La Rive

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: madaka, Módosítva: 2015. október 1.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 900 ft +pk , Eladó: AzAKismacska
Állapot: uj, Helyszín: --, fizetés: Utalas utan postan maradokent kuldom
kertesznorka

2019. augusztus 9.

Nikki1202, lehet, hogy romlott volt a teszter. Azért gondolom, mert nekem is van/ volt, és kb egy év után megromlott, a fejillat alkoholos, olyan pálinkaszagú lett :-( Előtte viszont tényleg nagyon finom volt, egy az egyben Chloe edp!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Nikki1202

2019. augusztus 9.

Elore elnezest kerek attol aki ezt hasznalja, ma magamra fujtam a dm-ben, mert akcios.
Hanyingerem lett tole. Minden tulzas nelkul mondom, hogy vissza kellett tartanom, kavargott tole a gyomrom. Ez valami borzalom.
Olyan mint ha romlott gyumolcs lenne jo sok alkohollal.
1200 most a dmben de ha ok fizetnenek nekem,akkor se kene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Olyan mint ha romlott gyumolcs lenne jo sok alkohollal.
1200 most a dmben de ha ok fizetnenek nekem,akkor se kene.

fici

2019. május 27.

Egy hölgy ismerősömön éreztem többször. Habár nem találkozunk sűrűn, de ez az illat, amit automatikusan társítok hozzá. Mindig olyan ,,frissen zuhanyzott" tiszta, kellemes illata volt. Meg is jegyeztem neki, hogy mennyire ,,tisztaság" illatot áraszt, ami még a helyiséget is körbeöleli. Sokáig érezhető. A hölgy automatikusan úgy égett be a tudatomba, hogy mennyire igényes, friss, ad magára. Majd megtudtam a titkot,- hát ez a kis szerény ,,utánzat, olcsó" parfüm :)) Ámbár a legkevésbé se érezhető bóvli, gagyi pacsulinak, persze minden ízlés más, nyilván. A parfüm eredetijét nem ismerem, így azt hiszem relevánsabb véleményt tudok a termékről alkotni :) Megmondom őszintén, mindig is taszítottak az olcsó parfümök, azt gondoltam az ár egyenesen arányos a minőséggel. Most nagyon kellemes csalódás ért, hiszen ez a kis 2e Ft-os csoda abszolút elvárásokon felül teljesített. Ezért a pénzért 100 ml tartós(!) és elegáns parfümöt vásárolni azt gondolom, hogy igazán kiemelkedő :) Ha az említett, Chloé parfüm a viszonyítási alapod, az a mérce, amit meg kell ütni, akkor garantált, hogy nem fog tetszeni a másolat, mert mindig azt fogod érezni, hogy te csak a gagyit hordod, nem az eredetit. Már csak tudat alatt is zavarni fog a gondolat :) Valahogy azt érzem, a drágább parfümöknél inkább a márkát fizeted meg a legtöbb esetben. Én (márcsak lázadásként is), azért is ezt fogom használni, holott szerencsére megengedhetnék bármely más drága parfümöt- a társadalom el is várná. Csakazért sem :) :) Ha valami jó, az jó, ártól függetlenül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Floree

2018. december 27.

Karácsonyra kaptam édesanyámtól, és meg kell mondjam, hogy isteni illata van! Nem tudtam hova tenni az illatát, mert soha nem használtam drága parfümöket és azok utánzatait. De ahogy olvastam, ez a Chloé parfüm dupe-ja az illatjegyek alapján. Én talán a fréziát és a gyöngyvirágot érzem ki a legjobban belőle a leszáradáskor. Nagyon szeretem már most. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

tam1

2018. december 7.

Fúú, hát ez nem lesz a kedvencem.... Szerettem volna kipróbálni valami nagyon más illatot, nos, sikerült. Borzasztóan émelyítő és tömény számomra. Na és az a megmagyarázhatalan mű valami benne?! Nem tudom hova tenni... Mintha romlott lenne és egyben égett vattacukor illata, ami hozzá társul, na nem...ez nagyon nem. Döbbenet ült ki az arcomra, mikor órák múlva is ezt éreztem. Szóval tartós.:) És mint minden La rive, ez is jó utánzat, csak épp nem nekem találták ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 7.

Bianca01

2018. december 3.

