La Perla

Ár:   10 890 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: egyboszorka, Módosítva: 2016. március 7.

Ár:   10 890 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 80 ml
Bőrtípus:   Normál

A La Perla fehérneműkészítő cég 1987-ben kiadott signature illatának 25. születésnapjára kiadott modernizált változata.

Fejjegy: szegfű, mandarin, frézia, illatvirág, bergamott, citrom

Szívjegy: ylang-ylang, méz, koriander, bors, orrisgyökér, jázmin, gyöngyvirág, rózsa, kardamom

Alapjegy: szantál, ámbra, pacsuli, pézsma, benzoin, tölgymoha, vetiver, tömjén

Ár: 1700ft+pkg / 5ml , Eladó: 0808
Állapot: frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: banki utalás, postán maradó
Fújós-LA PERLA EDP 2012 💞
Ár: 3500+Posta , Eladó: Kriszti67
Állapot: 10 ml frissen kifújva , Helyszín: Db. , fizetés: Személyesen v. Posta

Dottir

2019. augusztus 22.

Önmagában ezért az illatért érdemes volt regisztrálni a Krémmániára, és azt hiszem ezzel mindent elmondtam.
Köszönöm a fújóst Bigrisnek.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Köszönöm a fújóst Bigrisnek.:)

erda74

2018. október 11.

Szépen kitaposta az utat Chanel N°5 ehhez a parfümhöz, mert az elsővel ellentétben első szaglásra nem rohantam lemosni a csuklómról, hanem mióta megkaptam a kis mintámat hála Veronának újra és újra újra kenem, hogy érezzem a nyitányt, ezek az összetevők így, ebben az arányban nekem Szerelem. Hiába minden ellenérv.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 11.

Verona5

2017. december 25.

Hát kedves csapattársak, itt már szinte minden jót és szépet leírtak erről az illatról! Nem szeretném megismételni őket! Mi is az első benyomásom - csodálatos vintage illat! A környezetemben a mostani tapasztalataim szerint megint azt kapnám meg, hogy ez egy húsvéti locsoló kölni.... Igen, a fejillat alapján biztosan erre emlékeztet sokakat. De ami később kibontakozik, az egy virágköltemény, benne a számomra tetsző benzoinos savanykássága, a virágok mellett muzsikál a bergamott, a tölgymoha és a vetiver. Ez egy igazi kompozíció, számomra a 80-as évek elegáns hölgyét idézi meg! Máig klasszis...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 25.

GNóri

2017. december 25.

Bár elismerem a nagyságát, nem tudtam megszeretni. A kezdése ígéretes, mély, virágos-fűszeres-benzoinos klasszikus, viszont egy idő után már csak erős szappanosságot éreztem, borssal és rengeteg tömjénnel. A végére nekem túlságosan fojtogató, erőszakos lett. Sajnos szörnyen tartós is, pont egy egész napos ballagásos-mulatozásra fújtam fel tesztelésre, a nap végére már konkrétan rosszul voltam magamtól, és közel álltam egy migrénes fejfájáshoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

Vinike

2017. november 25.

Ud: Fel kell pontoznom. :D Bár utcára még nem viseltem, de előlépett esti / alvós illatommá. :D Egyetlen cseppecske a csuklómra elképesztően sokáig illatozik. Egyre kíváncsibb vagyok az EDP változatra...jajj....nem lesz ennek jó vége...újabb tétel a bakancslistán. :DD

Olyan szépeket írtatok róla, hogy amikor szembe jött velem egy 8ml-es minike, képtelen voltam otthagyni. :)) Valami tüneményes ez az ici-pici üvegcse, tökéletes mása a nagynak. Bár ez EDT változat, nem tudom mennyiben különbözhet az EDP-től, de sajnos be kell látnom hogy rajtam nem működik. :( Sokakkal ellentétben nekem pont a kezdete tetszik jobban, a leszáradása már-már fiús lesz az én bőrömön. Nagyon sajnálom, mert nagy reményekkel vettem meg, és úgy akartam szeretni. A tartóssága tökéletes, az esti egy csepp a csuklómon a reggeli zuhanyig simán illatozott, gondolom a parfüm változat még ennél is kitartóbb. Abszolút elismerem a szépségét, elegáns, kifinomult, csak ajánlani tudom azoknak akiken működik. Különleges, biztosan nem jön szembe az utcán. Még gondolkozom hogy megtartsam-e, mert olyan a polcomon mint egy kis ékkő ez a pici üveg. :DD

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

csikosmatyas

2017. november 1.

Laura Biagiotti Róma kezdés után szépen átcsúszik Chanel No5-be. Ha valakinek -pl. nekem- van mindkettőből és olyan Avon-os keverős módon magára fújja, na akkor az pont ilyen, csak itt összeöntötték nekünk már előre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 1.

Brigitt

2017. szeptember 18.

