L'Oreal Paris

Ár:   6199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2022. május 25.

• segít formázni, véglegesíteni és fixálni a szemöldököt
  • színezi a kevésbé kirajzolódó szemöldököt
  • formázza, és kiemeli a szemöldököt
  • intenzíven pigmentált árnyalat
  • hosszantartó, géles textúra
  • természetes hatású
  • precíz applikátor

6 árnyalatban kapható

2022. május 19.

Az egyik legjobb szemöldökformázó/-színező termék, amit valaha használtam (Anastasia Dipbrow Gelt is lekörözi nálam). Színez, formáz, és meg is tartja a formát (a használt gélmennyiség függvényében). Valóban tartós, a bőrt is színezi. A hozzá tartozó kétvégű eszköz ferde ecset végével hibátlanul fel tudom vinni a gélt, a spirálkefe végével pedig formára igazítani a szemöldökömet. Cool Blonde árnyalatban van meg, és tökéletesen jó a világosszőke hajamhoz, természetes a hatása. A tubusban lévő applikátorral nem tudom, mi volt a cél, szerintem az nem használható semmire, és annak a végéről szoktam a ferde ecsettel felvenni a gélt, nem hinném, hogy valaki magával a tubusban lévő applikátorral fel tudná vinni közvetlenül a szemöldökére, hacsak nem extrém vastag szemöldökkel rendelkezik (de akkor meg felesleges neki ez a termék). A 8 ml szerintem évekig elég lesz, előbb fog megromlani, minthogy elfogyna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag