La Rive

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: madaka, Módosítva: 2015. október 1.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Taymas

2024. február 14.

Nagyon tartós, jó pár óráig bírja, ár-érték arányban több mint tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 14.

Nagyon tartós, jó pár óráig bírja, ár-érték arányban több mint tökéletes.

tothbernadett

2024. február 4.

A "Her choice" tesójához hasonlóan nagyon édes, tömény illat. Számomra ez tipikus "spa illat". Tartósságra sem rossz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 4.

zoraima

Bőrprobléma: Nincs
2023. június 10.

Ajándékba kaptam ☺️ és ez számomra - legyen szó bármilyen (jellegű, márkájú és árkategóriájú) illatról - mindig óriási örömet tud okozni! Bár nagyon rég volt szerencsém Chloé illatához, emlékeim szerint nagyon hasonlít a Cutè hozzá. Valóban nagyon erős, tömény és alkoholos az indítása, az idő teltével azonban szépen lecsitul, kisimul és egy nagyon finom lágy, abszolút nőcis illattá válik. A tartóssága meglepően jó (6+) a környezetem érzi. Jó viselni, nincs olcsó hatása, ki a fene mondaná, hogy ez nem az eredeti Chloé, hisz minden emberen másképp viselkedik amúgyis ugyanaz az illat...Az árát nagyon megéri, hétköznapokra, munkahelyre, hivatalos eseményekre is jó választás lehet. ☺️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 10.

mlnda

2022. március 22.

A La Rive egyik legsikeresebb koppintasa szerintem. Nagyon hasonlit a Chloe-hoz.
Eleg eros parfumnek mondanam. Es bar mezedes, ugyanakkor van benne valami friss is, ami kompenzalja a tomeny edesseget. Furcsa modon szeretem, pedig alapjaraton emelygek a tomeny, edes illatoktol.
A szillazsa eros, a tartossaga is jo. Mindezek mellett az ara egyenesen csodas.
Viszont arra vigyazni kell, hogy ne fujkaljunk belole tul sokat, mert konnyen emelyitove valhat a kornyezetunknek. Ugy gondolom 1-2 fujas boven eleg. :D
(Ha valakinek ez a verzio tulontul edes es fullaszto, de szeretne egy Chloe hasonmast jo aron, annak ajanlom a Lidl-s dupe-ot: Chalou neven fut. Ez egy kicsit frissebb, talan citrusosan savanykasabbnak mondanam.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 22.

A szillazsa eros, a tartossaga is jo. Mindezek mellett az ara egyenesen csodas.

Freesia

2019. augusztus 9.

Nikki1202, lehet, hogy romlott volt a teszter. Azért gondolom, mert nekem is van/ volt, és kb egy év után megromlott, a fejillat alkoholos, olyan pálinkaszagú lett :-( Előtte viszont tényleg nagyon finom volt, egy az egyben Chloe edp!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Nikki1202

2019. augusztus 9.

Elore elnezest kerek attol aki ezt hasznalja, ma magamra fujtam a dm-ben, mert akcios.
Hanyingerem lett tole. Minden tulzas nelkul mondom, hogy vissza kellett tartanom, kavargott tole a gyomrom. Ez valami borzalom.
Olyan mint ha romlott gyumolcs lenne jo sok alkohollal.
1200 most a dmben de ha ok fizetnenek nekem,akkor se kene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Olyan mint ha romlott gyumolcs lenne jo sok alkohollal.
1200 most a dmben de ha ok fizetnenek nekem,akkor se kene.

fici

2019. május 27.

Egy hölgy ismerősömön éreztem többször. Habár nem találkozunk sűrűn, de ez az illat, amit automatikusan társítok hozzá. Mindig olyan ,,frissen zuhanyzott" tiszta, kellemes illata volt. Meg is jegyeztem neki, hogy mennyire ,,tisztaság" illatot áraszt, ami még a helyiséget is körbeöleli. Sokáig érezhető. A hölgy automatikusan úgy égett be a tudatomba, hogy mennyire igényes, friss, ad magára. Majd megtudtam a titkot,- hát ez a kis szerény ,,utánzat, olcsó" parfüm :)) Ámbár a legkevésbé se érezhető bóvli, gagyi pacsulinak, persze minden ízlés más, nyilván. A parfüm eredetijét nem ismerem, így azt hiszem relevánsabb véleményt tudok a termékről alkotni :) Megmondom őszintén, mindig is taszítottak az olcsó parfümök, azt gondoltam az ár egyenesen arányos a minőséggel. Most nagyon kellemes csalódás ért, hiszen ez a kis 2e Ft-os csoda abszolút elvárásokon felül teljesített. Ezért a pénzért 100 ml tartós(!) és elegáns parfümöt vásárolni azt gondolom, hogy igazán kiemelkedő :) Ha az említett, Chloé parfüm a viszonyítási alapod, az a mérce, amit meg kell ütni, akkor garantált, hogy nem fog tetszeni a másolat, mert mindig azt fogod érezni, hogy te csak a gagyit hordod, nem az eredetit. Már csak tudat alatt is zavarni fog a gondolat :) Valahogy azt érzem, a drágább parfümöknél inkább a márkát fizeted meg a legtöbb esetben. Én (márcsak lázadásként is), azért is ezt fogom használni, holott szerencsére megengedhetnék bármely más drága parfümöt- a társadalom el is várná. Csakazért sem :) :) Ha valami jó, az jó, ártól függetlenül :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Floree

2018. december 27.

Karácsonyra kaptam édesanyámtól, és meg kell mondjam, hogy isteni illata van! Nem tudtam hova tenni az illatát, mert soha nem használtam drága parfümöket és azok utánzatait. De ahogy olvastam, ez a Chloé parfüm dupe-ja az illatjegyek alapján. Én talán a fréziát és a gyöngyvirágot érzem ki a legjobban belőle a leszáradáskor. Nagyon szeretem már most. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

tam1

2018. december 7.

Fúú, hát ez nem lesz a kedvencem.... Szerettem volna kipróbálni valami nagyon más illatot, nos, sikerült. Borzasztóan émelyítő és tömény számomra. Na és az a megmagyarázhatalan mű valami benne?! Nem tudom hova tenni... Mintha romlott lenne és egyben égett vattacukor illata, ami hozzá társul, na nem...ez nagyon nem. Döbbenet ült ki az arcomra, mikor órák múlva is ezt éreztem. Szóval tartós.:) És mint minden La rive, ez is jó utánzat, csak épp nem nekem találták ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

Bianca01

2018. december 3.

Ajándékba kaptam, utána néztem, gondoltam tipikus 2000 forintos parfüm, majd elfujkálom magamra a munkába.
Amikor elsőnek befújtam magam nagyon durván tömény volt a buszmegállóig húztam magam után az erős illatát. Mire beértem a munkahelyre már enyhült, mindenki dicsérgette, hogy milyen jó virágos illatom van, eléggé tartós is, viszont a végére inkább már csak ez az erős utóillat marad ( hogy is nevezzem “műillat”) . Összességében szeretem, mert rengetegen dicsérik és azt hiszik, hogy valami drága parfümmel vagyok befújva.
Befújás után kb fél órával a Chloé parfümre kezd hasonlítani, bár a finom nőiesség mellett az utóillata nagyon agresszív, tömény, emiatt kap csak 4 pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Illatanyagok: Lyral, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 16255