KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 9.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Finomszemcsés, ragyogást adó cukorradír 3 féle cukorral, szőlőmag-és kókuszolajjal.

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A szőlőmagolajjal, monoiolajjal és acai porral gazdagított formula segít ragyogóvá tenni a bőrt és megelőzni a fakó megjelenését.

• Egy hét használat után a bőr simábbnak és ragyogóbbnak tűnhet.
  • Rendszeres használattal a bőr ragyogó és puha tapintású lehet.

Amadea

2018. február 5.

Kell nekem beauty vonatkozású közösségi médiát nézegetnem, a kívánságlista gyarapodása és a a pénztárca fogyatkozása lesz általában a vége.
Természetesen úgy kezdődött, hogy csak megnézem a Müllerben, aztán, amíg összevadászom a szükséges dolgokat, amikért bementem, meggondolom. Ehhez képest rögtön bevágtam a kosárba (ha egyszer egy darab volt belőle! A többiből bezzeg sok.), valamiért nagyon izgatnak a cukros dolgok (van itthon tusfürdő, ajakradír és mézes-cukros arcpakolás is), az olajokat meg imádja a bőröm.
Tudom, a fizikai radírok fekete bárányok, mikrosérülést okozhatnak stb., de nekem bizonyos helyeken gyakran érdessé válik a bőröm, és a kémiai hámlasztók nem szüntetik meg, szóval nekem jólesik hetente-kéthetente valamivel átradírozni az arcom.
Sűrű, de jól kenhető cucc (kár, hogy spatulát nem adnak hozzá), az illata isteni (az íze már nem), kevés kell belőle, mert szerintem erős radír (a cukros-mézes pakolásom elvileg radír, de csak pár cukorszemcse van benne, ebben nagyon sok apró van). Öblítés közben érződik egy puha csúszósság, gondolom, az olajoktól. Nagyon sima, puha tapintású lett az arcom, de nem csikorgósan tiszta, pöttyöket nem okozott, szépen eltüntette az érdességet. A bőröm nem húzódott, direkt nem kentem fel azonnal a radírozás után semmit, de éreztem, hogy szükség lesz a hidratálásra.
Még csak egyszer próbáltam, ha van valami változás, frissítek.

Nem rajongok a Loleálért (igen, így hívom), de a fekete detox maszk és ez nekem bevált. Ha lesz rájuk kupon, a másik kettőt is "csak megnézem", bár a kivistől kicsit tartok az összetevői miatt.

Amadea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Még csak egyszer próbáltam, ha van valami változás, frissítek.

whitemerci

2018. február 2.

Megláttam, megtetszett, haza is hoztam és ki is próbáltam :). Mostanra már teljesen világossá vált számomra is, hogy a kelleténél sokkal jobban rajongok a szemcsés, masszírozó, hámlasztó pakolásokért, krémekért. Ezt a pakolást a konyhánkban is simán összedobhatjuk, rengeteg házilag elkészíthető barna cukros arcradír és testradír receptet lehet találni a neten. Olcsóbb nem lesz, de szebbek, természetesebbek lesznek az összetevői. Ennek a pakolásnak az illata kísértetiesen hasonlít, a frissen reszelt citrom héjával és levével összekevert barna cukros palacsintatöltelékre - érett zöld citrommal isteni, próbáljátok ki, de mindenképp muscovado, krémes barna cukival frissen, melegében fogyasztva! :). Az állaga is remek, számomra megfelelő szemcseméretű a benne lévő cukor, igazán kellemes beledörzsölni az arcba, én ezt simán kézzel, körkörös, masszírozó mozdulatokkal végzem, egészen addig, amíg a szemcsék el nem olvadnak. A paprikakivont szépen megszínezi a bőrt, kissé sárgás-barnás színe lesz, amit a legvégén szépen le is tudunk mosni. Igazán kellemes, egyenletes tapintású bőrfelületet kapunk végeredményül, hatékonyak a cuki szemcsék :). Befejező lépésként a szárazra törölt arcot és szemet kellően hidratálom, majd jöhet a pihi. Nekem semmilyen kellemetlenséget nem okozott, kellemes az illata az állaga és a hatása is, egyelőre teljesen meg vagyok vele elégedve, jár az ötös.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Sucrose, Saccharide Hydrolysate, Glycerin, Propylene Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Acai pálma szárított zúzalékának pora. A CosIng szerint bőrradírozó anyagként használják, Paula Begoun kiváló antioxidánsnak tartja a növényt.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.