KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

L'Oreal Paris

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. február 9.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Finomszemcsés, ragyogást adó cukorradír 3 féle cukorral, szőlőmag-és kókuszolajjal.

Akár az ajkak finomítására és puhítására is alkalmazható. A szőlőmagolajjal, monoiolajjal és acai porral gazdagított formula segít ragyogóvá tenni a bőrt és megelőzni a fakó megjelenését.

• Egy hét használat után a bőr simábbnak és ragyogóbbnak tűnhet.
  • Rendszeres használattal a bőr ragyogó és puha tapintású lehet.

Ár: 1500Ft+pk , Eladó: Lili88888
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Pécs, fizetés: Előreutalás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Incuss

2018. május 17.

Puha lett tőle a bőröm, elég jól radírozott (joy újság mintadarabja), de 3000 forintot nem adnék érte, kristálycukorral és mézzel hasonló hatás érhető el, töredéke áron.

Incuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

CeCeDrake

2018. május 12.

Ez is egy nulla, mint a másik kettő. Ha teljes áron vettem volna meg, nagyon mérges lennék.
Fura a szaga, hagy egy fura réteget.
3000 Ft-ért 0, amit tud.
Ezt egy őrölt kávé+szőlőmagolaj radír is tudja 😃

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Fura a szaga, hagy egy fura réteget.
3000 Ft-ért 0, amit tud.
Ezt egy őrölt kávé+szőlőmagolaj radír is tudja 😃

Cathi

2018. május 10.

Sajnos nekem nem vált be. Műanyag illat, semmit nem 'hàmlaszt'. Kombinált bőrtípusù vagyok, ettől úgy fénylettem, mint egy diszkógömb. Sajnos van egy-két száraz rész, ahol hàmlik a böröm, ezért kell megfelelő peeling, de ez sajnos ez nem tette a dolgát . Én a kávéra (nem zaccra) esküszöm. Természetes, hihetetlen a hatása, és nagyon puha lesz az arcom.

Cathi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 10.

senskin

2018. május 10.

Bababőr! Lányok, ez egy csodálatos radír. Nem gondoltam volna, de megvettem és a kakaóvajasnál sokkal jobban bevált. :) Bemasszírozom, három percet rajta hagyom az arcomom, maximum öt percig és leöblítem. :)

senskin
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 10.

Katybaby

Korcsoport: < 18
2018. május 8.

Tegnap leárazva vettem a Rossmannban, gondoltam, először csak egyfélét veszek, majd ez eldönti, kipróbáljam-e a többit. A bőröm szinte mindent kibír, szóval nincs olyan krém/sminktermék, ami eddig gondot okozott volna. Az első felnyitáskor olyan erősnek éreztem az illatát, hogy nem tudtam, hogy milyen lesz magamon, de ahogy egyre jobban szagolgattam/szagolgatom, annál jobban tetszik, mert kicsit egzotikus. A tapintása annyira kellemes! A szemcsék is tökéletesek, nem sértik fel a bőrt, plusz pont azért, hogy meleg víz alkalmazásával a szemcsék feloldhatóak és visszamarad az arckrém-feeling a további kenegetéssel. Az olajos réteg fantasztikus munkát végez nálam, ráadásul megőrzi az illatát is. A kezemet szinte könnyebbnek érzem a használata után, ami elégedettséggel tölt el! :) Nekem bevált, ajánlom másoknak is, és ki fogom próbálni a többit is!!!

Katybaby
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. május 8.

Lina14

2018. április 15.

ennek is jo a radirozo hatasa, de ezt is egy kicsit neheznek erzem texturaban, viszont annyira finomak a szemcsei, hogy akar az ajkaimat is le tudom radirozni vele

Lina14
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 15.

SzLili17

2018. március 23.

Tőlem is a megérdemelt 5*-ot kapja. Használat után puha a bőröm és élettelteli. Sajnos este ezután is kell arckrém tehát azért annyira nem hidratál, de száraz bőrűként ezt teljesen megszoktam. Az illata elsőre furcsa volt, de megszerethető.

SzLili17
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

raczjulia

2018. március 14.

Használata után pihe puha babaarcom lett tőle! Annyira jó ez a termék, soha nem használtam még ennyire jó bőrradírt! Napokig érezhető a hatása, nem szárította ki az arcom, ami nálam már önmagában csoda! Biztos vagyok benne, ha egyszer elfogy, akkor újra fogom vásárolni!

raczjulia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

Redlips

2018. március 12.

Nagyon megszerettem! Jól radíroz, pont jók benne a radírozószemcsék, szájra is lehet használni (a szám extra puha lett tőle). Van egy kis olajos utóérzet a használata után, én áttörlöm az arcomat egy kis arctonikkal vagy micellás vízzel.

Redlips
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Petya31

2018. március 9.

Nagyon szeretem, nekem bevált.

Petya31
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 9.

Nagyon szeretem, nekem bevált.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Sucrose, Saccharide Hydrolysate, Glycerin, Propylene Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Acai pálma szárított zúzalékának pora. A CosIng szerint bőrradírozó anyagként használják, Paula Begoun kiváló antioxidánsnak tartja a növényt.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.