L'Oreal Paris

Ár:   5399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 5399-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2016. február 5.

Bőrtípus:   Normál

2. Egységesíti a bőrszínt, mint egy alapozó
  3. Elfedi a bőrhibákat, mint egy korrektor
  4. Fixál, mint egy bársonyos púder

Ár: 5399 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

ANDREAA

2021. január 15.

Nagyon nagyon szerettem, illetve most is szeretem, mert amikor megtudtam, hogy kivonják, betàraztam. A Linen árnyalat van meg nekem, nagyon világos sárgás tónusú bőröm van, nagyon szép a fedése.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. január 15.

Katia88

2019. április 12.

Sajnos nekem sem vált be. Egy könnyed hétvégi sétán ami nem tart tovább 2-3 óránál, megállja a helyét, két csillagot csakis ezért kap. Primerrel talán 5-6 órát is bír, annélkül hogy beleüljön ráncokba, és elkezdjen mászkálni. A szivacs amit hozzá adnak használhatatlan. most járok a végénél és alig várom hogy elhasználjam. Szerencse hogy gyorsan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

kakaska

2018. december 21.

Nem a legjobb alapozó, kissé nehéz vele dolgozni. A fedése szép, nem természetellenes, de korrektornak és púdernek? nem tudnám használni. Nagyon tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 21.

lohnerniki15

2018. november 13.

A legjobb alapozó, amit valaha próbáltam. Tökéletesen fed, nem látszik, nem lesz maszkhatása, nagyon kellemes az illata, korrektor helyett is használható, minden bőrhibát, pattanást elfed, nem izzadom le, sokáig fent marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

aukszflora

2018. május 24.

Nagyon jó kis táskába dobós darab a szivacsával és a viszonylag nagy méretű tükörrel. Én néha magában használom hétköznapi sminkhez, néha pedig korrektorként másik alapozó mellé. A színe maga a tökély (1.5N). Az ára viszont szerintem botrányos ekkora mennyiségért. Ha csak korrektorként használom, akkor kevés is elég, így lassan fogy. Talán féláron megéri, de a teljes árat sosem fizetném ki érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 24.

Diaaa

2018. április 4.

Akciósan vettem, sokkal többet vártam tőle.

+ teljesen illik az arcszínemhez, könnyű eloszlatni.
- nagyon nagyon szárítja az arcbőröm és nem nagyon tartós....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 4.

Akciósan vettem, sokkal többet vártam tőle.

+ teljesen illik az arcszínemhez, könnyű eloszlatni.
- nagyon nagyon szárítja az arcbőröm és nem nagyon tartós....

Sofisofija

2018. február 26.

Női táskába gyors smink felújításra tökéletes!
Én ezért vettem, s a célnak megfelelt.
Igaz , hogy nincs tökéletes fedése de BB krém felé vagy annak felújítására tökéletes .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 26.

Női táskába gyors smink felújításra tökéletes!
Én ezért vettem, s a célnak megfelelt.

Axelandra

2018. február 15.

Megszerettem a színe miatt főleg (4N árnyalat), de nem egy csoda, eredeti áron vicc :D, 2000ft-ért vettem a Müllerben, majd a Rossmannban is kb ugyanennyiért.
Ha nem kell komolyabb fedés, akkor használom. Ecsettel viszem fel, előtte hidratáló vagy pici nappali olaj, de fixálni is kell.. Púder nélkül nem sokat ér
Pozitívum: szépen illik a bőröm színéhez, jól el tudom oszlatni ecsettel
Negatívum: parádésan drága, botrányosan kevés van benne :D és hát ez a 4in1 olyan, mint a szögletes kerekasztal, vagy a fém faház..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Pozitívum: szépen illik a bőröm színéhez, jól el tudom oszlatni ecsettel

nocika113

2018. február 5.

Még szerencse, hogy 5 az egyben, mert semmire nem jó.
Nyilván az lenne a lényeg hogy magában lehetne használni .
Nos primer és púder nélkül 1.5 (!) óra alatt átfényesedik, ezeket használva kb 3 órát bír 😂 egy vicc.
Mindemellett alacsony közepes a fedése, amivel nem is lenne baj ha bármilyen korrektor megmaradna rajta, de nem, darabokban lejön ott, ahol mást megpróbálok eldolgozni rajta.
A száraz részeket (amiknek a létezéséről eddig amúgy nem is tudtam) úgy kiemeli, hogy 1 km-ről látni lehet kb.
Az, hogy bronzosítót, pirosítót az ember eldolgozzon a tetején legalabb fél órás munka, annyira foltosan tapadnak hozzá a dolgok.
Alapozóként 1-1.5 hétig próbáltam működésre bírni, akkor telt be a pohár mikor csinos kis gyulladt, mély, fájdalmas pattanásokat varázsolt az arcomra 😊
Próbáltam ezek után még korrektorként használni, gondolom sejthető a végeredmény.
Az hogy oxidálódik és 3 perc alatt Donald Trump lettem már csak hab a tortán.
Összességében én 2 forintot nem adnék érte, főleg úgy, hogy direkt ellenőriztem, nem volt nyitva mikor elhoztam, ez ténylegesen ennyire sz*r.
egy "Saját felelősségre" felírattal ellátnám

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Még szerencse, hogy 5 az egyben, mert semmire nem jó.
Nyilván az lenne a lényeg hogy magában lehetne használni .
Az hogy oxidálódik és 3 perc alatt Donald Trump lettem már csak hab a tortán.
egy "Saját felelősségre" felírattal ellátnám

VictoryMiller

2018. február 5.

Nagyon jó áron jutottam hozzá DM-ben. Egyébként nem vettem volna meg eredeti áron.
Így viszont újra fogom vásárolni, mert nekem nagyon tetszik!
Tényleg úgy van, mint a leírásban. Fed, nem nehéz, matt. Egyáltalán nincs maszk hatása! Aki azt mondja, hogy igen, hát azt nem tudom megérteni...használjon BB krémet vagy semmit. Ez olyan, mintha nem lenne rajtad semmi.
Nálam 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Így viszont újra fogom vásárolni, mert nekem nagyon tetszik!
Nálam 5*

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Részletesebb információ a smartskincare-en.