La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 14.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Emporio Armani Diamonds jellegű illat.

Illatösszetevők: licsi, málna, pacsuli, frézia, gyöngyvirág, cedar fa, rózsa, ámbra, vaníla, vetiver

Kiszerelés: 90 ml

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

netti1990

2020. december 27.

Imádom a La Rive termékeket 😊❤
Nagyon finom,virágos-gyümölcsös illata van 😊 Tartós 😊❤
5* 😊❤

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 27.

Imádom a La Rive termékeket 😊❤
Nagyon finom,virágos-gyümölcsös illata van 😊 Tartós 😊❤
5* 😊❤

blondy

2018. október 22.

Viszonylag tartós és finom az illata.Nem csalódtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 22.

Viszonylag tartós és finom az illata.Nem csalódtam.

ladri

2017. május 14.

Kb. 1 hete érkezett. Vakon rendeltem, nem csalódtam. Nagyon tetszik az illata. La Rive illatban még nem csalódtam. Hétköznapi szaladgáláshoz sajnálok tízezreket kidobni parfümre, olcsóbb alternatívaként a La Rive illatok tökéletesen megfelelnek, tartósak és a nap végén is érzem magamon is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 14.

Kiscsillag5

2013. február 25.

Kellemesen édeskés, nőies, gyümölcsös illat. Egy boltban ráfújtam a kézfejemre és sokáig érződött, amin meglepődtem. Nincs gagyi hatása és az üveg is szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 25.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate