L'Oréal Paris

Ár:   2160 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Amadea, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. április 24.

Ultra fekete, vízálló szemhéjtus. Nem fakulé vagy kenődik. Akár 24 órán át tartós.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

lilike222

2023. május 23.

Véééégre megtaláltam a tökéletes szemhéjtust! Sokáig Avonosat és Maybellint használtam, illetve még néhány más fajtát kipróbáltam az évek alatt. Most Glamour napok alkalmából vettem egy Maybellin Sensational Linert a különleges kialakítása miatt és ezt, a Tattoo elnevezés miatt. Ugyanis nekem a legnagyobb problémám, hogy mindegyik tus felkenődik mint egy második csíkot húzva a szemöldököm alatt az első 10 mperc után. Gondoltam úgy tesztelem a kettőt hogy mindkét szemhéjamra felkenem az egyiket. Kár, hogy képet nem tudok feltölteni, mert hihetetlen a különbség a kettő között. A maybellint szó szerint satírozva is csak egy halvány sötétszürke árnyalatot tudtam elérni és azonnal elkenődött, így még az a halvány is halványodott. A L'Oréalal pedig egyszeri csíkot húzva gyönyörű fekete és egy szem kenődés nincs, tényleg mintha odatetováltam volna. Úgyhogy részemről teljes mértékben viszi az első helyet a szemhéjtusok közül és remélem a továbbiakban sem okoz majd csalódást! Csak ajánlani tudom, főleg azoknak, akik hasonló problémával küzdenek.

UP: azóta a Perfect Slim a kedvencem, ez viszonylag hamar kifogyott, ettől függetlenül tartom, amit mondtam és maradt a második helyen a kedvenc listámon. :)

Update (2023): a tartóssága és említett problémám miatt még mindig a legjobbak között van, viszont azóta sokkal szívesebben használom a L'OREAL PARIS FLASH CAT EYE EYELINERt, ami ugyan a nap végére fel tud kenődni, de könnyebb vele a festés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 23.

Anna23

2021. május 8.

Sajnálom, hogy megvettem. Használhatatlan, csak akkor fog, ha előtte percekig lefelé van tartva, de akkor sem mindig. Nehéz vele vékony vonalat húzni. Csak az vegye meg,aki szereti a kihívásokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 8.

macskasno

2020. június 6.

Néhány éve használtam, akkor elégedett voltam vele. Pár hete újravettem, és már ki is dobtam. Nem tudom, hogy változtattak-e rajta valamit, vagy csak az évek alatt kipróbált, magasabb minőségű termékek után tűnik ennyire gagyinak, de valami nagyon nem stimmel vele. Száraz, nem építhető, nem pontos a filc hegye, a színe sem elég mély fekete. Kín volt vele a sminkelés, pedig már 15 éve ugyanúgy festem a szemem, szóval van benne gyakorlatom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 6.

SzkcsB

2020. május 11.

Rendkívül tartós és már az első húzásnál is szép fekete. Könnyen lehet vele bánni.
Bár összeségében hozza amit kell és ezért többször újravettem, de semmi extra nincs benne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

blondiebunny

2020. január 6.

Nem rossz, nálam pl nem volt szürke, sőt, nagyon szép éles fekete színe van, tartós is, nem jött le az esőben sem. Csak azért vonok le egy csillagot, mert picit vastag a fejecskéje, meg krémes az állaga, nehéz vele vékony vonalat húzni, de amúgy tényleg jó termék, nem kizárt, hogy újra vennék belőle :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

Cosette

2019. október 15.

Egy két alkalommal használtam, de véleményem szerint egy kevésbé gyakorlott tus vonal huzó is tudja használni, akàr egy szebb cicaszemet is össze tud hozni vele. Primer nélkül is szépen tart, 9kor tettem fel, 11 órával később is tart, izzadtam, rohantam és csak egy nagyon picit mászott fel. Reggel pillanatok alatt megszáradt, könnyen kezelhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

PandAG

2019. október 15.

Én kedvelem ezt a terméket. Reggel pillanatok alatt kész vagyok vele, szépen fog és nekem tartós is nap végére is.
Csak azért kap 4 csillagot mert elég húzós ára van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Csak azért kap 4 csillagot mert elég húzós ára van.

springee

2019. augusztus 1.

Nagyon ambivalensek az érzéseim a termékkel kapcsolatban. Életem legszebb tusvonalait húztam vele, tényleg nagyon szép fekete de... Ha nem hegyével lefelé tárolom, használhatatlan. Néha annyira könnyű vele dolgozni, máskor alig lehet vele vonalat húzni és csak cincálja a szemhéjat. Sokszor tapad, a tusvonal felett púderezgetni kell, különben feltapad a szemhéjam és pislogni is alig tudok. Sajnos a tartóssága az egyértelműen nulla. Nem régóta használom, de mire a másik szememhez érek, már csak szürke színre futja. Ez így nevetséges. Lehet, hogy néha jó, de ennyi pénzért egy agyonreklámozott "márka" ezt nem teheti. Egy bazáros kacattal 200 ft-ért elszórakozik az ember, de ott nincsenek elvárások. Csekély számú pozitívumai ellenére végül is nem lehet normálisan,megbízhatóan használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

andi_1021fb

2019. július 13.

A kezemen kiprobalva megtetszett, de borzaszto gagyi.. szürkés, a tud hegyebe festek nem jut.. 500 ft ot sem ér számomra..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Gombika

2019. május 28.

Másodikat vettem meg most. Meglepően tapasztam, hogy ez nem olyan amit először használtam az szép fekete volt ez még kissé szürkés, háromszor négyszer áthuzom relatív szép eredményt érek el, viszont nem ugyanaz... Nem gondoltam volna h a L'Oréalnál is próbálgatni kell mit is viszek haza...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.