La Rive

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fenyecset, Módosítva: 2019. február 18.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   drogériák, online

Fejjegyek: bergamott, friss jegyek

Szívjegyek: levendula, kardamom, rózsa, muskátli, bazsarózsa, ibolya

Alalpjegyek: vetiver fű, pacsuli, borostyán, bőrös jegyek

Shiron212

2020. július 12.

Egyáltalán nem hasonlít a Sauvage-ra, viszont egy finom, elegáns, fűszeres illat.
Egy alkalommal próbáltam ki, az én bőrömön 10 óráig tartott.
Nem emlékszem, hogy szintetikus vagy olcsó illata lett volna.
Fel szeretném hívni rá a figyelmet, hogy ez az illat tényleg nagyon fűszeres-keleties, szóval akinek nem jön be az illatcsalád, az inkább először próbálja ki.
A kedvező ára miatt felkerült a listámra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 12.

Egy alkalommal próbáltam ki, az én bőrömön 10 óráig tartott.
Nem emlékszem, hogy szintetikus vagy olcsó illata lett volna.
A kedvező ára miatt felkerült a listámra.

seal

Korcsoport: >54
2019. szeptember 4.

Hát nagyon nagy jóindulattal lehetne a Sauvage - ra hasonlítani. Talán a végén egy picit,már ha lehet kezdetet és véget definiálni.Az egész projekció nagyjából 1,5óra,utána csak ha bedugod a könyököd az orrodba. Silány,gyenge ,enyhe herba tea illat.De komolyan ,talán esti desodor helyett megteszi fürdés után!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. szeptember 4.