La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Izord86, Módosítva: 2013. április 14.

Lelőhely:   drogériák, online

Bruno Banani Limited Edition jellegű illat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Adrienn1024

2019. május 27.

Rajtam teljesen olyan illata van mint az eredetinek. Tartóssága is azonos.Bátran ajánlom annak aki szereti az eredetit, nem fog csalódni:-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Dinorbia

2012. július 30.

Én nagyon szerettem ezt az illatot. Bruno Banani Women illatához nagyon hasonló. Nekem rendkívül tartós volt mikor használtam. Hozzáteszem, hogy én a kisebb kiadását használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: PEG-40

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.