KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 9.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Finomszemcsés, ragyogást adó cukorradír 3 féle cukorral, szőlőmag-és kókuszolajjal.

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A szőlőmagolajjal, monoiolajjal és acai porral gazdagított formula segít ragyogóvá tenni a bőrt és megelőzni a fakó megjelenését.

• Egy hét használat után a bőr simábbnak és ragyogóbbnak tűnhet.
  • Rendszeres használattal a bőr ragyogó és puha tapintású lehet.

Ár: 1500Ft+pk , Eladó: Lili88888
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Pécs, fizetés: Előreutalás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

AzAngie

2018. szeptember 17.

Mindenkinek ajánlom! Második hete használom, tökéletesen hidratálja a bőröm! Nekem sokszor volt foltos és száraz, érzékeny is, de ez a kis csodaszer olyan élettel telivé és hidratálttá tette az arcbőröm, hogy egyáltalán nem használok már krémet nappalra! Kicsit zsíros érzés radírozás után, ahogy mások is írják, de pár perc alatt olyan finom puha lesz, mint a babapopsi. :) Nagyon finom grillázs illata van és én is azt javaslom, hogy ne ujjal nyúljunk bele a tégelybe, mert a kis radírszemcsék a körmök alá mennek. Bármennyiért újravenném és rendszeres vevője leszek! :)

AzAngie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

SminkesAnyuci

2018. szeptember 1.

Nagy érdeklődéssel szereztem be ezt a terméket, mivel hámlasztásban nem hiszek, ìgy nekem a radírozas marad. Az illata olyan szaunás illóolajos wellness hatást kelt bennem, kellemes állagú, kis spatulával ajanlok belenyúlni a tégelybe. Hetente egyszer alkalmazom, vizes arcra vizes ujjakkal, minimálisan radírozva a normál típusú bőrömet, majd pár percig hagyom az arcomon. Lemosás közben és után picit olajos érzés az arcomnak, de miután finoman megtörlöm, egyszerűen ragyogónak, energiával telinek, feltöltöttnek látom és érzem a bőröm, teljesen elégedett vagyok ezzel a radírral. Ha elfogy biztosan újraveszem.

SminkesAnyuci
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

TimyeK

2018. július 28.

Nagyon sűrű, gazdag állagú termék nagyon sok finom, apró szemcsével. Mivel olajos alapú, annak, aki nem bírja az olajos érzést, annak egyáltalán nem fog tetszeni. Nekem nagyon bejön, pedig kombinált-zsíros a bőröm, így az ember azt hinné, hogy ettől a terméktől zsírban tocsog majd az arc, pedig pont hogy nem. A legtöbb arcradír sajna kiszárítja az arcom (hiába hidratálom utána), ezáltal mivel a bőr kontraproduktívan működik, reggelre kétszer annyi zsírt termel a bőröm. Szóval egyelőre öt csillag, mert nem szárít, finoman, de elég jól radíroz, könnyen lemosható és utána pihe-puha lesz az arcom. Egyébként imádom a kellemes, lágy illatát, abszolút nem olyan mű és tömény, mint a márka arcmaszkjai. (Bár a nehéz üveg csomagolása pazarlás, ráadásul párszor beleejtettem a csapba esténként, felverve vele az alvó családtagokat. De ezért nem vonok le csillagot :)

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Agnes09

2018. július 28.

Kicsit félve vettem , mert olajos összetevőjű és kombinált a bőröm, de megvettem, mert nagy arcradír használó és rajongó vagyok.. Loreal termékeket nagyon szerettem és használom arckrémet és pakolást is. Sokáig hezitáltam h melyik típust vegyem és emelett döntöttem. Nagyon szeretem, bevált, tökéletes, eddig legjobb az arcradírok közül amiket próbáltam. Olajos összetételű de mégsem zsírosítja el az arcom. Radírozás közben szépen felszívja a bőröm az egész anyagot, így nem is kell lemosnom, letörölnöm, ellentétben a többi arcradírral. Szépen beépül a hatóanyag a bőrömbe. Kombinált, vízhiányos bőrömnek igazi csodaszer. Ezután a L'OREAL PARIS PURE-CLAY MASK DETOX & BRIGHTEN TREATMENT
maszkját szoktam feltenni. A kettőnek a hatása együtt csodákat művel hetente a bőrömmel.

