La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Laci, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 3.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

A Carolina Herrera 212 VIP Men-hez hasonló illat.

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Carlito

2016. szeptember 29.

Nagyon kellemes kicsit csokis :) tényleg nem egy vacak szar illat :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Nagyon kellemes kicsit csokis :) tényleg nem egy vacak szar illat :)

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
CalMag

2015. január 20.

Rajtam édeskés/vaníliás illata van. Akkor használom,mikor az arany Malizia borotvahabbal borotválkozom,és így a két illat tökéletes.
Érdemes megvenni.
Tartóssága közepes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

Érdemes megvenni.
Tartóssága közepes.

szamira

2014. június 12.

Nem ismerem az eredetit, bevallom Laci orra után mentem, mikor ezt és az Amante Giottot betettem a virtuális kosaramba :) A parfümök fogyása alapján 3 hónap után kijelenthetem, hogy ez az abszolút győztes a 3 új parfümből. Nem is csodálkozom - a kupakba beleszagolva egyből égett gumiszag csap meg, amolyan driftes, forma 1-es érzés, mikor a csikorgó abroncs füstöl az aszfalton. De cseppet sem karcosan vagy bántóan, hanem valami izgalmas, fűszeres, füstös dög formájában, ami garantáltan levesz a lábról - mit levesz - ledönt :D
A tartóssága és a minősége is rendben van, a La rive szerzett még egy rajongót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 12.

A tartóssága és a minősége is rendben van, a La rive szerzett még egy rajongót.

renci011

2014. március 29.

Amilyen olcsó, annyira jó ez a parfüm. Imádom az illatát, egyből felismerem, ha valaki ezzel van befújva! A párom is szereti! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

Laci

2013. augusztus 22.

Megvettem anno a dm-ben, 1500Ft volt, gondoltam szaladgálós illatnak jó lesz, eleinte nem kifejezetten rajongtam érte, de kedvemre való volt. Aztán siettem valahova és az első, amit kikotortam a szekrényből pont ez volt. Gondoltam mindegy, nem kell elbűvölni senkit, ma jó lesz ez is. Aztán egyre jobban tetszett, ahogy a szabadban éreztem. Finoman fűszeres, édeskés, kissé sportos illat, van benne a CH-ból, de ez nem olyan 100% koppintás, mint az Amante Giotto. Komfortos, biztonsági illat, mely diszkrétebb használattal nem tolakszik, ápolt illatot ad, talán egy picit pimasz és csábító is, szóval most már szívesen használom, gyakrabban nyúlok érte. Kiváló választás, ha valaki nem akar ezreket költeni, de mégis egy minőségi illatot keres. Ez nem egy vacak pacsuli. Jaj és ami kimaradt, nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 22.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!