Up:Olvasom a véleményeket és látom sokan szeretik, sokan nem szeretik (ne adj'isten utálják)ezt az illatot.De nem csak ennél olvasok megosztó véleményeket, hanem más illatoknál is.Ilyenek vagyunk; eltérő ízléssel, eltérő bőrkémiával, eltérő élethelyzetekkel. Igen, szerintem élethelyzettől is függ, hogy ki, milyen illatot preferál. Legyen valaki feszült, ideges vagy nyugodt, kiegyensúlyozott már más az illatbeli ízlése, sőt a bőr minősége is. Szerintem.Én mindezeket magamon tapasztaltam,tapasztalom. A La Perla 5-10 évvel ezelőtt még biztos,hogy nem kellett volna, sőt sok más illat se amit manapság imádok. Régebben nagyon szerettem a vizes, citrusos jegyeket egy parfümben, ma már az orientális, fűszeres vagy aldehides vonal jön be. Ha valaki mást szeret mint mi, attól még nem rossz az ízlése, csak más életet él. Jó, hogy sokan leírják a véleményüket, mert ez segíthet egy illat kiválasztásában, vagy felhívja a figyelmet,hogy mit lenne érdemes kipróbálni, azt a reakciót viszont nem tudom hová tenni, ha valakinek az ízlését kérdőjelezik meg, mert más illatot kedvel.
Ha én nem kedvelek egy illatot (és van jó pár ilyen) attól még nem hányok tőle, csak én nem használnám vagy rajtam nem működik.Fogadjuk el egymást az eltérő életünkkel, az eltérő ízlésünkkel együtt.
Egy parfümöt azért használjunk, hogy a saját napunkat, a saját komfortérzetünket tegyük jobbá, szebbé vele, és ne azért mert ez most az irányvonal, ez a legfelkapottabb, másoknak ezzel felelünk meg és ezzel leszünk trendik. /Egyébként trendi mindenki tud lenni, ha jól kiválasztja a saját, személyre szabott stílusát, ruhatárát, stb. És ez független attól, hogy fiatal, vagy idősebb, vékony vagy molett./ Mindenki a saját elvárásait, vágyait teljesítse be az imádott illattal, mert ha egy illattól jól érezzük magunkat, szépnek, üdének és ápoltnak érezzük magunkat az kifelé is sugárzik majd, és ezt veszik észre mások.

Ma kaptam kézhez ezt a gyönyörűséget, és nem bírom ki, hogy ne írjak róla. Azért hagytam neki időt kibontakozni, tehát nem első felindulásból írok. Nem is tudom mit tudnék még elmondani, amit Skin ne mondott volna el. Minden egyes szavával tökéletesen egyetértek. Az eleje nekem sem tetszik, viszont utána csodás lesz, valóban folyamatosan változik, és minél több idő telik el annál finomabbá válik. Tényleg olyan mint a jó bor ami az idő múlásával válik még finomabbá, épp ezért valóban az érett nők illata. Puha, kényelmes, komfortos, a biztonságot nyújtó nők illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

csakmoni

Korcsoport: >54
2017. szeptember 11.

2016.május: Ma kaptam belőle ízelítőt, (mert boszi egy angyal) és rögtön felfújtam, olyan szerelmetesen ír róla, hogy nagyon kíváncsi voltam rá:)
Hát már nekem is unalmas, hogy mindig úgy kezdem, hogy" borzasztó rajtam a fejillat", de tényleg, olyan igazi régi kölnis, amit blatteren a magamfajta azonnal kidob... De aztán kiegyenlítődnek és eggyé olvadnak a bőrrel az illatjegyek, és ha megszagolom, már nem is érzem, pontosan hová fújtam a karomon, olyan, mintha a bőrömnek lenne ilyen illata. Teljesen megértem a rajongásodat és köszönöm!

augusztus Ma piszok rossz kedvemben az illatos dobozkámhoz menekültem, és fújtam belőle picit. Pillanatok alatt eltűnt a régimódi kölni, és valami olyan mézessé vált rajtam! Édes, de még milyen édes, mégsem fojtogat! Pedig nem is szeretem a mézet, de ez most nagyon jól esik.

2017: Most, egy év elteltével megkívántam ismét. Érdekes, most nyoma sincs semmi édességnek, bök a tölgymoha, kemény, távolságtartó rajtam, Nem baj, sőt.. Holnap ezt fújom. Aki ismer, tudja, hogy én vagyok a megtestesült józanság, tolerancia és alkalmazkodóképesség. Egy határig. Azon túl ez az illat lesz a megfelelő..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

hedvig17

2017. szeptember 8.

Elnézést kérek a rajongóktól, de ez borzasztó. Parfümöt ilyen gyorsan talán még nem mostam/sikáltam le, mint ezt... Beállt nálam a sorba CK Contradiciton nevű alkotása mellé. Pedig azt hittem, eddig az volt a legszörnyűbb találkozásom. Tévedtem.. Egyszerűen nem tudom mihez hasonlítsam ezt az illatot. A nyolcvanas években volt egy Jet nevű, szürke-fekete flakonos dezodor, nagyjából ahhoz tudnám hasonlítani. De az jobb volt.... Semmi szépséget nem találok benne, nagyon maszkulin. Ezt tényleg nem szabad próba nélkül megvenni. Sajnálom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 8.

Pamador

2017. szeptember 3.

Nagyon klassz illat. Egy mintához jutottam és akkor jöttem rá, hogy kell nekem. Bár üvegből fújva mintha nem ugyanaz az illat bontakozna ki rajtam, de lehet én vagyok a hülye. Igaz, nagyon melegben próbáltam, most még csiszolódunk egymáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Antioxidánsok: BHT

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.