Agnes09
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 28.

andrea91

2018. július 8.

NYeh, elmegy, de ennyi. Valahogy elhasználom, de biztos nem veszem újra.
Fura az olajos érzet amit hagy, nem annyira rossz, és tényleg nem szárít, de igazából én nem is várnám el egy radírtól h hidratáljon, arra vannak egyéb termékeim, tegye fel a kezét aki radírral akar hidratálni lol - szóval innen nézve kicsit felesleges, mert ettől a lemosás nem igazán tetszik nekem, nem érzem azt a tiszta érzést... szóval a szappan befigyel utána.

Indokolatlan az üveg tégely, mindig félek hogy leejtem, otromba és nehéz, persze lényegtelen. Irritációt nem okozott, az azért tökjó, de amúgy elvárható mindentől szerintem, még ha nem is mindig valósul meg, azért hanyatt nem dobom magam attól hogy nem lett rosszabb a helyzet mint előtte.
Szerintem ezt bármilyen otthon rogtönzött diy radír is tudja. Én gyógynövényeket szoktam őrölni azt is beledobom a házi radírba vagy akár egy kicsomagolt teafilter is csoda ehhez képest, nem viszek ennyi felesleges csomagolást, és CF is;)

andrea91
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

NYeh, elmegy, de ennyi. Valahogy elhasználom, de biztos nem veszem újra.

Fannnya

2018. július 2.

Tudom, hogy fiziki radírozót nem szabadna használni, de ennek a termékcsaládnak nem tudok ellenállni. Imádom a pakolásokat és a radírokat is belőle! Ez a radír különösen nagy kedvenc, mert bár durvább, mint a kakaóvajas testvére, de gyönyörű a bőröm utána. Óvatosan kell használni, mindenképp sok vízzel, különben nagyon erős. Utàna szép, élettel teli az arcom.

Fannnya
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Egi

2018. június 30.

Puha lesz tőle a bőr, élettel telibb, lehet változtatni a dörzsölés erősségét, ha több vizet használok hozzá, akkor hamarabb olvad, és igy enyhébb. Ha szinte alig teszek vizet, akkor néha fájdalmas is a dörzsöléstől... Aranyos kis cucc, :) tetszik az állaga, az illata, a doboza! Elhasználom...Egy bőrradirnak sztem csak az a funkciója, hogy radírozzon, de ne szárítson. Hidratálás az arckrém funkciója. :) Ajánlani tudom, egy tégelyt megér, de ha elfogy, nem veszem újra

Egi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

eszterke

2018. június 28.

A cukorszemcsék közepesen radíroznak, majd elolvadnak a bőrön. Valóban selymes hatást adnak a bőrnek de nekem olyan érzésem van, mintha inkább bevonná valamivel az arcom, nem pedig leradírozná. Szilikont nem látok az összetevők között, pedig olyan érzet. A semminél azért jobban radíroz és picit luxus érzés használni a csomagolás meg a kinézete miatt.

eszterke
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

AngelBeauty

2018. június 28.

Szeretem, kellemesen radíroz, puha lesz tőle a bőröm!

AngelBeauty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Szeretem, kellemesen radíroz, puha lesz tőle a bőröm!

Bernu

2018. június 24.

Krémes állagú,kellemes,finomszemcsés bőrradír. Még megjelenésekor akciósan vettem meg a kiwis társával,azóta az egész család rákapott a használatára.

Bernu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Sucrose, Saccharide Hydrolysate, Glycerin, Propylene Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Acai pálma szárított zúzalékának pora. A CosIng szerint bőrradírozó anyagként használják, Paula Begoun kiváló antioxidánsnak tartja a növényt.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.