L'Oreal Paris

Ár:   4000   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: scisneros, az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2020. június 17.

Ár:   4000
Kiszerelés:   6,4 ml

Vízálló szempillaspirál, mely hosszít és dúsít is.  Finom sörtéjű keféje a kellő mennyiséget viszi fel az új formulájú festékből. A próbaalanyok háromnegyede tapasztalt eddig sosem látott dús és hosszú pillákat, 90 százalékuk szerint nem maszatolódik a termék és 95 százalékuk szerint a nap végén is kifogástalan volt a szempillájuk.

rozsaanna

2021. január 24.

Update: nem bír ki még 1 órát sem! A szemem alá maszatolódik az egész. Így nem használom.
Igaz nekem nem hosszabbít, de dúsít és remekül szétválasztja a pillákat, akár több rétegben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 24.

Amadea

2021. január 15.

2021.01.15.: szörnyen csalódott vagyok. Végre sikerült "beérnie" a festék állagának némi rásegítéssel és jó sok türelemmel, végre hatalmas, bár kicsit póklábas pillákat csinál. Erre egy reggel az egész lefolyt a szemem alá, úgy néztem ki, mint egy emós gyógyegér. Egy másik napon meg szimplán, nyom nélkül elpárolgott, mintha semmit nem kentem volna fel a szempilláimra.
Lehetne mondani, hogy persze, a tél és a maszk hatása, de a Lovely Vampire Lashes meg se moccan és kevesebb, mint feleannyiba kerül.
Nagyon közel vagyok hozzá, hogy kihajítsam a kukába.

2021.01.10.: cseppentettem bele némi Duraline-t, mondván, ennél rosszabb úgyse lehet. Nos, sikerült túl sokat hozzáadnom és brutál folyós lett, ám pár hét elteltével tök jó lett az állaga, nem vesz fel 2 kiló festéket a spirál, nem kell lehúzogatni a tubus szélén. A pilláimon se hagy decens csomókat, de mindettől függetlenül továbbra se a kedvencem.

2020.09.28.: Egyelőre (2-3 hét használat után) eléggé hadilábon állunk egymással, pedig nagyon bíztam benne. Nagyon tapaszt, csomósít, mintha már túl sűrű lenne a festék.
Érdekes módon nekem nagyon hasonlít a Lovely Vampire Lashesre, csak éppen az működik is a pilláimon és nem két percnyi vad fésülgetés kell a vállalható eredményhez.
Újabban a Maybelline Snapscara után használom, az elvégzi a szétválasztást-hosszítást, ez meg némi "kócolás" segítségével dúsít, a kettő együtt brutális végeredményt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 15.

Nagyon közel vagyok hozzá, hogy kihajítsam a kukába.

Missglamorazzi

2021. január 10.

Nekem jobban tetszik, mint a Better than Sex - az picit lepergett nap végére , ezzel nincs ilyen problémám. Valóban folyósabb, le kell törölgetni az applikátort felvitel előtt. Szép intenzív színe van, rövid-egyenes pillácskákból szépen definiáltat varázsol, bár azért még keresem az igazit, de a márkától ezt szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

Boriskajuliska

2020. december 3.

Nem lettük barátok ezzel a spirállal. Az első 3 héten elég jól teljesített, a nap végén pici potyogás de nem vészes. Ezt követően kezdett durván beszáradni és potyogni és jött a panda effekt. A lemosással nem volt gond de ahhoz drága, hogy 3 hétig legyen használható.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 3.

cattitude

2020. december 3.

a Better Than Sex nagy kedvencem, de mostanában alig sminkelek, azért meg nem éri meg rendelni külföldről drága pénzért, így kipróbáltam ezt, ha már a dupe-ja. sajnos nem annyira jön be sem a Better Then Sexhez hasonlítva, sem ár-érték arányban. a festék nagyon folyékony, sokat visz fel a kefe, előtte le kell kicsit törölgetni (a Bambi Lashesszel is ez volt a bajom). nagyon összetapasztja a pillákat, muszáj kifésülni. amúgy szépen hosszít és dúsít, de festéke nem olyan jó minőségű, mint a Better Than Sexé. meglátjuk, mennyire fog besűrűsödni, a lenti kommentek alapján kíváncsi vagyok, milyen élettartama lesz ennek a spirálnak.

update: csak azért nem dobom ki, mert itthonra videós megbeszélésekre fel lehet kenni, de amúgy utcára soha többé, nincs is nyirkos idő és egy óra alatt úgy lefolyt a szemem alá, a legolcsóbb Lovely vagy Essence spirálok se csinálnak ilyet, nemhogy a BTS... hatalmas csalódás, soha többé nem veszek Loreal spirált :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

nagyklau

2020. december 1.

