La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vador, az összetevőket feltöltötte: Izord86, Módosítva: 2013. április 14.

Lelőhely:   drogériák, online

Bruno Banani Limited Edition jellegű illat.

Adrienn1024

2019. május 27.

Rajtam teljesen olyan illata van mint az eredetinek. Tartóssága is azonos.Bátran ajánlom annak aki szereti az eredetit, nem fog csalódni:-)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 27.

Dinorbia

2012. július 30.

Én nagyon szerettem ezt az illatot. Bruno Banani Women illatához nagyon hasonló. Nekem rendkívül tartós volt mikor használtam. Hozzáteszem, hogy én a kisebb kiadását használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

vador

2012. május 27.

Na ez az, ami miatt teljes mellszélességel kiállnék a ne-ajándékozzunk-parfümöt-rokonainknak-ízlésük-ismerete-nélkül mozgalom mellett, ha lenne. Olyan butácska ez a parfüm, jaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 27.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: PEG-40