La Rive

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. június 27.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Paco Rabanne - Lady Million jellegű illat.

Kiszerelés: 90 ml

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

PETRA820718

2020. január 23.

Az anya illathoz meglehetősen messze van, ugyanakkor utánzathoz képest meglehetősen jól sikerült illat.
Összességében kellemes virágos illat, meglepően tartós, jó pár óra múlva is érezhető, nagy mennyiséget kapunk olcsón.
Tulajdonképpen negatívumot nem tudok róla mondani, a maga nemében igenis jól sikerült alternatíva.
Utánzatok terén meglehetősen tartós, jól eltalált illat, rá lehet jönni mit képvisel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

Albertina

2018. november 30.

Ugyanezt árulja most a Lidl karácsonyra, csak más néven, hosszú üvegben. A dobozáról megismerni, a doboz alján a gyártó: La Rive.
Az illatról: sajnos megvettem, mert az üzletben még tetszett, otthon már kevésbé. Egyetértek a "bözsiutalvánnyal" :D Tényleg nagyon olcsó illat, és nem az ára miatt!
(Aki egy finom illatot szeretne, ami hasonlít a Lady Millionra, vegye meg Baldinini Or Noir Edp-jét vagy Edt-jét, nem egy nagy összeg az sem, de garantáltan minőségi, finom illat.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 30.

unicornlady

2018. május 5.

Bocsi mindenkitől,aki szereti ezt az illatot,de szerintem egy nagy nem,- legalábbis nekem.
Azt őszintén irigylem akinek a bőrén ez Million,mert ez rajtam még csak nem is kess,hanem inkább bözsiutalvány. Ilyen illatot éreztem már többször...de hogy finoman fogalmazzak,nem olyan személyeken,akiknek elbűvölő kisugárzása vagy luxusmegjelenése van..
Ha valaki a Lady Milliont akarja kiváltani vele javaslom próbálja ki bőrön.Nekem egy Ázsia Centerben sikerült tesztelni.
( Persze nem egy olyan összeg az ára amit ne lehetne vakon megkockáztatni.)A vélemények alapján nagyon jóra számította,de sajnos nekem csalódás volt. Az itteni értékelések nagyon sokat segítenek,ha egy illat körülírását,működését,tartósságát,kategóriáját szeretnéd megtudni vásárlás előtt. De ahogy mindenkinek más a zsánere,úgy a parfümszerelme,bőrkémiája is mindenkinek egyedi...
A legjobb hasonlatom a mazsola. Van aki imádja,van aki akkor már nem eszik a sütiből,ha tudja,hogy van benne. :D Nos azt hiszem az én mazsoláim a parfümök olcsó másolatai. Remélem lesz majd 1-2 "tisztelet a kivételnek" illat!
A Cash-re visszatérve tartósságra 10-es,intenzív illat..erősen jelen van,de nekem nagyon olcsó hatású,és semmit nem ad az eredetihez képest.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

szeretemafeketet

2018. január 14.

Kicsit erős,fűszeresebb illat,szerintem valahogy érettebb korosztálynak való,komoly illatnak mondanám,jellegzetes,sokáig megmarad,talán kicsit füstölős fémesebb egzotikus illata van,de árához képest minőségi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 14.

ladri

2018. január 14.

Nem tudunk megbarátkozni. Rajtam nagyon erős. Nem rossz, de erős. Az első órában nagyon nem bírom elviselni magamon. Utána szelídül, de úgy néz ki, az én bőrömmel nem jönnek ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 14.

Timeatm

2018. január 7.

Segítsetek, kérlek! Évek óta ezt a parfümöt használom, mert ár-érték arányban megfelelő, tartós és imádom az illatát. Nem mellesleg nem is szeretnék mást használni, annyira meg vagyok vele elégedve. Viszont a drogériákban már sehol nem találom és nem tudom miért. Beszüntették? Miért? Hol tudok ilyet találni még? Esetleg akinek van, és eladná vagy tudja hol tudok ilyet venni, az kérem írjon. Köszönöm!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

zsike85

2017. október 6.

Imádom! Reggel befújom magam és még este is érzem, sosem gondoltam volna hogy ezt egy 2000-2500 Ft-os parfümtől megkapom. Kellemes az illata(már többen dícsérték :-) ), én csak ősszel és télen használom. Ár-érték arányban kitűnő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 6.

nikki91

2017. szeptember 29.

Nekem nem bejövős illat. Az én bőrömön nagyon pacsuli szaga van sajnos. Szerintem még csak nem is hasonlít az eredetire. Szerencse hogy csak kis kiszerelésűt rendeltem kíváncsiságból. Ha valakinek kell szívesen odaadom ,: ingyen. :D 2x fújtam belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

dreammiyss

2017. szeptember 1.

Nagyon tetszik a parfüm kis masnija! Imádnivaló! Ezt a parfümöt én anyukámnak ajándékoztam, mert nekem siekrült találnom egy hozzám illőbb darabot. Szeretem rajta, kellemes illatot ruház rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 1.

axandra06

2016. november 27.

Az eredetit nem ismerem. Három üveggel elhasználtam már és azt kell, hogy mondjam: imádom.
Nagyon erős, karakteres illat, ugyanennyire tartós is. Miután elillan a kezdeti erőssége, átmegy egy finomabb, érzéki illatba, ami igazán karizmatikus, de emellett nagyon édesen lágy. Csodálatos kettősség.
Napokig érezni kabáton, ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Napokig érezni kabáton, ruhán.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.