L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jibjab, Módosítva: 2013. április 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Sublime Soft arclemosó tonik bőrlágyító hatóanyagokkal gazdagítva a száraz és érzékeny bőr tonizálására.

nyunyobella

2013. október 1.

Az eddigi legjobb tonik amit próbáltam és árban is verhetetlen, érzékeny bőröm ellenére, végre egy kellemes rózsás illatú arctisztító, ami nem olyan "gyógyszertár" illatú :)
Nem ragad, nincs maszk szerű érzésem használatakor, könnyed és gyorsan szívódik fel, emelett hatásosan és tartósan hidratál, és az arcbőröm selymesen puha. Én egyszerűen imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 1.

jibjab

2013. április 14.

Anyukámnak vettem száraz, vízhiányos bőrre. Meg van vele elégedve és nem zavarja az erős illata sem, ami nekem meglepő érzékeny bőrre készült termék lévén. Az is feltűnt, hogy alkohol van benne, pedig száraz és érzékeny bőrre készülő termékekben ez sem szokott lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 14.

Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Ph szabályozó segédanyag

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.