La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 6.

Lelőhely:   drogériák, online

Hugo Boss - Femme jellegű illat.

Kiszerelés: 90 ml

Hecate

2018. július 6.

Én ezt a képen látható verziót ismerem. Az én bőrömmel jól harmonizál az illata, bár tény, hogy nem tart egész nap, azonban egy ideig stabilan érezni. Nagyon szeretem, hogy diszkrét, mégis kellemes ápoltságot sugárzó üde, nőies illata van. Nyilván nem a legelegánsabb alkalmakra, de szívesen használom. Az ára is baráti, az üveg picit nehézkes, ám megbízhatóan fúj. (A doboz nekem eléggé giccses, ám ezt "kibírom".)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

ALettah

2016. november 10.

Egy másik, piros, Svarowsky kristállyal díszített üvegbe bújtatott változatát próbáltam ki. Az üveg maga csinos, bár a rikító piros szín szerinte picit gagyi, de egye fene. Az illat 3-4 órát bírt ki rajtam, az alatt egy kissé idegesítően egysíkú cukrozott rózsaszirom jellegű valami. A Hugo Boss Femme-t valamikor rég próbáltam, már nem emlékszem rá, ezért most nem is hasonlítom vele. Önmagában nem venném meg, mert bár szeretem a rózsás illatokat, ez túl egyszerű, és túl édeskés nekem. A La Rive-nek is vannak ennél sokkal jobb illatai.
Ha valakinek az illat bejön, akkor ár-érték szempontból megérné.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 10.

Ha valakinek az illat bejön, akkor ár-érték szempontból megérné.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emulgeálószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Tisztítószerek: PEG-40 Hydrogenated Castor Oil
Illatanyagok: Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, D-Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 16255

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.