Az első spirál amiről már elsőre is tudok pozitívat mondani. Nálam ez nagyon nagy szó mert általában 2-3 alkalom kell hogy úgy “működjön” a spirál ahogy szeretném. Gyönyörű hosszú pillákat tudok vele csinálni két rétegben, de sajnos egyáltalán nem lesznek tőle dúsabbak. Kb 12 órája van fent és egyáltalán nem maszatos, nem potyog, úgy néz ki még most is mintha pár perce vittem volna fel. A keféje nagyon tetszik, könnyű vele dolgozni és nálam elsőre sem vett fel túl sok terméket. Az egyetlen ok amiért 4*-ot adok neki, azaz ára. Akciósan még oké, de rendes áron már elég húzós. Ettől függetlenül nem bántam meg hogy megvettem és ha újra akciós lesz valószínűleg többet veszek hogy kitartson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 1.

Renike11

2020. november 26.

Nagyon ki szerettem volna próbálni és leakciózva meg is vettem. Nagyon szeretem ezt a spirált,nagyon szépek lettek tőle a pilláim,viszont tényleg elég drága,ez miatt nem fogom újra venni,de összességében nagyon elégedett vagyok,akciósan megéri megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 26.

bugeyes

2020. november 26.

Sajnos utálom és régen akadt a kezembe ilyen - előre is elnézést kérek - s**r termék, ennyi pénzért.
A kefén úgy 2 kg festék áll egy csumbiban, szóval reggel szórakozhatok a letörölgetéssel... Amúgy ugyanazokat tapasztaltam, mint sokan az előttem szólók közül, pl. ez a párás, ködös idő nem barátja és sajnos tényleg póklábakká állnak össze a pillák. Őszintén az Essence spirálom ezerszer jobb! A TF Better than sex minőséghez meg aztán tényleg nincs semmi köze...
Próbáltam ennek a spirálnak a régi formuláját is, de nem úgy emlékszem, hogy az ennyire rossz lett volna.
Mindent összevetve bármennyire is fáj a pénztárcámnak, kuka lesz a vége.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 26.

Mindent összevetve bármennyire is fáj a pénztárcámnak, kuka lesz a vége.

HRenata

2020. november 19.

Összességében nekem bevált. A kefe formája és mérete az egyetlen ami nem a kedvencem, elég nagy és figyelnem kell, hogy ne kenjem mindenhova a festéket. Viszont szép látványos pillákat csinál, szétválaszt és dúsít, én nem tapasztaltam csomósodást, tapadást. Tartós is, nem maszatolódik, az alsó pillákon is ottmarad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 19.

black_cico

2020. november 11.

másfél hónap után behal a cucc.. Glamour napokon vettem (szerencsére, amúgy az infarktus kerülgetne), az elején gyönyörű pillákat csinált.. dús, fekete, hosszú és nem is kenődött, jól bírta.. na kb 2 hétre rá elkezdett sűrűsödni, beszáradni.. mostanra alig tudok valamit ki erőltetni belőle, h fogjon, potyog le ahogy kenem, irritálja már a szemem is.. a hab a tortán a mai nap volt, konkrétan ilyen eső féle pára szitálásos idő volt, esernyőt is tartottam a fejem fölé mégis leázott a csodaspirál, pandabumszlikkal mentem be a boltba és póklábakká merevedtek a pilláim, ilyen még életemben SOHA egyetlen párszázforintos spirállal SEM fordult elő, de egy közel 5ezer forintossal igen! ezt is megértük..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 11.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.