L'Oreal Paris

Ár:   995 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: -Agi-, Módosítva: 2015. május 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hipoallergén, bőrgyógyászatilag tesztelt arctisztító tonik, kifejezetten az érzékeny bőr igényeinek megfelelően kifejlesztve.

Babooca

2019. augusztus 22.

Ajándékba kaptam anno még 2014-ben. Elkezdtem szépen használni, a csuda finom illata erősen vonzott, bár még a 4.használatnál is sikerült ezt a zselés anyagot a padlóra löttyintenem, folyatnom véletlen. Nagyon nehéz adagolni. A hatása nem kiemelkedő, kis BB krémet kellett volna lemosnia a kézfejemről, de nem jött le vele tökéletesen. Arcmosások utáni frissítő tonikként alkalmazva pedig pattanásokat okozott (utoljára 2011-ben voltak :( ) és tudom, hogy csak nagy nehezen fognak elmúlni. Pár napig még próbálkoztam vele, de nagyon szárít és ugyebár pattanásosít is, így csüggedten de megváltam tőle. Kombinált, zsíros bőrömön fura, ragacsos réteget hagy. Nem éppen kellemes, rosszabb, mint a micellás víz okozta ragacsosság. Soha nem venném meg magamtól. Az illata annyira finom, hogy parfümben is elfogadnám, de túl nagy árat fizetek azért is, hogy az benne van, meg mellé még sok más, érzékeny bőrrel szembeni ellenséges összetevők miatt. A szemkörnyéket csípi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

langabogi

2016. február 27.

Nekem nem valt be. Annak ellenre, h erzekeny bőrre keszült, nekem irritalta az arcbőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

erita

2015. augusztus 12.

a sminket teljesen jól leszedi nekem, ezért ez a termék jobban bejött, mint a micellás vizük. eléggé érzékeny a bőröm, ekcémás is szoktam lenni sajnos... :( de így hogy egy éve vagy több ideje használom én ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

-Agi-

2015. július 14.

Jó illata van, tisztít, nem szárít, de semmi különös. Akciósan vettem, teljes áron nem venném újra; ráadásul alkoholt tartalmaz, annak ellenére, hogy érzékeny bőrre készült. A csomagolás pedig borzalmas, mindenhova folyik, csak a vattakorongra nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 14.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ph szabályozó segédanyag

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.