L'Oreal Paris

Ár:   2160 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: Amadea, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. április 24.

Ultra fekete, vízálló szemhéjtus. Nem fakulé vagy kenődik. Akár 24 órán át tartós.

Ár: 1500 , Eladó: martina22
Állapot: új, 1-szer próbált, Helyszín: Szombathely, fizetés: személyes átvétel vagy előre utalás után foxpost/ posta
Cosette

2019. október 15.

Egy két alkalommal használtam, de véleményem szerint egy kevésbé gyakorlott tus vonal huzó is tudja használni, akàr egy szebb cicaszemet is össze tud hozni vele. Primer nélkül is szépen tart, 9kor tettem fel, 11 órával később is tart, izzadtam, rohantam és csak egy nagyon picit mászott fel. Reggel pillanatok alatt megszáradt, könnyen kezelhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

PandAG

2019. október 15.

Én kedvelem ezt a terméket. Reggel pillanatok alatt kész vagyok vele, szépen fog és nekem tartós is nap végére is.
Csak azért kap 4 csillagot mert elég húzós ára van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

Csak azért kap 4 csillagot mert elég húzós ára van.

springee

2019. augusztus 1.

Nagyon ambivalensek az érzéseim a termékkel kapcsolatban. Életem legszebb tusvonalait húztam vele, tényleg nagyon szép fekete de... Ha nem hegyével lefelé tárolom, használhatatlan. Néha annyira könnyű vele dolgozni, máskor alig lehet vele vonalat húzni és csak cincálja a szemhéjat. Sokszor tapad, a tusvonal felett púderezgetni kell, különben feltapad a szemhéjam és pislogni is alig tudok. Sajnos a tartóssága az egyértelműen nulla. Nem régóta használom, de mire a másik szememhez érek, már csak szürke színre futja. Ez így nevetséges. Lehet, hogy néha jó, de ennyi pénzért egy agyonreklámozott "márka" ezt nem teheti. Egy bazáros kacattal 200 ft-ért elszórakozik az ember, de ott nincsenek elvárások. Csekély számú pozitívumai ellenére végül is nem lehet normálisan,megbízhatóan használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

andi_1021fb

2019. július 13.

A kezemen kiprobalva megtetszett, de borzaszto gagyi.. szürkés, a tud hegyebe festek nem jut.. 500 ft ot sem ér számomra..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

Gombika

2019. május 28.

Másodikat vettem meg most. Meglepően tapasztam, hogy ez nem olyan amit először használtam az szép fekete volt ez még kissé szürkés, háromszor négyszer áthuzom relatív szép eredményt érek el, viszont nem ugyanaz... Nem gondoltam volna h a L'Oréalnál is próbálgatni kell mit is viszek haza...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

heeyroxannee

2019. május 9.

Örök szerelem!
Soha nem használtam még ennél jobb tust. Nem kenődik, se le se fel, ott marad ahova húzom, nagyon szép fekete, gyorsan szárad. Ez a tusok number one-ja, legalabbis számomra :) ha este belustulok és rajtam marad éjszakára, ez centit sem mozdul a helyéről. Én már féléve használom mindennap és nem akar elfogyni :) imádom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

Örök szerelem!

harpec

2019. március 25.

Érdekes, mennyi negatív véleményt kapott, pedig nekem ez eddig a legjobb tus, jóllehet sokat próbáltam már. Könnyű vele dolgozni még az én ráncos, "érett", azaz öreg :) szememen is, tartós, pedig a fedett szemhéjamon eddig semmi nem maradt meg. Szóval, nekem tökéletes. És nem fogyott ki két hét alatt, mint némelyik versenytárs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 25.

lilike222

2019. március 14.

Véééégre megtaláltam a tökéletes szemhéjtust! Sokáig Avonosat és Maybellint használtam, illetve még néhány más fajtát kipróbáltam az évek alatt. Most Glamour napok alkalmából vettem egy Maybellin Sensational Linert a különleges kialakítása miatt és ezt, a Tattoo elnevezés miatt. Ugyanis nekem a legnagyobb problémám, hogy mindegyik tus felkenődik mint egy második csíkot húzva a szemöldököm alatt az első 10 mperc után. Gondoltam úgy tesztelem a kettőt hogy mindkét szemhéjamra felkenem az egyiket. Kár, hogy képet nem tudok feltölteni, mert hihetetlen a különbség a kettő között. A maybellint szó szerint satírozva is csak egy halvány sötétszürke árnyalatot tudtam elérni és azonnal elkenődött, így még az a halvány is halványodott. A L'Oréalal pedig egyszeri csíkot húzva gyönyörű fekete és egy szem kenődés nincs, tényleg mintha odatetováltam volna. Úgyhogy részemről teljes mértékben viszi az első helyet a szemhéjtusok közül és remélem a továbbiakban sem okoz majd csalódást! Csak ajánlani tudom, főleg azoknak, akik hasonló problémával küzdenek.

UP: azóta a Perfect Slim a kedvencem, ez viszonylag hamar kifogyott, ettől függetlenül tartom, amit mondtam és maradt a második helyen a kedvenc listámon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

kakaska

2019. március 1.

Nekem sem tetszik ez a termék. Egyáltalán nem ébenfekete, inkább sápadt szürke. Nem szárad és nem tartós. Ehhez meg drága.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

martina22

2019. február 8.

nagyon nagy csalódás volt ez a termék :( első használat után dobtam is ki a kukába. Teljesen elkenődött, a szemöldököm alatt két fekete csík éktelenkedett és még a szemhéjam is húzódott tőle. Olcsóbb, "gagyibb" termékek sokkal többet érnek ennél..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 8.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!