La Bastidane

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: albertinablogg, az összetevőket feltöltötte: pöttipanka, Módosítva: 2013. augusztus 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás

Cukros testradír narancsvirággal. Kiszerelés: 250ml

pöttipanka

2013. augusztus 9.

Én ezt a testradírt senkinek sem ajánlom! Lehet, hogy csak az én bőrömmel nem működött, de én minden egyes használat után olyan vakarózás jött rám, hogy véresre tudtam volna magam vakarni. Nem győztem elég vastagon bekrémezni magam. Végül lábradírként elhasználtam. Maga a mennyiség elég hosszú időre elég volt, igaz nem is minden héten radíroztam mert a bőröm nem kívánja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.