La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: lemon30, az összetevőket feltöltötte: csabi, Módosítva: 2013. október 28.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 200 Ft

Ár: 2 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

szamira

2014. június 12.

Itt EDP van feltüntetve, az üvegen, amit a férjemnek vettem EDT áll, tudtommal nincs belőle EDP, de javítsatok ki, ha tévedek.
Friss, nyers, fás, citrusos illat, nyárra ideális választás. Az árát bőven-bőven megéri, egyáltalán nem kelt olcsó hatást, sőt! Sportos, üde illat, fűszeres aláfestéssel, mindenképp ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 12.

Joe38

2014. január 23.

Azt hiszem ez a parfüm valóban a La Rive sorozat egyik kiemelkedő alakja!Laci tökéletesen feltérképezte a hasonlóságot a Bvlgari PH Extreme felé, illetve hozza az Armani-s akkordokat szépen,ahogy kell, mindemellett pedig lesz egy érdekes sajátossága a végkifejletben, amit hívjunk egyszerűen csak egy LR csavarnak ,amitől az embernek olyan benyomása lesz ,hogy kapott egy kis pluszt is levesbe!Néha elkövetem én is azt a hibát ,hogy akarva-akaratlan versenyeztetni akarom az utánzatot az eredetiével pedig felesleges!!!Nem erről szól a dolog......
Nem kell hogy jobb legyen az Armani-tól!Már az árából adódóan sem várhatjuk el ,hogy ugyan azt nyújtsa mint" Tanult" kollégája a drágább polcról...........Egész egyszerűen az lenne a cél,hogy miközben viseljük az illatot megfeledkezzünk arról ,hogy milyen névre hallgat és mennyibe került a parfüm és úgy érezzük magunkat,mintha tényleg az Armani Mania illatozna rólunk!És ez sikerült is!A minőség pedig 5 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 23.

Laci

2013. szeptember 4.

Ma meg is érkezett szépen és rendben, mint a mesében. Vadul téptem fel a celofánt, hogy végre újra érezhessem az Armani Mania fűszeres illatát. A kifújás utáni másodpercekben az illata egy az egyben Bvlgari Pour Homme Extreme-t idézi, kissé alkoholos, felfedhetetlen formában. Pontosan ilyen a Mania is, az első percekben nem lehet megítélni az illatát. Tudom, mert már sokszor láttam hányan tették vissza fintorogva, mikor ráfújták a tesztercsíkra, majd landolt a kukában, esélyt sem hagyva neki a bizonyításra. Hamarosan az alkohol elpárolog és előbújik az a várva várt fűszeres zamat, a sáfrány melegségével, a citrusok üdeségével, férfias, fás akkordokkal. Nagyon jól sikerült utánzat, bár nem mondanám annak, mert ez egy önálló karakterrel bíró illat, a La Rive igenis ad a minőségre, előző szerzeményem a 315 Prestige szenzációs illat szintén. Megy rá az 5 csillag gondolkodás nélkül. Aki egy kifinomult, diszkrét és stílusos illatot keres, de nem engedheti meg magának a drága parfümöket, ezt nyugodtan használhatja, az elismerések nem maradnak el. A tartósságáról annyit, hogy több, mint egy napja érezni a karomon, Armani Mania elbújhat mellette e tekintetben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 4.

lemon30

2013. január 7.

Imádom! A legjobb férfi La Rive parfüm!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 7.

Imádom! A legjobb férfi La Rive parfüm!!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Lyral, Coumarin, Linalool, Citral, Amyl Cinnamyl Alcohol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730

Színezék. Lila színű.