La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HankyPanky, Módosítva: 2012. június 20.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Men Hugo Boss - Boss Pure jellegű illat. Fás-aquás parfüm.

Összetevők: mandarin, füge, citrom, jácint, liliom, fahéj

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

CalMag

2015. június 9.

Update:
Felpontozom,megszerettem!
Adtam neki időt,és tetszik.
A tartóssága sajnos maradt a gyenge pont...
Most még kedvezőbb is az ára,ha valaki egy kellemes,nem tolakodó illatot keres,
bátran ajánlom.
Nem tucat az eredeti Boss Pure illat sem,ha számít,hogy kicsit egyedibb is legyen :)

Érdekes illat. Legalábbis rajtam :-)

Néha friss,néha picit öreges(ebb),vagy komolyabb.
Lehetséges,hogy tavasszal/nyáron másképp fog érződni.
Ami nagy hátránya,hogy nem tartós,1 óra max ...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 9.

Update:
Felpontozom,megszerettem!
Adtam neki időt,és tetszik.
A tartóssága sajnos maradt a gyenge pont...
Most még kedvezőbb is az ára,ha valaki egy kellemes,nem tolakodó illatot keres,
bátran ajánlom.

Érdekes illat. Legalábbis rajtam :-)

Néha friss,néha picit öreges(ebb),vagy komolyabb.
Lehetséges,hogy tavasszal/nyáron másképp fog érződni.
Ami nagy hátránya,hogy nem tartós,1 óra max ...

claudia

2013. február 16.

Jajj ez Apa parfümje :)
Maga az illat nekem végtelenül üdítő, letisztult, friss és nagyon elegáns. Egyébként egész tartós én akkor is érzem mikor hazajön.
Számomra ez a parfüm Apa illata, eddig csak rajta tudom elképzelni. Emlékszek nyáron mikor ment dolgozni fel kellett hozzá kelnem hajnalban mert egyedül nem tudta bepakolgatni az aznapi kaját meg ilyesmi :)))) és készülődése utolsó mozzanataként ezt fújta magára. De jó alaposan, nem tud mértéket tartani :) Kikísértem és mikor bementem tisztán érződött az egész a földszinten. Sőt, délután is éreztem kicsit. Csomó emléket juttat az eszembe, mikor együtt shoppingoltunk, tanított vezetni és halálra cikizett közben, szalagavatómon bőgve táncolt velem közben nekem van a legszebb kislányom című monológot nyomatta, közös filmezések...Amikor nyaralni mentünk akkor is ezt hozta magával. Eszembe juttatja az esti apa-lánya kétszemélyes iszogatós partit egy bárban. Akkor is mértéktelenül úszott ebben az illatban eleinte, de aztán lecsillapodott rajta az erőssége és maradt csak tisztán apaillat :) legalábbis nekem, az ottani nők nagyon stírölték :)
Maga a megnyugvás illata ez számomra. Csak apaillat ezredjére is :) akit a világon legjobban szeretek. Daddy daddy daddyyyy ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

Jajj ez Apa parfümje :)

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Szintetikus illatanyag, mellyel elsősorban parfümökben találkozhatunk Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.