L'Oréal Paris

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: scisneros, az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2024. március 2.

Kiszerelés:   6,4 ml

2023-ban megújult változat!

Fekete színű dúsító és hosszabbító szempillaspirál. Megújult formula, amely kevésbé szárad ki. Mennyeien dús és feltűnően hosszú szempillák a rostokban gazdag dúsító spirálkefének köszönhetően. Lágy, krémes formula ápoló olajokkal a kellemes felvitelért, érzékeny szemekre is.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

KissMicu

2024. február 21.

Nekem ez volt a kedvenc spirálom mióta megjelent, évi 4-5öt elhasználtam, de utóbbi időbe mintha romlott volna a minősége. Nagyon hamar elhasználódik és pereg le. Valószinüleg mostmár nyitni fogok más irányába is ami tartósabb

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 21.

Vanília

2023. december 23.

Jól működik, a felvitelnél kicsit csomósodik, de nem maszatolódik el, tehát pandásodásra való hajlam esetén is használható. Nem lett a kedvenc spirálom, de nem lehet tőle elvenni, hogy jól teszi a dolgát és szépen kiemeli a pillákat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. december 23.

ablakparkany

2023. november 25.

A two faced better than sx spiral helyett kerestem itthon is megvasarolhato valtozatot, talan neha jobban is tetszett ez. Egy egeszet elhasznaltam, legalabbis amig be nem szaradt, ami mintha egesz hamar megtortent volna. 3,5 csillagot adnek, de legyen 4, mert tenyleg nagy kedvenc volt az elejen.
Kiegeszites: amikor tele volt a tubus kicsit sok festeket vitt fel, en visszakentem/leszedtem a felesleget a tubus nyilasan, ahogy fogy, egyre jobb volt felvinni. Aztan beszaradt:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 25.

Colette221

2023. november 21.

Több év után lecseréltem a Maybelline Skyhigh spirált, mert még vízálló lemosóval is nehezen jött le esténként. A pilláim minimálisan roncsolódtak, pedig óvatos voltam…

Ez a spirál több festéket vesz fel, mint kellene, de engem nem zavar. Intenzív fekete színe van. Tény, hogy nem vízálló, a sportolást nem bírná ki, de könnyen le tudom mosni, ami nálam előny.

Nyáron a nagy melegben nem ezt fogom választani, de összeségében szuper spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 21.

Nyáron a nagy melegben nem ezt fogom választani, de összeségében szuper spirál.

Sz.Anita79

2023. október 1.

A megnevezése nem a vízálló, a leírása itt a feltöltésnél vízállót ír. Nem tudom ki melyiket értékelte, én a nem vízállóról írok.
Sosem gondoltam volna, hogy valaha is egy szempillaspirál illatáról fogok áradozni, de nem tudok elmenni mellette...ennek a spirálnak isteni illata van! Számomra olyan mintha egy elegáns luxus arckrém lenne, tudjátok, az a sokszázezres kategória. Nyugtató, relax illat, amin érezni, hogy drága. Nekem legalábbis. Nap végén is érezni, finoman mindig megcsapja az orromat. Ha lenne belőle parfüm, simán fújkálnám.
De ennyit az illatról.
A spirál nem rossz. Picikét pereg, picikét maszatol, picikét hamar beszárad. Egyik sem vészes, pedig én az ilyen rossz tulajdonságoktól kukába vágok egy spirált. Ezt viszont nem. Egyrészt az illata miatt, 🤗🥰 másrészt mert szuperül használható. Nem vesz fel sok festéket, mégis eleget. Megemel, göndörít és extrán dúsít egy rétegben is. Gyorsan szárad, mégis rétegezhető. Este egy szempillantás alatt lejön, nem kell sikálni. Túl könnyen lejön, félő, hogy párás időben lefolyik, azt még nem próbáltam.
Akciósan vettem, így simán megérte, de vannak jobb spirálok is. Azoknak viszont nincs ilyen mennyei illata! 😅😅😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. október 1.

De ennyit az illatról.

Adribogyo

2023. július 2.

Nem pereg, ez nagy előnye nálam. Az első 2 hétben nagyon extra lesz tőle a szempilla de utána elfogy a kraft és semmi különös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 2.

Laura_00

2023. május 8.

Nem a legjobb szempillaspirál, főleg az árához képest. A negyed annyiba kerülő essence és lovely spirál fényévekkel jobb nála.
Az egyetlen pozitívuma, hogy valóban dúsít és hosszabbít, viszont cserébe rengeteg festéket vesz fel a keféje, becsomósítja a pillákat, és lehet pont rosszat fogtam ki, de nekem szinte azonnal elkezdett beszáradni a spirál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 8.

noriri

2023. május 2.

Az elején kicsit túl sokat vesz fel, aztán van kb. két hét ideális idő, amikor szép szempillákat lehet vele csinálni. Ezután elég hamar megszárad és attól kezdve pereg és vállalhatatlan sminket lehet vele csinálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 2.

inspiredina

2023. február 11.

A hatása megfelelő, kiemeli a pilláimat. Viszont hamar csomósodik és sajnos le is pereg a nap végére a szemem alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. február 11.

alexandra326

2022. október 29.

Nagyon hosszú és szép pillákat csinál. Az ára kedvező és könnyen beszerezhető, de sajnos szörnyen pereg és nem csak párás időben. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 29.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Jellemzően ajaktermékekben használt bőrpuhító (emolliens) anyag, amelyet gyakran lanolin helyettesítőként használnak. Nagyon jó a vízmegkötő hatása, valamit kiválóan tapad a bőrhöz és csillogó felületet hagy maga után.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.