Ajándékba kaptam, utána néztem, gondoltam tipikus 2000 forintos parfüm, majd elfujkálom magamra a munkába.
Amikor elsőnek befújtam magam nagyon durván tömény volt a buszmegállóig húztam magam után az erős illatát. Mire beértem a munkahelyre már enyhült, mindenki dicsérgette, hogy milyen jó virágos illatom van, eléggé tartós is, viszont a végére inkább már csak ez az erős utóillat marad ( hogy is nevezzem “műillat”) . Összességében szeretem, mert rengetegen dicsérik és azt hiszik, hogy valami drága parfümmel vagyok befújva.
Befújás után kb fél órával a Chloé parfümre kezd hasonlítani, bár a finom nőiesség mellett az utóillata nagyon agresszív, tömény, emiatt kap csak 4 pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

AzAKismacska

2018. szeptember 8.

A napokban történt, hogy kolléganőmmel az ebédszünetünket a táplálkozásnál kicsit "hasznosabb" dologgal töltöttük: bementünk az egyik drogériába venni ragtapaszt..vagy valamit, amit persze nem vásároltunk, de vettünk helyette száz másik, "tök fontos" cuccot.
Ő ez előtt nem tudta, milyen parfümomán vagyok, az álla szó szerint leesett, amikor pikk-pakk ajánlottam neki parfit, illetve, aminek volt, az olcsóbb dupe-ját is odapakoltam.

Vett is parfümöt. ;)

Nyilván, ha már ott voltam, én is szagolgattam kettőt-hármat. Nem vettem semmit.
Viszont, a délután folyamán valami isteni illatom lett :D Elég gáz ám, ha egy unalmasabb megbeszélésen belemerülsz a saját csuklód szagolgatásába :D
Az egyik parfi leszáradása gyönyörű, édes, füstös, ámbrás, téli rózsa illatú lett. Inkabb édes, mint virágos, nem túl rózsás, de a virág kivehető volt.
Visszamentem munka után, persze, már nem voltam biztos 100%-ig, melyik volt az a csudajó illat, így megvettem ezt, mert kb tudom az eredeti Chloe illatjegyeit, az alapján azt hittem, ő volt.

Kifújáskor picit szúrósan rózsás, de nem kellemetlen, a viragillatot jól "lazítja" a licsi ( aminek rajtam barack illata van). A krémességet pedig a liliom adja.
Komfortos, szép illat. 2400 forintért ajándék kategória.

Viszont, a leszáradása nem az, amit kerestem :D
Az is lehet, hogy az általam keresett esszencia nem létezik, és az össze- vissza szaglászaskor én kevertem ki különböző illatokból.

Hmm...meg kell vennem a többi parfümöt is :DD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

Vett is parfümöt. ;)

Komfortos, szép illat. 2400 forintért ajándék kategória.

Viszont, a leszáradása nem az, amit kerestem :D

Hmm...meg kell vennem a többi parfümöt is :DD

nagyerika28

2018. augusztus 16.

Be kell szereznem, annyira finom elegàns és tiszta illata van!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Be kell szereznem, annyira finom elegàns és tiszta illata van!

Heloise

2018. augusztus 10.

Az én bőrömön hamisítatlanul és egy az egyben Chloé edp! Megdöbbentő az egyezés! Az eddigi legjobb, és legtartósabb dupe amit valaha szagoltam. És az első is aminél megkérdezték, hogy mit viselek annyira isteni az illata. Tusolás után ezt is érezni a bőrön hasonlóképpen mint az eredetit, ezt eddig egy replikánál sem tapasztaltam. Már rég nem vagyok parfümsznob, ha valami jó akkor a gyűjteményem része lesz még akkor is ha nem olyan nagynevű mint a márkás társai. Ráadásul tényleg nevetséges áron van a 100 ml-es kiszerelés.
A "szúrósabb mellékillat" egyébként az eredeti Chloé-ban is benne van felfújáskor, és ugyanúgy szépen lecseng pár perc alatt, ahogy ebben is, még ezt is sikerült leutánoznia a készítőknek.
Az üvege és a doboza is minőségi (a többi La Rive üveggel ellentétben).
Szerintem mindenképp megér egy próbát annak aki a drága Chloé helyett keres egy igazán pénztárcabarát és rendkívül minőségi dupe-ot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 10.

Az üvege és a doboza is minőségi (a többi La Rive üveggel ellentétben).

Kendralinx

2018. május 21.

Erős már már szúrós illat nekem van benne valami kellemetlen mellékszag.. műanyag talán, tolakodó rózsával nehezen fogy mellémást is szoktam.., Luxure parfüm nem ilyen mellékzöngés az jobban bejött mint ez.. pedig teszteltem és totál más rajtam és nem rögtön jött ki a szaga..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 21.

Illatanyagok: Lyral, Hexyl Cinnamal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: CI 16255