L'Oreal Paris

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajformázók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kisizé, Módosítva: 2019. június 26.

Kategória:   Hajformázók

Stylista beach waves spray hozzáadott sóval a hullámokért. Hosszan tartó, tengerparti hullámokat és texturált hatást ad a hajnak.

Száraz hajra használható.

SunshineX

2021. január 19.

Egyenes, hosszú, vékonyszálú hajam van, amit egy kicsit feldob ez a termék, ha egy kis változatosságra vágyom. A szórófej nagy felületet elér, ezért nem szabad túlzásba esni a fújással. Nekem meglepően tartós hullámokat csinál, szépen dúsít. Tény, hogy szárít is, de pontosan ezt tenné a hajammal egy nyaralás is a tengernél. Egyelőre tetszik, főleg, hogy hő nélküli a göndörítés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Krisztina_B

2020. november 13.

Eleve hullámos göndör hajamon használtam. Befontam és úgy száritottam. Igaz nagyjából megmaradt a fonott hullám a hajamban de ragadós lesz töle a hajam. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 13.

Moncsii04

2020. szeptember 27.

A youtubeon láttam néhány frizurát amit ezzel a termékkel készítettek, és nagyon megtetszett. Gondoltam jól jön a vékonyszálú hajamnak egy kis volume boost :) Sajnos azonban nekem is csak ragacsos lett tőle, és nem is álltak olyan szépen a hullámok. Lehet én rontottam el valamit, nem tudom, próbáltam többször is, sehogy nem akarta az igazságot. Lófarokban tényleg sokkal jobban működik, nekem is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Cherryka

2020. június 13.

Borzasztó. Ragacsos, a hajam egy kóctömeg.
Senkinek nem ajánlom. Megy a kukába. Kidobott pénz volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 13.

Borzasztó. Ragacsos, a hajam egy kóctömeg.
Senkinek nem ajánlom. Megy a kukába. Kidobott pénz volt.

violetti

2020. május 7.

Akciósan vettem és csak akkor használom mikor már copfba fogom a hajam és szeretném ha a megfáradt loknik újra csigásodnának, arra tökéletes. Az illatát szeretem, tisztára mint az az ikonikus napozás utáni tusfürdő a DM-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 7.

Andi92

2019. július 1.

Alapjában véve szeretem, a hullámos/enyhén loknis hajamat szépen tartja, viszont tényleg szárít, emiatt csak alkalmanként használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

daisydream

2019. február 19.

Tettem egy próbát ezzel a hulladékkal, amikor még használtam állatkísérletes kozmetikumokat is. Hullámos nem lett tőle a hajam, de kócos,összetapadt és száraz az igen. Sosem hámlott azelőtt a fejbőröm, de ettől elkezdett. Hónapokba telt mire helyrejött a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 19.

dpanni

2018. november 4.

Nagyon tetszik a hatása. Vékonyszálú, kissé hullámos hajamnak szép tartást ad. Az illata is nagyon tetszik. Egyedül az árát sokallom, szóval nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

patriczia

2018. augusztus 30.

Először egy nagyon lelkes véleményt akartam írni róla, mert az tény, hogy szépen megtartja a hullámokat az alapból is hullámos hajamban, viszont két hónap használat után (nem használtam nyilván minden nap, csak mondjuk heti 2x) konkrétan kisebesedett tőle a fejbőröm. Mivel semmi más új cucc nem volt a hajápolási termékeim között, így csak erre tudtam gondolni. Mióta nem használom, szerencsére visszaállt a fejbőröm normálisba, ez a spray pedig többet nem megy a hajam közelébe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Nairam

2018. augusztus 7.

Csatlakozom, nekem sem csinált semmit a hajammal,pedig alapjáraton,mikor vizes a hajam göndör,szárazon hullámos. A ragacsos hatást éreztem, a hajamon, kezemen.Talán még szárítja is a hajam...nem tudom mi lesz a sorsa, a flakonja nagyon bejön, lehet kiöntöm, és teszek bele valamilyen kencét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Hidratálók: Glucose

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.