Best of Beauty 2019

L'Oreal Paris

Ár:   $9.99   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: scisneros, az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2017. augusztus 9.

Ár:   $9.99
Kiszerelés:   6,4 ml

Vízálló szempillaspirál, mely hosszít és dúsít is.  Finom sörtéjű keféje a kellő mennyiséget viszi fel az új formulájú festékből. A próbaalanyok háromnegyede tapasztalt eddig sosem látott dús és hosszú pillákat, 90 százalékuk szerint nem maszatolódik a termék és 95 százalékuk szerint a nap végén is kifogástalan volt a szempillájuk.

Dorci19

2018. november 17.

Imádom! Nagyon rövidke pilláim vannak és ez a spirál gyönyörűen kiemeli őket. Kicsit sok festéket vesz fel a keféje ezért nekem úgy vált be ha kicsit lehuzogatom a tubus oldalán. Ami igazán meglepő volt számomra hogy a nagy kefe ellenére sem keni össze a szemhéjamat, eddig a legtöbb spirálnál ezzel küzdöttem. 4000ft igaz elég húzós érte de kupon napokon érdemes beruházni rá féláron.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

erynis

2018. szeptember 15.

Ugyanolyan jó, mint a better than sex, de két hét használat után azt tudom mondani, hogy sajnos számomra nem ez "A" spirál. Nekem kenődik, a kefe rengeteg festéket vesz fel, le kell húzogatnom róla, és könnyen csomosódik is (emiatt is). Mindemellett tényleg dúsít rendesen, de többet vártam a nagy hype után. Nem érte meg a nagy hajtóvadászatot, hogy az USA-ból rendeltem, valószínű, nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

skyflygirl

2018. június 17.

Nagyon szeretem! Probaltam a Better Than Sex spiralt, az abszolut nem valt be mert a szemem ala pergett es nem is csinalt szep pillakat, de ez.... ez szamomra A Spiral! Tobben meg is dicsertek es levaltotta az altalam annyira kedvelt Benefit Roller Lasht.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

niki123

2018. április 16.

Szerelem volt első használatra. Eddig a L'oreal Volume Million Lashes spirálját hasznátam és ugyan azt is nagyon szerettem, ezt még jobban imádom. Összehasonlítottam a kettőt és a Paradise sokkal hosszabb és íveltebb pillákat produkál. Több rétegben csomósodik, de elég belőle maximum 2 réteg. Amit a legjobban szeretek, hogy nem pereg le egyáltalán, nem keni össze az alsó szemhéjamat (az eddig általam használt összes spirállal ellentétben), valamint felvitelkor a felső szemhéjamat sem fogja be. Én könnyen le tudom mosni a Kosé olajos lemosójával, szóval azzal sincs problémám. A BTS-t nem próbáltam, így azzal nem tudom összehasonlítani, de nem is fogom, mert nekem ez a spirál tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

Dusinko

2018. március 23.

nagyon elegedett vagyok ezzel a spirallal, szepen szetvalasztja a pillakat, nem pereg le. nekem kicsit keves festeket visz fel, es tobb retegben mar csomosodik.
Egyertelmuen a Too Faced Better than sex szempillaspiral masolata, nekem egy kicsit jobban is tetszik annal, ugyhogy ezentul ezt fogom venni a too faced helyett. Arban jobban megeri es teljesitmenyben is szinte teljesen ugyanaz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

bmesi

2018. január 16.

UPDATE: Hiába szuper szempillaspirál, a lerobbanthatatlansága miatt sosem használom, nem akarom a szempilláimat terrorizálni azzal, hogy naponta fél órát dörzsölöm őket. Levonok ezért egy csillagot, mert oké, hogy vízálló, de azért a direkt vízálló sminkhez való lemosó csak megmozdíthatná... :D

Nagyon nagyon szeretem! A Better Than Sex helyett kerestem valami olcsóbb alternatívát, ami nagy kedvencem már elég régóta, csak kicsit húzós mindig újravenni. Pont a BTS iránt érzett szerelmem miatt szkeptikus voltam, amikor először kipróbáltam, de óriási pozitív csalódás volt. Nagyon szép, ívelt, hatalmas pillákat csinált, nem volt csomós vagy pókláb szerű, és egész nap tartotta magát egy icipici morzsolódás nélkül. A kefe szerintem nagyon király, könnyű vele dolgozni, az összes pillát befesti, és nekem nem is maszatolt. Egyetlen negatívuma ennek a spirálnak, hogy nagyjából lerobbanthatatlan (véletlen a vízálló változatot sikerült megvennem, silly me), a vízálló sminket leszedni hivatott sminklemosó meg se moccantja, babaolajjal sikerült végül lemosni. Egyszer kipróbáltam, hogy ebben zuhanyoztam, óvatosan meg is dörzsölgettem a pillákat, de meg se kottyant neki.

