L'Oreal Paris

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Melpomene21, Módosítva: 2018. június 20.

Kategória:   Hajformázók

Stylista curls spray göndör hajra gojikivonattal. Dúsítja és formázza a hajat. Nedves hajra vidd fel, majd szárítsd meg a hajad hajszárítóval a göndörség felélesztéséért.

Ár: 900 , Eladó: lea6012
Állapot: 2szer használt , Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, postával is küldöm
Ár: 500 ft , Eladó: Esztiike
Állapot: a képen látható , Helyszín: Pécs , fizetés: posta, személyes

Esztiike

2021. február 1.

Nekem igen tartósan megtartja a hullámokat diffúzorral száritva. Vagy akár loknikat, attól függ mennyit teszek rá.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 1.

Krisztina_B

2020. november 13.

Nekem eredendően göndör/hullámos hajam van de sajnos nem egyenletes a göndörség. Ezt a hajtonikot használva diffuzórfejes hajszárítóval orvosolható ez a problémám. Tényleg kihozza a göndör tincseket a hajamból. Nem ragad a hajam tőle és az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

Eszti8908

2020. november 5.

Igazolnám az előttem hozzászólókat, hogy ha minimum hullámos a hajad és ezt szeretnéd hangsúlyozni, akkor ez a te terméked, főleg diffúzoros szárítóval. Szögegyenes hajból kétlem, hogy göndört csinál, akkor sajnos marad a hajsütővas. Szépen rásegít a hullámokra, és nekem egyáltalán nem nehezítette vagy zsírosította a hajam, és nem kemény tőle, mint egy hajhabtól. Én a magam részéről biztosan újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 5.

Egi

2020. október 30.

Nekem tetszik, az eleve hullámos hajjal csodákat művel. Én is diffúzorral száritom, de hallottam aki befonja, és ugy is sokáig megtartja benne a hullámot. Kár h már nem nagyon lehet kapni, vagy nagyon drága

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 30.

cbl

2020. szeptember 11.

Egész jó. CGM szerint ápolom a hajam, ezért nem szívesen veszek olyan terméket, ami nem cgm friendly, de sos helyzet volt és ezért tudtam csak nyúlni. :D
Kicsit ragad felfújáskor, de nem ragasztja össze a tincseket, nem szárít. Az illata nekem nagyon bejön, finom édes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

Arashama

2020. szeptember 6.

Ez a termék olyan hölgyeknek ajánlott, akik MINIMUM hullámos hajzuhataggal rendelkeznek. Nem csinál egyenes hajból hullámos fürtöket, úgyhogy ettől a terméktől ne reméljük ezt.
Hosszú ideje vesződtem már azzal, hogy milyen jellegű, milyen termékekkel kezeljem a hajam, ugyanis göndör. Sokszor rendezetlenek a fürtjeim, de ezzel a szerrel sokkal rendezettebbek, sokkal hangsúlyosabbak, ugyanakkor nem nehezíti el a termék a hajamat, illetve nem szárítja ki. Számomra ez jelenti a megfelelő hajápolás mellett a mennyei mannát! Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 6.

skincarejunkie

2020. július 28.

Ugyan kételkedve vettem meg, de végül nekem nagyon jól bevált. Sokkal határozottabbak a hullámaim, kicsit jobban begöndörödnek. Diffúzoros hajszárító használata mellett az igazi. Az illata pedig zseniális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 28.

Odriuss

2020. április 20.

Szerintem hozza amit ígér. A laza hullámaim rendezetteben, nem összeragadva hullanak a vállamra, igazából annyi a hatás, hogy strukturáltabb a hajam képe. Jó érzés, hogy amikor belenyúlok a hajamba, akkor nincs ragacsos érzésem, illetve, amikor befújom a hajamat és elegyengetem kézzel, akkor sem ragadnak a hajszálak a kezemhez. Ha elfogy nem hiszem, hogy újra venném, de legalább ezt is kipróbáltam és az illata tényleg finom, lelkesen fogom fújni hajmosások után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 20.

Burya

2020. január 23.

Fontos megjegyezni, hogy ez nem göndörít semennyit sem, nem is ezt ígéri, tehát aki csodát vár és az egyenes vagy hullámos hajából loknikat akar, annak nem ez lesz a megfelelő termék. Nekem eleve laza loknikba áll össze a hajam, ha magától szárad, ez pedig annyit segít rá, hogy rendezettebb lesz az összhatás, szebben rendeződnek a tincsek, de ennyi, nem több. Ha hajszárítóval szárítom, akkor nekem szimplán egy szénakazal lesz a fejem tetején, akár ráfújom ezt, akár nem, pedig ha jól sejtem, hő hatására eredményesebb lenne. Az illata önmagában megérne 5 csillagot, hihetetlenül finom! Összességében a kaotikus göndör hajjal bíróknak jó lehet, mert tényleg szebb és rendezettebb lesz a végeredmény, de önmagában ez sem csodaszer, nem lesz tőle göndör(ebb) a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

Lorena

2019. október 30.

Finom az illata. Közvetlenül használat után szép, hangsúlyos tincseket lehet formázni vele. Következő reggelre viszont egy sprőd szénakazallá változtatta a hajamat, mintha sós víz száradt volna bele. Felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 30.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Lactic Acid, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.