La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Odil, az összetevőket feltöltötte: Berenice, Módosítva: 2013. március 1.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Kendralinx

2017. szeptember 22.

Kipróbáltam a boltba többször fújtam de már ott nem volt tartós kellemes kis illat de nem vettem meg a tartósság miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Kerteszzsu82

2017. január 23.

Kellemes illat de olyan szinten nem
tartós,hogy már a 2000 forintot is sajnálom érte.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 23.

Kellemes illat de olyan szinten nem
tartós,hogy már a 2000 forintot is sajnálom érte.:(

adrica

2016. június 1.

Nekem ez nagyon nem jött be. Valami taszítót érzek benne. Valami túl sok. Virágok? Patchuli? Valami. Sajnálom, mert évekkel ezelőtt mintha ezt próbáltam volna és akkor tetszett. Lehet, hogy nem ezt próbáltam? Benyomások: édes, a púderessége átcsapott öreges porszerűvé, és fullasztó, sok-sok virággal. Mindennek a tetejébe még gyenge is. Először arcon csap, majd hamar távozott. Sajnálom mert az ára kedvező és könnyen beszerezhető lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

PETRA820718

2016. március 14.

Féláron hoztam el, de talán annyit se ér, sajnos.
Nekem valahogy van egy gyógynövényes beütése is, ami kicsit keserű, szúrós, ugyanakkor érzem a púderes illatot is. Az eredetitől mérföldekre van, ettől ezerszer jobb utánzatok vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 14.

Féláron hoztam el, de talán annyit se ér, sajnos.

boghyca

2016. február 18.

Mivel az eredeti illat megszűnőben van, illetve nagyon kevés helyen lehet fellelni így úgy gondoltam, hogy veszek egy ilyet az eredeti mellé. Próbaképp ráfújtam a csuklómra ezt is meg azt is. Reggelre a Mania nagyon szépen illatozott a csuklómon, de ez?? Sehol sem volt, a helyén pedig ilyen nagyon gagyi illlatmaradvány érződött. Maga az illat kifújáskor egyezget az eredetivel, és jó alternatíva lehet aki szereti, de nekem csak egy kis mentsvárként funkcionál, ha nem szeretném, hogy vészesen fogyjon az origi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

Anyuci

2016. február 18.

Nekem nem jött be egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 18.

Nekem nem jött be egyáltalán nem tartós.

MissC

2015. október 24.

Pár évvel ezelőtt vettem a rohangálós hétköznapokra, nagyon finom illatú, de sajnos egyáltalán nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

nagy.nikike

2015. szeptember 13.

A Tescoban vásároltam munka előtti kis lélek ápolónak még tavasszal és meglepően jónak bizonyult. Mikor utána olvastam akkor tudtam meg, hogy az Armani Mania altrnatívája, mikor legközelebb parfümériában jártam meg szagoltam az eredetit és leginkább annyi künbséget vettem észre hogy az eredeti intenzívebb ez sokkal lágyabb simulékonyabb.El is használtam ami volt és mostt névnapomra Hugomtól kaptam még egy üveggel nagyon örültem neki mert nagyon meg szerettem ezt az illatot. Nem hiszem valaha megveszem az eredetit mert ahogy nézem még interneten is elég húzós az ára, és amúgy is jól elvagyok ezzel a kis La rive illatal hétköznapra tökéletesen megfelel, hogy ne a drágaságaimat fogyasszam. Az üvege szép csak talán a kupak nem az igazi mindig leesik a táskába. A taróssága közepes egyszer újra kell fújni a nap folyamán, de az ára mellett ez simán belefér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

jetroh

2014. március 24.

Nagyon jó az illata.viszont borzalom,hogy mennyire nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 24.

Nagyon jó az illata.viszont borzalom,hogy mennyire nem tartós.

Kodi

2013. október 27.

Esküszöm a Krémmánia engem teljesen konzumidiótává tesz! :D A Tescoban árválkodott ez a darab, és beugrott, hogy azt írtátok róla, milyen jó másolata az Armani Maniának. Nem volt teszter, és jött a csernusi kérdés, bevállalom-e anélkül? Naná, hogy hazajött velem. És valóban az első fújás is nagyon emlékeztet a Maniára, de egymás mellé fújva már érződik a különbség, mert közel sem olyan intenzív, mint az eredeti. Mindemellett ez egy finom, elegáns kis parfüm, nem hivalkodó, elég tartós is, teljesen vállalható a hétköznapokban, kellemesen csalódtam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 27.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate