La Martina

Ár:   12 190 Ft és 14 390 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Verona5, Módosítva: 2019. március 4.

Ár:   12 190 Ft és 14 390 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Illatcsalád: orientális

Fejjegyek: citrom, levendula

Szívjegyek: dohány virág, fahéj, mirha, szegfűszeg

Alapjegyek: benzoin, ámbra, guajakfa, pacsuli, pézsma, tonkabab

La Martina Suerte - fújós
Ár: 1000 Ft - 5 ml /// 1700 Ft - 10 ml , Eladó: chamo
Állapot: frissen fújva üveg fújósba, Helyszín: Budapest, fizetés: Foxpost, Postán maradó, MPL automata, Személyesen

chamo

2019. szeptember 27.

Megmondom őszintén, rosszabbra számítottam. Határozottan édes, fokozatosan egyre púderesebbé váló, kicsit földes, kicsit zöld alapra építkezik a virágos dohány, ami tényleg mindent visz a kompozícióból. Hála az égnek nem szimpla vízipipadohány illata van, mint mondjuk Franck Boclet Tobaccójának, és nem is füstös, hamu jellegű, hétköznapi dohány illata, mint mondjuk egy Rasasi Tobacco Blaze-nek, hanem kellemesen édes, cseppet virágos. A szegfűszeg nem durvul be, a fahéj sem, ez jó pont.
Simán uniszex, tartósságra szuper, erőssége is kifejezetten okés. Ha hat-hét óra után azt hisszük, hogy kezd elszállni, újra és újra erőre tör, és emlékeztet minket, hogy nap végéig velünk marad.
Az üveg nekem kifejezetten tetszik, elég masszív darab, a lópatkót mintázó kupakfedél (vagy micsoda) meg zseniális. Á, nem, nem ezért vettem meg. :D Életemben nem hallottam a márkáról, de még így dohánynemkedvelőként is kellemes meglepetést okozott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Teokleia

2019. augusztus 30.

Nagyon erőteljes, ha mondhatom, pofátlan illat, csakis lehengerlő férfiakhoz passzol. A fejjegyei még hagyján, de a szívjegyei annyira mellbevágóak, hogy nehezen tudom elképzelni egy szelíd, kedves férfin. A dohány mindent elnyom benne. Ki kéne próbálnom a páromon, hogy az alapjegyeket is érezzem, de hozzá sem illene. Nem a kedvencem, de nagyra értékelem az újítást, hogy egy parfümőr ezt a fajta férfit is meg tudta személyesíteni egy illattal. A drogériákban már messze túl sok a "hétköznapi férfi" illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Verona5

2019. április 7.

2019.04.07 - Azota sikerült beszereznem a Tobacco Vanille-t, szerintem nem alternatíva. Ez a szépség sokkal-sokkal jobb a TF-nál!

2019.03.02 - Ütős darab határozott egyéniségeknek, vagy, ha az nincs is, a dominancia kimutatásának elősegítéséhez. :) Azért csak az "igazi" pasikon áll jól szerintem, szóval, meg kell, hogy legyen hozzá az a belső alap. Ezt nagyon harmonikusra összerakták! Az összes összetevőjét kedvelem, plusz az elején még beleérzek egy kis zöld-almás jegyet is és tényleg beleképzelhető, hogy benne van a lovaspóló dinamikája és arisztokratikussága. A viselőjéhez illene egy dandy-style selyemsál nyakkendő helyett.
Azt olvastam róla, hogy jó alternatívája lehet a Tom Ford Tobacco Vanille-nek.
Tartós és nagy szillázsú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 7.

Azt olvastam róla, hogy jó alternatívája lehet a Tom Ford Tobacco Vanille-nek.
Tartós és nagy szillázsú.