L'Oreal Paris

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Melpomene21, Módosítva: 2018. június 20.

Kategória:   Hajformázók

Stylista curls spray göndör hajra gojikivonattal. Dúsítja és formázza a hajat. Nedves hajra vidd fel, majd szárítsd meg a hajad hajszárítóval a göndörség felélesztéséért.

Ár: 800 , Eladó: Messy2214
Állapot: 1-szer használt, Helyszín: Szigetszentmiklós, fizetés: Személyes átvétel,posta
Lorena

2019. október 30.

Finom az illata. Közvetlenül használat után szép, hangsúlyos tincseket lehet formázni vele. Következő reggelre viszont egy sprőd szénakazallá változtatta a hajamat, mintha sós víz száradt volna bele. Felejtős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 30.

whitemagnolia

2019. szeptember 27.

Ne vegyetek ilyet!! :)

Hajam: Vastag, nagyon göndör, száraz és kemény. Folyton pakolni kell....
Ugye az összetevőkben lévő alkohol miatt egyből gondolhattam volna, hogy szárítani fog, nem lesz jó. De azért a L'Oreal jó márka, más termékeit kedvelem, őszintén bíztam az ígéreteikben. Épp ezért ilyen refresh témára választottam ezt a curl tonic-ot. Hát a sima csapvíz és egy kis hajfényolaj sokkal többet jelent ennél a terméknél! Ettől nem lettek definiált tincseim, iszonyúan nagy, oroszlános lett a hajam tőle és nagyon frizzy. Emellett ragacsos és a nap végére erősen kiszáradt. Szomorú vagyok. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Ne vegyetek ilyet!! :)

Hajam: Vastag, nagyon göndör, száraz és kemény. Folyton pakolni kell....

tiahful

2019. július 14.

Az illata nagyon finom, de nem tartós. Miután nedves hajra vittem fel, olyan "nedves" hatású is maradt tőle ami nekem nem tetszik.
Nem ragad, nem nehezíti el és valóban segíti a göndörséget, de a fentebb említett oknál fogva csak 4*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

Vivienn94

2019. június 23.

Nekem eredetileg is göndör hajam van, és láttam ahogy reklámozták ezt a terméket,gondoltam egy próbát megér. Nos az első használat után már göndörebb és dúsabb lett a hajam,meg puhább tapintású,bár a termék mellett használok hajolajat is.Szóval nekem nincs negatív véleményem ,örülök hogy ezáltal szebb a hajam :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 23.

Fannnya

2019. május 3.

Nekem alapvetően bevált, de nem tökéletes. Göndörebb tőle a hajam, kevésbé száraz, és viszonylag tartós is. A mennyiséget nagyon el kell találni, hogy ne legyen zsírós hatású egy-két napon belül. Jobb, mint amiket eddig vettem, de nem az igazi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Kesre

2018. december 29.

Semmivel sem göndörebb a hajam a terméktől, mint nélküle, sőt mintha egyenesebb lenne. Igaz, hogy a tapintása puhább lett, de csak ezért nem vettem volna meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

Ingrido

2018. november 3.

Az illata szuper, és tartós! Aztán ennyi. Sokféleképpen próbáltam már, az eredmény ugyan az: egy ragacsos vacak, amitől a nap végére újra hajat kell mosnom. Nem lesz tőle göndörebb a hajam, a fürtöket elnehezíti és szép lassan kihúzza(!) a hullámot a hajból. (Nekem a göndörítő hajhabtól, vagy egy sima, egyszerű hajolajtól szebb és tartósabb hullámaim maradnak napokon keresztül, akár hajszárítót használok, akár levegőn szárítom a hajam.) Cukros víz-srpray.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 3.

ysolo

2018. október 14.

Hasznalom egy ideje, de meg probalgatom, hogy lenne a legjobb a vekonyszalu, gondor/hullamos hajamra. Az mar biztos, hogy szaraz hajra tobbet nem teszem, mert szornyen ragacsos, mintha vattacukros kezzel akarnek hajat formazni (kicsit az illata is vattacukorra emlekeztet). Ha vizes hajra fujom es hajszaritoval szaritom meg, azt vettem eszre, hogy mintha dusitana. Gondorebb nem lett viszont hajam. Kivancsi vagyok, hogy mutat, ha befujom es levegon szaritom meg. Tesztelgetem tovabb. Addig is marad a 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

BVVivi

2018. július 25.

Nem annyira jó a termék mint ahogyan bereklámozzák. Nagyjából a hajamon ugyan olyan hatást ér el mintha sima vízzel fújnám be és magától száradna meg vagy diffúziós hajszárítóval. Ennyiért többet vártam , főleg a tartósság ami nekem számít. Az illata nagyon finom és végül is valamennyire tényleg szebb göndörebb a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 25.

Melpomene21

2018. július 10.

Én tettem fel a terméket, azóta viszont vettem egyet kipróbálni. Elsőre jónak tűnt, de azért tegyük hozzá, hogy már volt pár termék a hajamban mire, ezt is használtam, mivel fodrásztól jöttem ki ( az ő göndörítő termékei nem válnak be a hajamra, de a dauerja jó, mindegy). Viszont másnapra sajnos eltűnt a hatása, csak úgy működött, ha használtam mellé az imádott balea hajhabomat, ami sajnos megy ki a forgalomból és nem nagyon láttam helyette, azt kiváltó, hasonló terméket. Még kísérletezem, egyelőre ez a termék önmagában nem elég sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 10.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.