L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 9.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Finomszemcsés, ragyogást adó cukorradír 3 féle cukorral, szőlőmag-és kókuszolajjal.

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A szőlőmagolajjal, monoiolajjal és acai porral gazdagított formula segít ragyogóvá tenni a bőrt és megelőzni a fakó megjelenését.

• Egy hét használat után a bőr simábbnak és ragyogóbbnak tűnhet.
  • Rendszeres használattal a bőr ragyogó és puha tapintású lehet.

szilvia.bano

2021. május 23.

Nem rossz, de nem is annyira jó. A kakaóvajas verziót régóta használom és szeretem-igazából ezt tévedésből rendeltem meg ahelyett-, kis méretű szemcsék vannak benne és sűrűn, így hatékonyan, de kíméletesen radíroz, jól táplálja a bőröm és az illatát is imádom. Ebben is sűrűn vannak a szemcsék, de kicsit nagyobbak, így ez az én bőrömnek nem elég kíméletes, nem is táplál eléggé (bár azt sem mondhatom, hogy szárít), és az illata, bár számomra egyáltalán nem zavaró, mégis közel sem olyan isteni, mint a kakaóvajasnak. Normál, vagy zsíros- kombinált bőrtípusra lehet, hogy alkalmas, nekem, száraz-érzékeny bőrre nem annyira. Elhasználom, lehet, hogy testradírnak, de hosszú távon maradok a kakaóvajasnál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 23.

AkInImOd

2021. február 16.

Nagyon régen használtam, hamar elfogyott. Finom volt az illata, de mégsem tökéletes - ettől párszor kiütéses lettem, és olyan filmréteget hagyott a bőrömön, amit alig bírtam elviselni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Provence

2020. szeptember 22.

Fél áron vettem, teljes áron kicsit sokallanám az árát. Jól radírozott, puha lett tőle a bőröm. Nagyon jó kis arcradír, bár nekem a kakaóvajas változat a number one.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 22.

bendi13

2020. június 6.

Imádom ezt az arcradírt. Rendszeres használattal annyira szép lesz tőle a bőröm, hogy az hihetetlen, sehol egy pattanás :) A L'oréal Pure Clay Glow Mask-kal szoktam együtt használni, és tényleg ad szép, természetes ragyogást a bőrnek. Az illata először szokatlan volt, kicsit vegyszerszagú, de megszoktam. A cukorszemcsék szerintem gyengédek, finoman szoktam dörzsölni az arcom vele. Örülök, hogy rátaláltam ezekre a L'oréal termékekre, csak sajnos későn, mert már csak kevés helyen lehet őket kapni. Ha valahol látok, biztosan újra veszem. Sokáig elegendő egy üveg (50 ml).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 6.

zdoreebaba

2020. május 28.

Nagyon szeretem. Már mindhármat használtam a termékcsaládból. A kedvencem a kivi magos verzió, de ez is szenzációsan puhává, tisztává tette a bőrömet. Teljesen hozza azt, amit a neve rejt: glow=ragyogás. Használat után mintha ragyogna tőle a bőröm. Élettel telibbé varázsol. Ezt leírni nem is lehet, látni kell. Finomszemcsés cukrot tartalmaz, ami nem tesz kárt az arcbőrben, de mégis hatékony. Felvitelkor nagyon érezni, hogy komoly olajtartalma van, így száraz bőrre is alkalmas, hiszen míg tisztít, radíroz, mellette az olajoknak köszönhetően táplálja, hidratálja a bőrt. Illata nem biztos, hogy mindenkinek bejönne, hozzá lehet szokni, egyedül megszokás kérdése. Általában a tisztítóhab és az arctonik között szoktam használni. Még arckefe sem szükséges hozzá, hiszen kézzel bemasszírozni bőven elég. A cukrok szépen el fognak olvadni az arc melegének hatására. Külön plusz pont, hogy az ajak száraz bőrére is nagyon jó hatással van. Langyos vízzel szoktam lemosni és utána már csak ámulok-bámulok, hogy milyen szép tiszta, bababőröm lett. 2-3 hónapig nekem simán eltartott heti egyszeri használat mellett. Ajánlom mindenkinek, aki szeretné egy kis otthoni különlegességgel kényeztetni a bőrét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

cucumiajsu

2020. május 27.

Nem fájóan erőteljesek a szemcsék, kellemesen masszíroz és egy idő után elolvad az arcon. Én szeretem használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

széva

2020. január 16.

Elhasználtam, nagyon szerettem és ha szembe jön velem valahol biztos újra veszem. Én szeretem a drasztikus de finom szemcsés radírozást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 16.

Lilyvalentine

2019. november 29.

Akciósan vettem a Rossmann-ban, teljes áron szerintem abszolút nem éri meg. Heti egyszeri használatra vettem meg, arra jó, de rendszeresen szerintem senki ne használja, mert pattanásokat okoz. Az illata viszont nagyon jó :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 29.

Zsuzsi216

2019. november 15.

A kivis volt az első változat, amit kipróbáltam.
Most sikerült akciós áron egy kiviset és egy ilyet vásárolnom.
Szerintem elég jól és kíméletesen radíroz. Használata után pihe-puha lett a bőröm.
Hosszabb távú használat után jövök update-elni.

Ha esetleg valakit érdekel: a dm-ben ez a változat 999, a kivis 1500 forint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 15.

A kivis volt az első változat, amit kipróbáltam.
Most sikerült akciós áron egy kiviset és egy ilyet vásárolnom.
Hosszabb távú használat után jövök update-elni.

Ha esetleg valakit érdekel: a dm-ben ez a változat 999, a kivis 1500 forint.

SminkesAnyuci

2019. május 23.

Update 2019.05.23.

Több hónap használat után le kell pontoznom és örülök, hogy vége a kapcsolatunknak, mert bàr még az első tégely fenekére sem értem, rájöttem hogy mindig ez a termék használata után jönnek ki nagy, fájdalmas pattanásaim. Viszlát.

2018.09.01.

Nagy érdeklődéssel szereztem be ezt a terméket, mivel hámlasztásban nem hiszek, ìgy nekem a radírozas marad. Az illata olyan szaunás illóolajos wellness hatást kelt bennem, kellemes állagú, kis spatulával ajanlok belenyúlni a tégelybe. Hetente egyszer alkalmazom, vizes arcra vizes ujjakkal, minimálisan radírozva a normál típusú bőrömet, majd pár percig hagyom az arcomon. Lemosás közben és után picit olajos érzés az arcomnak, de miután finoman megtörlöm, egyszerűen ragyogónak, energiával telinek, feltöltöttnek látom és érzem a bőröm, teljesen elégedett vagyok ezzel a radírral. Ha elfogy biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Update 2019.05.23.

2018.09.01.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Sucrose, Saccharide Hydrolysate, Glycerin, Propylene Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Acai pálma szárított zúzalékának pora. A CosIng szerint bőrradírozó anyagként használják, Paula Begoun kiváló antioxidánsnak tartja a növényt.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.