La Rive

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2014. május 5.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Lacoste Pour Femme jellegű illat.

Illatkategória: virágos

Illatösszetevők:liliom, ibolya, narancsvirág, jázmin, mimóza, rózsa

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Bonnieoo7

2021. augusztus 28.

Ez az idősebb korosztály számára vonzó lehet, hasonlít az inspiráló illathoz, de nyilván ott a zavaró utózönge. Az egyik legtaszítóbb mind közül (számomra). Egy nagy NEM!🤢

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

Cabir

2021. április 27.

Érdekes érzésem van vele kapcsolatban. Mikor először magamra fújtam, el voltam ragadtatva, egy egész napig éreztem magamon, különlegesnek tartottam. Vettem egy üveggel. Valahogy nem érzem az igazinak, fanyarkás, én az ettől jóval édesebb, fűszeresebb illatokat szeretetem, ez inkább szimpla virágos illat. Nem tudom, hogy fog elfogyni az üveg... kb. három órán keresztül érzem. Lehet, persze változik az ember szaglása. Komoly, határozott, konzervatív felnőtt nőhöz illik, munkába járáshoz ideális.
Az üvege szerintem túl egyszerű, puritán, bár szép a színe. Egyszerűséget kedvelőknek ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 27.

specyal

2021. április 18.

Kellemes, friss illat. Rajtam mindenki dícséri.Nekem inkább a nyári hónapokban vált be. Nem túl tartós, de 2000ftért nem is várok többet. Többször újra vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 18.

Alexandra_28

2021. április 14.

Ez volt az első La Rive parfüm amit próbáltam jó pár évvel ezelőtt. Kellemes, tartós illat, és szép emlékeket idéz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 14.

Azziz

2021. február 14.

Kellemes, tiszta illat, de valahogynem az igazi. Rajtam nem tartós, de legalább nem volt drága és csak kis üveggel vettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 14.

Erika80

2020. augusztus 8.

Sosem volt számomra túl kedvelt illat, az eredetije és az utánzatai sem. Annyira érdekes, mert anno sokszor úgy véltem nincs is illata. :D Aztán csak nézegettem ezt az utánzatot és fújtam a kezemre. További parfüm nézelődést követően valami kellemes és halvány illat többször is megcsapta az orrom és akkor jöttem rá, hogy ő az. Vettem is egyet. Nem drága, gondoltam nem ér veszteség ha mégsem tetszik hosszútávon. Na de nem így történt, megtetszett és szívesen fújom őt is. Sőt, van, hogy őrá kívánkozom.
Valóban nagyon szolid és bőrközeli, mégis olyan jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Valóban nagyon szolid és bőrközeli, mégis olyan jó. :)

aniko_farago

2020. május 31.

Többször is újra vettem.Az illata miatt nagyon nagy kedvencem.Aránylag tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

sammy

2020. május 29.

Nem tudom ez a nyomorult parfi mit vétett, a fragin is teljesen félrement az összetevő lista (itt sem az igazi) és akadt hiszékeny, aki még ki is szagolta belőle a mézet és pacsulit. Egyébként én semmi mást, csak iso e super-t érzek magamon, molecules 01 másolatnak is elmenne, pedig azon rengeteget dolgoztak... :) Mint egy rossz emlék és rossz lelkiismeret, alapos szappanozás után is érzem. Nem adok hármasnál rosszabbat, mert erősen szubjektív ki mitől irtózik. Plusz nem próbáltam sose az eredetit bőrre fújva, lehet már nem is akarom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 29.

Kodi

2020. február 10.

Egy időben a kolléganőm nagyon szerette a Lacoste Femme-t, de gyakran előfordult, hogy nem engedhette meg magának, így szinte minden utánzattal tisztában vagyok. :) Szerintem ez a leggyengébb, csak nagyon nagy jóindulattal tudok hasonlóságot felfedezni az eredetivel. Ennek semmi karaktere, egy finom, de nem túl tartós illat a sok közül. A Lacoste Femme-t egyébként annyira nem szeretem, van benne valami kesernyés-alkoholos ablaktisztítószeres vonal, de kétségkívül egyedi, ezek szerint nehezen is utánozható.
UD: Sokkal szebb ez az illat télen, jobban is hasonlít az eredetire ilyenkor, ami alatt a még nem reformulált (sárga dobozos) Lacoste Femme-t értem. Sőt a tartóssága is vállalható, a nyári fél órával szemben kb. 4 órát éreztem magamon és kifejezetten tetszett. Fréziásnak érzem, pedig nincs is benne, a neroli is szépen mutatkozik, leszáradása puha púderesség. Sajnos azt kell mondanom, hogy ez a kis koppincs, jelenleg sokkal szebb, mint a reformulált fehér Lacoste Femme és ebben van valami nagyon szomorú számomra. Nem gondolnám, hogy egy filléres "rossmann alsó polcos utánzat" parfüm. Bátran lehet fújkálni, nem lehet túllőni. Örömmel visszaadok pár csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

Frufru3

2020. január 20.

Kb 1 éve akciósan olcsón megvettem,mert ezt találtam a legvirágosabb illatúnak. Kifújáskor kicsit maszkulin,borsos az illata,majd fréziát éreztem benne,mást nemigen tudtam kivenni. Nagyon magaménak éreztem az egészet,a frézia egy nagyon finom friss virág illat a parfümökben,úgy vettem észre.
Viszont kb 1 óra múlva szinte semmit nem éreztem belőle,max ruhán,elment tőle a kedvem,mérges is lettem rá, el is ajándékoztam😕.
Azt mondják az eredeti sem tartós,ez olcsó,de nekem ez akkor is sokat levesz az értékéből.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate