L'Oreal Paris

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LauraDorina, Módosítva: 2015. május 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Tökéletesít és tisztít. Arcra és szemhéjra minden bőrtípusra, alkoholt nem tartalmaz. A bőr alapos tisztításához: a gazdag tisztító tej kellemesen könnyedén távolít el minden alapozót és szemfestéket. A bőre hidratáltnak hat.

Toscana

2018. november 13.

Akciósan vettem a DM-ben. Ez egy csillag.
Nálam átmenetileg ha a szemembe kerül homályos látást okoz és csí, mint a fene.
Az illata kellemes. Ez a másik csillag.
Véleményem szerint semmi olyat nem tud amit a többi hasonló termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 13.

Akciósan vettem a DM-ben. Ez egy csillag.
Nálam átmenetileg ha a szemembe kerül homályos látást okoz és csí, mint a fene.
Az illata kellemes. Ez a másik csillag.
Véleményem szerint semmi olyat nem tud amit a többi hasonló termék.

linkee

2018. április 15.

Nem lett a kedvenc sminklemosóm.Nehezen bírkózik meg a spirál leszedésével.Keni össze-vissza, ha szembe kerül, akkor meg iszonyatosan csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

nettencs

2016. november 30.

szerintem nagyon rossz. először is nehezen viszi le a sminket, inkább szétkeni. a szememet csípi. és a végén pedig olajos marad tőle a bőröm. illatával nincs gondom, dehát ez a legkevesebb ugye :D szóval teljes pénzkidobás, nem fogom elhasználni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Dius89

2015. december 29.

Nekem nagyon bevált. Jól eltávolítja a sminket, még a szempillaspirált is, kellemes illatú és állagú, nem hagy zsíros érzést maga után. Már a 2.flakont használom és valószínűleg ismét újraveszem majd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

Melitta76

2015. november 17.

Nekem bevált, én nagyon szeretem! Kellemes és imádnivaló az illatta! Sminket szépen eltávolítja arcomról és a maradék spirált is ami éppen rajta marad a szemem körül, miután kétfázisú lemosóval eltávolítottam. Már vagy két éve ezt használom. Árban is nagyon kedvező!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 17.

LauraDorina

2015. november 1.

Nagyon szeretem. Kellemes az illata, alaposan tisztít, minden sminket leszed. A bőröm szebb lett, eddig kiütéses és foltos lettem a többitől. Kicsit csíp, ha szembe megy. Nem fogom újra venni. Mást néztem ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 1.

chenvy

2015. június 4.

nekem nem jött be, nehezen jött le vele a smink ezért arra vettem külön másik terméket és ezt csak arcmosáshoz használtam. az illata sem vmi túl jó :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 4.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Propylene Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.