezett ez a probléma, szóval nem tudom mi lehetett a kezeimmel az első pár használatkor. A bőrt még mindig nem szárítja és jól eltávolítja a sminkmaradványokat. Nem rossz, nem rossz, de volt már jobb lemosóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Propylene Glycol

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.

Sorbitol h 1 1