La Rive

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 27.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Paco Rabanne - Lady Million jellegű illat.

Kiszerelés: 90 ml

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Patrisa16

2021. december 13.

Nem ismerem a Lady milliont, nekem egy az egyben Dior dolce vita, amit imádok, a legjobb parfüm eddig amit ismerek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. december 13.

bedla

2021. október 31.

Az eredetire nem hasonlít, nem rossz, de valahogy nekem nem... Leszáradás közben engem a tojásos nokedlire emlékeztet az illata :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 31.

jajanna

2021. szeptember 13.

Szeretem. Nekem virágosnak érződik az illata, eléggé tartós, és kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

Szeretem. Nekem virágosnak érződik az illata, eléggé tartós, és kellemes.

Bonnieoo7

2021. augusztus 29.

Ez egyre rettenetesebb, ahogy zajlik a leszáradási folyamat. Az eredeti illat nem vált ki belőlem semmit, sem jót, sem rosszat, de ez egyértelműen negatív. Nem is tudok mást hozzáfűzni, csak annyit, hogy ez 1 olcsó pancs. Jellegtelen, mégis torokkaparó hatása van, nem volt kellemes viselni még egyetlen próbafújást sem. 😐

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Olinda

2020. november 16.

A mostani helyzetemben (pici gyerekeimmel vagyok GYED-en/GYES-en + járványos időszak) rengeteget vagyunk itthon, és az elmúlt időszakban igencsak elhanyagoltam a parfümök használatát, gondoltam itthonra minek... 3 év elteltével igencsak elkezdett hiányozni valami "illatocska", szerettem volna kevésbé leharcoltnak érezni magamat, és egy kicsit illatozni. 😊 Rengeteg parfümöm van, de a drágábbakat nem akartam elfújkálni magamra itthonra a pelenkacserékhez, így elindultam egy olcsóbb alternatívát vásárolni, és a DM-ben erre esett a választásom. Fogalmam sem volt, hogy utánzat, eddig nem ismertem a La Rive parfümöket, de ennek nagyon megtetszett hirtelen az illata. Már itthon kezdett gyanússá válni, hogy valamire hasonlít, és gyorsan rá is jöttem, hogy a Lady Millionra. Utána jártam interneten, és hamar be is bizonyosodott, hogy az orrom nem csalatkozott. Szóval szerintem egyáltalán nem rossz utánzat, nagyon meg vagyok vele elégedve, bár számomra nem túl tartós, de ennyi pénzért nem is várom el azt, amit egy 30-40 ezer forintos parfüm tudhat. Ár-érték arányban, és arra a célra, amire én vásároltam tökéletes, csak 5* tudok adni, főleg, hogy a férjem is megjegyezte, hogy nagyon jó illatom van. 😊 A nagy sikerre való tekintettel rendeltem még pár La Rive parfümöt, kíváncsian várom, hogyan szerepelnek... 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 16.

PETRA820718

2020. január 23.

Az anya illathoz meglehetősen messze van, ugyanakkor utánzathoz képest meglehetősen jól sikerült illat.
Összességében kellemes virágos illat, meglepően tartós, jó pár óra múlva is érezhető, nagy mennyiséget kapunk olcsón.
Tulajdonképpen negatívumot nem tudok róla mondani, a maga nemében igenis jól sikerült alternatíva.
Utánzatok terén meglehetősen tartós, jól eltalált illat, rá lehet jönni mit képvisel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

Albertina

2018. november 30.

Ugyanezt árulja most a Lidl karácsonyra, csak más néven, hosszú üvegben. A dobozáról megismerni, a doboz alján a gyártó: La Rive.
Az illatról: sajnos megvettem, mert az üzletben még tetszett, otthon már kevésbé. Egyetértek a "bözsiutalvánnyal" :D Tényleg nagyon olcsó illat, és nem az ára miatt!
(Aki egy finom illatot szeretne, ami hasonlít a Lady Millionra, vegye meg Baldinini Or Noir Edp-jét vagy Edt-jét, nem egy nagy összeg az sem, de garantáltan minőségi, finom illat.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 30.

unicornlady

2018. május 5.

Bocsi mindenkitől,aki szereti ezt az illatot,de szerintem egy nagy nem,- legalábbis nekem.
Azt őszintén irigylem akinek a bőrén ez Million,mert ez rajtam még csak nem is kess,hanem inkább bözsiutalvány. Ilyen illatot éreztem már többször...de hogy finoman fogalmazzak,nem olyan személyeken,akiknek elbűvölő kisugárzása vagy luxusmegjelenése van..
Ha valaki a Lady Milliont akarja kiváltani vele javaslom próbálja ki bőrön.Nekem egy Ázsia Centerben sikerült tesztelni.
( Persze nem egy olyan összeg az ára amit ne lehetne vakon megkockáztatni.)A vélemények alapján nagyon jóra számította,de sajnos nekem csalódás volt. Az itteni értékelések nagyon sokat segítenek,ha egy illat körülírását,működését,tartósságát,kategóriáját szeretnéd megtudni vásárlás előtt. De ahogy mindenkinek más a zsánere,úgy a parfümszerelme,bőrkémiája is mindenkinek egyedi...
A legjobb hasonlatom a mazsola. Van aki imádja,van aki akkor már nem eszik a sütiből,ha tudja,hogy van benne. :D Nos azt hiszem az én mazsoláim a parfümök olcsó másolatai. Remélem lesz majd 1-2 "tisztelet a kivételnek" illat!
A Cash-re visszatérve tartósságra 10-es,intenzív illat..erősen jelen van,de nekem nagyon olcsó hatású,és semmit nem ad az eredetihez képest.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

szeretemafeketet

2018. január 14.

Kicsit erős,fűszeresebb illat,szerintem valahogy érettebb korosztálynak való,komoly illatnak mondanám,jellegzetes,sokáig megmarad,talán kicsit füstölős fémesebb egzotikus illata van,de árához képest minőségi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 14.

ladri

2018. január 14.

Nem tudunk megbarátkozni. Rajtam nagyon erős. Nem rossz, de erős. Az első órában nagyon nem bírom elviselni magamon. Utána szelídül, de úgy néz ki, az én bőrömmel nem jönnek ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 14.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sárgásnarancs színű szintetikus színezék.

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.