KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 9.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Finomszemcsés, ragyogást adó cukorradír 3 féle cukorral, szőlőmag-és kókuszolajjal.

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A szőlőmagolajjal, monoiolajjal és acai porral gazdagított formula segít ragyogóvá tenni a bőrt és megelőzni a fakó megjelenését.

• Egy hét használat után a bőr simábbnak és ragyogóbbnak tűnhet.
  • Rendszeres használattal a bőr ragyogó és puha tapintású lehet.

Victory13

2019. január 10.

Az eddigi legjobb bolti arcradír amit eddig próbáltam. Sosem szerettem a túl kicsi szemcsés radírokat, mert úgy éreztem hogy semmit nem csinálnak a bőrömmel. Szerencsére ezzel nincs ilyen problémám, rendesen radítozza a bőröm. ( talán érzékeny bőrűeknek ez kicsit túl sok is lenne) Használat után tényleg hagy egy réteget a bőrön, de én ezt kifejezetten szeretem. Korábban próbáltam egy mintát a kakaóvajas változatából, és az talán kicsit jobban tetszett. Sokkal finomabb volt az illata, és tényleg hidratálta a bőröm. De radírozó hatásában ez sem marad alul. Az árát elég borsosnak tartom. Ennyi pénzért bármennyire jó, nekem nem éri meg. Én még glamour napok alkalmával vettem, és így viszont nekem megéri. Mindenképpen újraveszem, viszont akkor inkább a kakaóvajas változatát.

Victory13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

Emjy

2019. január 3.

Szintén mintát kaptam belőle(magazin). Az illata nagyon finom, de a hatásfoka elhanyagolható. A házi arcradírok is hatásosabbak nála, ennyi pénzért pedig sokkalta jobbat is lehet kapni.

Emjy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

Elenir

2019. január 3.

Mintát kaptam belőle. Valóban hagy egy olajos réteget a bőrön,ami számomra nagyon zavaró volt. Az illata Nekem sem tetszik,amikor kibontottam,hirtelen büdös műanyag szagot éreztem,és ez még a lemosáskor sem változott. A bőrömet pedig valóban halványan megszínezte,kissé narancsosra,igaz micellás vízzel gyorsan le lehet mosni. Az apró kis szemcsék nagyon hamar elolvadnak,viszont semmi hatás. Csak az olajos réteget éreztem az arcomon. A leírás ajánlotta az ajkak puhítására....kíváncsiságból kipróbáltam. Nagyon óvatosan kentem a számra...nem kellett volna mert kicsípte a számat azonnal. :-/ Szerintem nem éri megvenni,egy házi cukor+ méz kombináció sokkal jobb,természetesebb és olcsóbb is. Nagyot csalódtam. Túl van árazva,mint ahogy a márka több terméke is.

Elenir
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

tkrisztina88

2018. december 29.

Hetente egyszer használom pár hónapja,újra fogom venni,mert szeretem az illatát,és sima,puha lesz tőle a bőrőm. Nem többet nem kevesebbet, pont azt kapom,amit ez az arcradír ígér.

tkrisztina88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 29.

Sziporka88

2018. december 28.

A kedvenc arcradírom. Olyan finom édes illata van, hogy szívem szerint belekóstolnék. Mivel száraz a bőröm nagyon jó az olajos érzés amit maga után hagy. Olyan lesz a használat után az arcom, mint a babapopsi. Nálam 5*

Sziporka88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

TimyeK

2018. december 25.

Nagyon sűrű, gazdag állagú termék nagyon sok finom, apró szemcsével. Mivel olajos alapú, annak, aki nem bírja az olajos érzést, annak egyáltalán nem fog tetszeni. Nekem nagyon bejön, pedig kombinált-zsíros a bőröm, így az ember azt hinné, hogy ettől a terméktől zsírban tocsog majd az arc, pedig pont hogy nem. A legtöbb arcradír sajna kiszárítja az arcom (hiába hidratálom utána), ezáltal mivel a bőr kontraproduktívan működik, reggelre kétszer annyi zsírt termel a bőröm. Szóval egyelőre öt csillag, mert nem szárít, finoman, de elég jól radíroz, könnyen lemosható és utána pihe-puha lesz az arcom. Egyébként imádom a kellemes, lágy illatát, abszolút nem olyan mű és tömény, mint a márka arcmaszkjai. (Bár a nehéz üveg csomagolása pazarlás, ráadásul párszor beleejtettem a csapba esténként, felverve vele az alvó családtagokat. De ezért nem vonok le csillagot.

TimyeK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

vitezjulia

2018. december 18.

Egész kellemes volt használni, az illatát nagyon szerettem, de egyáltalán nem éri meg az árát. Egy leárazáson vettem, úgy okés volt, de tuti nem veszem újra....

vitezjulia
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

SchmitterBettina

2018. december 12.

A kiwi változatát azt eléggé kedveltem , de ezt nem! Az illata, szaga mint a szúnyog riasztó , nem radiroz semmi, rákenem az arcomra és az a kevés szemcse, ami van benne az is pillanatok alatt elolvad. Lemosás után meg egy olajos réteg marad az arcomon, nem szeretem, el használom , de biztos nem veszem újra.

SchmitterBettina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

gretik246

2018. december 12.

Egy ismerősöm adott belőle ajándék mintát, de nem vagy elájulva tőle. Radírozni nem radíroz, pedig én ezeket a termékeket azért veszem, hogy az elhalt hámsejteket leradírozzam a bőrömről.
Örülök, hogy kipróbáltam, mert kíváncsi voltam rá, viszont semmi hatása sincsen. Használat után tényleg szebb a bőr, de ez a hatás utána el is múlik. Szerintem nem veszem meg.

gretik246
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 12.

cicamokusz

2018. október 30.

Eddig a kivis változatát használtam ennek a radírnak. Most őszi/téli időszakban viszont jobbnak találom ezt az olajos terméket Hidratál, lemosás után is érezni az olajos réteget a bőrön, de nem zavaróan. Az illatát kifejezetten szeretem. Fura, de nekem a kóla jut róla eszembe.

cicamokusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Sucrose, Saccharide Hydrolysate, Glycerin, Propylene Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Acai pálma szárított zúzalékának pora. A CosIng szerint bőrradírozó anyagként használják, Paula Begoun kiváló antioxidánsnak tartja a növényt.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.