L'Oreal Paris

Ár:   4000   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6,4 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: scisneros, az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2020. június 17.

Ár:   4000
Kiszerelés:   6,4 ml

Vízálló szempillaspirál, mely hosszít és dúsít is.  Finom sörtéjű keféje a kellő mennyiséget viszi fel az új formulájú festékből. A próbaalanyok háromnegyede tapasztalt eddig sosem látott dús és hosszú pillákat, 90 százalékuk szerint nem maszatolódik a termék és 95 százalékuk szerint a nap végén is kifogástalan volt a szempillájuk.

BRebi

2022. június 5.

Sajnos a szempilláimom valami miatt kis csomókat képez. Ilyet még nem tapasztaltam más spiráloknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 5.

Boro75

2022. május 3.

Én ritkán használom főleg olyankor amikor nem használok szemhéjpúdert, mert szerintem dúsít és hosszít is eléggé, sűrű a festéke. Hangsúlyos szempillákat lehet vele csinálni:) Viszont fél évnél tovább nem bír többet, estére már lepereg és csomósodik a szempillán. Egyébként a Clinique High Impact szempillaspirált használom, ez az összehasonlítási alap. Nem irritálja a szemet és egy pár hónapig jól használható szóval 4 csillagot adok neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 3.

Csokiskeksz

2022. április 28.

Kb. fél éve használom ezt a szempillaspirált, és eddigi tapasztalataim szerint nem rossz, de nekem messze nem ez a tökéletes választás. A kefén mindig túl sok festék marad, ami póklábszerű szempillákat csinál, ezért le kell húzogatnom a felesleget a keféről. Tartós, nem pereg sokat nap végére sem, és valóban extra hosszú szempillákat lehet vele varázsolni, de dúsításban szerintem nem túl hatékony, és a szempillák szétválasztása sem az igazi. Ha elfogy, jó eséllyel nem veszem majd újra, mert vannak ennél nagyobb kedvenceim a drogériás szekcióból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 28.

sigma

2021. december 28.

Szerintem szuper kis spiral.
A pillaimmal nem lenne nagy bajom, ha nem szokek lennenek, igy festek nelkul nem szivesen lepek ki az utcara.
Sokat nem vartam tole, de nagyon kellemes csalodas lett. Igaz, sok festeket vesz fel a kefeje es torolgetni kell, a belso pillaimmal kicsit benazom is, de elkepeszto az eredmeny, tenyleg muszempilla hatas mar ket retegben is. Nagyon szepen hosszit es valamennyit dusit is, de inkabb elobbi az igazan latvanyos.
Nekem meg este is toketesen tart, nem pereg, nem kenodik. Nagyon megszerettem, ott van a top3-ban. ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 28.

Szerintem szuper kis spiral.

lolkabolka

2021. december 6.

WOOOWW! Nekem is van egy ilyenem! Hosszas keresgélés után szerettem volna egy ütős, minőségibb darabot. Miss porty-t szoktam használni, azzal is elégedett vagyok. Szerencsére iszonyú hosszú és szép szempilláim vannak, elég domináns a szemem. Na de ha ezt használom, tényleg woooww hatás. Egyelőre - addig amíg nem fogy el a Miss porty ez csak Ünnepi/alkalmi szempilla spirál lesz. Ha elfogy a régi, akkor már csak ez lesz!!! Újra vevős, ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 6.

Bozizu

2021. december 6.

Életem szempillaspirálja! Hosszú, de átlagos mennyiségű szempillám van, de ha ezt használom, wow, műszempilla hatás! Tömör állag, szénfekete szín, nekem ez kell. Az illatát is imádom, néha napközben is megcsapja az orromat az a finom parfümillat. Köszönöm Görög Zitának a tippet. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 6.

Mosolyka

2021. július 27.

Nagyon jó termék. Szép pillákat lehet vele készíteni, nem potyog, nem kenődik.Hamar sűrűsödik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 27.

Vaszilissza

2021. július 1.

Én külföldön vettem mielőtt lecsekkoltam volna krémmánián, próbáltam már sok szempilla spirált, eddig nekem ő a nagy ász, gyönyörű pillákat csinál a kis csoffadt szálakból a szememen, nem irritálja azt (nagyon érzékeny úgyhogy 5 perc után el kezd könnyezni általában). Az ára tényleg kicsit sok magyar viszonylatban, de személyes tapasztalat alapján vagy ő vagy a maybelline spirálok max (illetve a lovely pump up 1000ft csoda) amit ajánlani tudok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

mazsola11

2021. július 1.

Azért vettem meg, meg annyi helyen olvastam róla, hogy a Too Faced Better Than Sex dupeja.
Nekem a kedvenc szempillaspirálom lett, már többször újravettem (érdemes megvárni a vásárlással a Joy vagy a Glamour napokat)
A kefén tényleg sok festék van, ezt le szoktam húzni a tubus oldalán. Dús és hosszú pillákat csinál, mintha műszempillám lenne. A kefe alakját nagyon szeretem, könnyű vele dolgozni. Nap végére nekem soha nem maszatolódott, nem is potyogott.
A beszáradással sem volt gondom (pedig a karantén alatt kb egyáltalán nem használtam, tehát a mostani majd 1 éves)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Panni21

2021. június 29.

2021. május 29
Nekem jobban bevált, mint a Too Faced Better Than Sex, mivel ez valamennyire hosszabbít is a dúsítás mellett. Szépen megemeli és elválasztja a pillákat, nem pereg napközben és lemosni sem nehéz. Nagyon szép fekete színe van, a kefe pont jó, nem kenem magam össze vele homlokig.
Az illata mennyei. Annak ellenére, hogy teljesen felesleges, hogy egy szempillaspirálnak illata legyen (pláne annyira intenzív, hogy órákig érezzem magamon), számomra hozzátett a felhasználói élményhez, imádnám parfümben.

Update:
Továbbra is ez a kedvenc szempillaspirálom, viszont egy hónap használat után elkezdett beszáradni úgy, hogy még bőven van a tubusban festék, így kontaktlencse folyadékkal felhigítottam kicsit, ismét olyan, mint új korában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

2021. május 29

Update:

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőrpuhító (emollient).

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.