Összességében nagyon tetszik, megpróbálom beszerezni a nem vízálló változatot, és akkor tökéletes lesz. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

vfgyongyi3012

2017. december 2.

Nem mindegy, hogy ki honnan szerzi és melyiket használja. Én Amerikából kaptam a 204-es típust, ami waterproof, the blackest black (mivel 4 típusa van).
Teljesen megvagyok vele elégedve, már az első réteggel is sokkal hosszabbak a szempilláim (régóta kerestem már ilyet, mivel nagyon rövidek), nem mosódik el, nem kenődik el.
És kétfázisú szemfestéklemosót használok, ami a vízálló sminket könnyedén eltávolítja. (A sima sminklemosóval nehezebben jön le)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

KatalinKelemen

2017. november 27.

UPDATE: Egy hónap után használhatóra száradt, sőt gyönyörű szempillákat csinált egy héten keresztül, aztán teljesen beszáradt. Egy csillagnál még mindig nem érdemel többet ilyen áron.

Ki nem állhatom! 11 euróért igazán valami használhatóbbat gyárthattak volna. A kefe olyan nagy, hogy vagy kiböki a szemem, vagy összekeni a szemhéjam, de képtelenség elérni vele az összes szempillát. A szempillasor belső 1/4-ét nem tudom kifesteni. Egy rétegben semmi hatás, két rétegben meg talán még rosszabb, mert akkor meg összeragasztja a szempillákat. A nap végére elmászik, bezzeg leszedni marha nehezen lehet. Adtam neki jó pár esélyt, vártam, hátha jobb lesz ha kicsit szárazabb lesz, de semmi nem segített. Legközelebb ha Magyarországon járok, betankolok az árából 5 darab Lovely pump up-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

sky

2017. október 13.

Yippie - Sikerült szert tennem Németországban egy nem! vízálló példányra 11 EUR-ért. :)
Ott Paradise Extatic néven fut, összetétel megegyezik, csomagolás szintén rózsaarany, kicsit más a felirat - design.
Mind csomagolásban, mind hatásban Too Faced - Better than Sex másolat, talán? picit nagyobb a kefe érzésem szerint.
Tény, hogy drogériás szinten kifejezetten jó termékkel rukkoltak ki, szépen hosszabbít, dúsít, ível, kiemeli a pillákat, abszolút hozza, amit ígér ezen a szinten, az ára roppant kedvező egy high-end termékhez képest.
De... óvatosan kell adagolni, az egyszer mártott kefével ha harmadszorra is átfésülöd a pillákat, bizony póklábas lesz.
Az anyag merevre szárad (szemüvegeseknek semmiképpen nem ajánlanám emiatt), így aki nem szereti eme érzést, hogy betonkemény, rigid pillái lesznek, az ne vegye meg.
Erősen pigmentált, koromfekete, ebben nincs hiba, a festék állaga nekem megfelelő.
Nekem személy szerint ez a kefe nagy, sajnos sokszor összemaszatolom a kész festést a szemhéjon vele, de ez lehet az én bénázásomnak is betudható. Az már egyéni preferencia, hogy a negatívumok (sok anyag a kefén, merev pillákat ad, 5-6 óra után erősen elkezd leperegni és sajnos nagy darabokban, így az arra érzékenyeknek irritálhatja a szemét;) kinek zárják ki az újravevős kategóriából.
Próbát megért, de nem high-end helyettesítő.
Ha éppen nem lenne pénzem egy drágábbra, igenis jó szolgálatot tud tenni, mint átmeneti darab...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 13.

Próbát megért, de nem high-end helyettesítő.

maybeshesamaybelline

2017. október 5.

Better than sex dupe-nak szerintem tökéletes, az elején nekem is folyékony volt, de kb a második alkalommal már nagyon tetszett a végeredmény. Szépen szétválaszt, ível, megemel, mint ahogy a Too Faced spirál is. Nekem mindkettő van, és szinte ugyanolyan a keféjük is, meg a végeredmény is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 5.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.