La Rive

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2014. május 5.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Lacoste Pour Femme jellegű illat.

Illatkategória: virágos

Illatösszetevők:liliom, ibolya, narancsvirág, jázmin, mimóza, rózsa

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

aniko_farago

2020. május 31.

Többször is újra vettem.Az illata miatt nagyon nagy kedvencem.Aránylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

sammy

2020. május 29.

Nem tudom ez a nyomorult parfi mit vétett, a fragin is teljesen félrement az összetevő lista (itt sem az igazi) és akadt hiszékeny, aki még ki is szagolta belőle a mézet és pacsulit. Egyébként én semmi mást, csak iso e super-t érzek magamon, molecules 01 másolatnak is elmenne, pedig azon rengeteget dolgoztak... :) Mint egy rossz emlék és rossz lelkiismeret, alapos szappanozás után is érzem. Nem adok hármasnál rosszabbat, mert erősen szubjektív ki mitől irtózik. Plusz nem próbáltam sose az eredetit bőrre fújva, lehet már nem is akarom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 29.

Kodi

2020. február 10.

Egy időben a kolléganőm nagyon szerette a Lacoste Femme-t, de gyakran előfordult, hogy nem engedhette meg magának, így szinte minden utánzattal tisztában vagyok. :) Szerintem ez a leggyengébb, csak nagyon nagy jóindulattal tudok hasonlóságot felfedezni az eredetivel. Ennek semmi karaktere, egy finom, de nem túl tartós illat a sok közül. A Lacoste Femme-t egyébként annyira nem szeretem, van benne valami kesernyés-alkoholos ablaktisztítószeres vonal, de kétségkívül egyedi, ezek szerint nehezen is utánozható.
UD: Sokkal szebb ez az illat télen, jobban is hasonlít az eredetire ilyenkor, ami alatt a még nem reformulált (sárga dobozos) Lacoste Femme-t értem. Sőt a tartóssága is vállalható, a nyári fél órával szemben kb. 4 órát éreztem magamon és kifejezetten tetszett. Fréziásnak érzem, pedig nincs is benne, a neroli is szépen mutatkozik, leszáradása puha púderesség. Sajnos azt kell mondanom, hogy ez a kis koppincs, jelenleg sokkal szebb, mint a reformulált fehér Lacoste Femme és ebben van valami nagyon szomorú számomra. Nem gondolnám, hogy egy filléres "rossmann alsó polcos utánzat" parfüm. Bátran lehet fújkálni, nem lehet túllőni. Örömmel visszaadok pár csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

Frufru3

2020. január 20.

Kb 1 éve akciósan olcsón megvettem,mert ezt találtam a legvirágosabb illatúnak. Kifújáskor kicsit maszkulin,borsos az illata,majd fréziát éreztem benne,mást nemigen tudtam kivenni. Nagyon magaménak éreztem az egészet,a frézia egy nagyon finom friss virág illat a parfümökben,úgy vettem észre.
Viszont kb 1 óra múlva szinte semmit nem éreztem belőle,max ruhán,elment tőle a kedvem,mérges is lettem rá, el is ajándékoztam😕.
Azt mondják az eredeti sem tartós,ez olcsó,de nekem ez akkor is sokat levesz az értékéből.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

kottakitta

2019. augusztus 31.

Nagyon kellemes, én nagyon szeretem, virágos, de nem az az émelygős édes. Méretéhez képest baromi jó árban van!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

tam1

2018. december 7.

Leírásában kimaradt a jamaikai bors mint összetevő. Valóban egy az egyben Lacoste Pour Femme illat. Érdekes, hogy én is az egyetemi éveim alatt szerettem különösen, mint itt írták előttem sokan.:) Talán pont a bors miatt, de már azóta kicsit eltávolodtam tőle. Ha anélkül találnék valami hasonlót, hmmm, de jó volna! Nagyon de nagyon jó illat amúgy, mindenképpen 5*-ot megérdemel. Kellemes, hűvös illatocska. Számomra is az elegáns kategóriába tartozik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

BettyBabu

2018. április 19.

Konkretan a Lacoste Pour Femme Dupe -ja
Nagyon kellemes illat, kb olyan mintha most leptel volna ki a mosogepböl :) :=)
Nem harsany, kellemes, nöies illat
Szürke hetköznapokra tökletes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

Konkretan a Lacoste Pour Femme Dupe -ja
Nagyon kellemes illat, kb olyan mintha most leptel volna ki a mosogepböl :) :=)
Nem harsany, kellemes, nöies illat
Szürke hetköznapokra tökletes

Dinus95

2018. március 26.

Évek óta használom hétköznapokra. Szolid, finom nőies illat. A tartóssága nem a legjobb, de elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

cattitude

2018. február 26.

borderline nyanyaillat, van, akin nem tudom elviselni se ezt, se az eredetit, de rajtam egész okés (valószínűleg azért, mert egy macskás öregasszony vagyok egy huszonéves testében). akkor használom általában, ha valamit magamra akarok fújni, de nincs kedvem semmi erőshöz vagy karaktereshez. nekem ez a parfüm olyan, mint amikor melegítőben ugrom le a sarki Aldiba, mert valamit azért fel kell venni, de egy farmer túl nagy effort lenne. emiatt csak az utánzatot vettem meg (azt is csak kicsiben). nem rossz, de nem is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Classic

2017. április 19.

Fehér ingben, fekete szoknyában álltam a pulpituson, felnéztem a jegyzeteimből, és elkezdtem az előadásomat. Abból a témából tartottam referátumot, ami mindig is a szívemhez volt közeli, és ott, akkor, abban a pillanatban úgy éreztem, hogy most vagyok 100%-ban önmagam. Teljes mértékben, úgy érzés, mint külsőség tekintetében. Külföldön voltam, külföldi kollégákkal beszélgettünk, és a férjemmel akkor határoztuk el, hogy gyermeket akarunk.

PhD hallgatóként évekig ezt a parfümöt használtam, más parfümöket is nagyon szeretek, de ha csak egyetlen egy parfümöt használhatnék, akkor erre esne a választásom. Mindig van belőle egy üveggel, nem érdekel, hogy olcsó, hogy nevenincs parfüm és hogy a Lacoste Pour Femme-jének utánzata. Ha ezt az illatot érzem, mindig a hűvös elegancia és visszafogottság jut eszembe, a hivatalnoki stílus, ami megtestesíti a szakmaiságot, a pártatlanságot, az adott téma szeretetét, amivel éppen foglalkozunk. Így egyértelmű, hogy számomra maximális a pontja.

Egyébként próbáltam a Pour Femme-t, de az nem fogott meg, van benne valami, ami nekem eltorzítja ezt az illatot, így a 20 ml-es üvegcsémen túl is adtam. Csak az utánzatot veszem, remek illat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 19.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate