La Rive

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2014. május 5.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Lacoste Pour Femme jellegű illat.

Illatkategória: virágos

Illatösszetevők:liliom, ibolya, narancsvirág, jázmin, mimóza, rózsa

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
KERESEM! La Rive For Woman
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: kvin
Állapot: Mindegy, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Frufru3

2020. január 20.

Kb 1 éve akciósan olcsón megvettem,mert ezt találtam a legvirágosabb illatúnak. Kifújáskor kicsit maszkulin,borsos az illata,majd fréziát éreztem benne,mást nemigen tudtam kivenni. Nagyon magaménak éreztem az egészet,a frézia egy nagyon finom friss virág illat a parfümökben,úgy vettem észre.
Viszont kb 1 óra múlva szinte semmit nem éreztem belőle,max ruhán,elment tőle a kedvem,mérges is lettem rá, el is ajándékoztam😕.
Azt mondják az eredeti sem tartós,ez olcsó,de nekem ez akkor is sokat levesz az értékéből.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

kottakitta

2019. augusztus 31.

Nagyon kellemes, én nagyon szeretem, virágos, de nem az az émelygős édes. Méretéhez képest baromi jó árban van!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

tam1

2018. december 7.

Leírásában kimaradt a jamaikai bors mint összetevő. Valóban egy az egyben Lacoste Pour Femme illat. Érdekes, hogy én is az egyetemi éveim alatt szerettem különösen, mint itt írták előttem sokan.:) Talán pont a bors miatt, de már azóta kicsit eltávolodtam tőle. Ha anélkül találnék valami hasonlót, hmmm, de jó volna! Nagyon de nagyon jó illat amúgy, mindenképpen 5*-ot megérdemel. Kellemes, hűvös illatocska. Számomra is az elegáns kategóriába tartozik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

BettyBabu

2018. április 19.

Konkretan a Lacoste Pour Femme Dupe -ja
Nagyon kellemes illat, kb olyan mintha most leptel volna ki a mosogepböl :) :=)
Nem harsany, kellemes, nöies illat
Szürke hetköznapokra tökletes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 19.

Konkretan a Lacoste Pour Femme Dupe -ja
Nagyon kellemes illat, kb olyan mintha most leptel volna ki a mosogepböl :) :=)
Nem harsany, kellemes, nöies illat
Szürke hetköznapokra tökletes

Dinus95

2018. március 26.

Évek óta használom hétköznapokra. Szolid, finom nőies illat. A tartóssága nem a legjobb, de elfogadható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

cattitude

2018. február 26.

borderline nyanyaillat, van, akin nem tudom elviselni se ezt, se az eredetit, de rajtam egész okés (valószínűleg azért, mert egy macskás öregasszony vagyok egy huszonéves testében). akkor használom általában, ha valamit magamra akarok fújni, de nincs kedvem semmi erőshöz vagy karaktereshez. nekem ez a parfüm olyan, mint amikor melegítőben ugrom le a sarki Aldiba, mert valamit azért fel kell venni, de egy farmer túl nagy effort lenne. emiatt csak az utánzatot vettem meg (azt is csak kicsiben). nem rossz, de nem is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Classic

2017. április 19.

Fehér ingben, fekete szoknyában álltam a pulpituson, felnéztem a jegyzeteimből, és elkezdtem az előadásomat. Abból a témából tartottam referátumot, ami mindig is a szívemhez volt közeli, és ott, akkor, abban a pillanatban úgy éreztem, hogy most vagyok 100%-ban önmagam. Teljes mértékben, úgy érzés, mint külsőség tekintetében. Külföldön voltam, külföldi kollégákkal beszélgettünk, és a férjemmel akkor határoztuk el, hogy gyermeket akarunk.

PhD hallgatóként évekig ezt a parfümöt használtam, más parfümöket is nagyon szeretek, de ha csak egyetlen egy parfümöt használhatnék, akkor erre esne a választásom. Mindig van belőle egy üveggel, nem érdekel, hogy olcsó, hogy nevenincs parfüm és hogy a Lacoste Pour Femme-jének utánzata. Ha ezt az illatot érzem, mindig a hűvös elegancia és visszafogottság jut eszembe, a hivatalnoki stílus, ami megtestesíti a szakmaiságot, a pártatlanságot, az adott téma szeretetét, amivel éppen foglalkozunk. Így egyértelmű, hogy számomra maximális a pontja.

Egyébként próbáltam a Pour Femme-t, de az nem fogott meg, van benne valami, ami nekem eltorzítja ezt az illatot, így a 20 ml-es üvegcsémen túl is adtam. Csak az utánzatot veszem, remek illat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 19.

Noncs

2017. március 26.

Tavaszra-nyárra tökéletes hétköznapi illat. Kifújaskor kicsit alkoholos, de utána kellemes, virágos- gyümis illat lesz belőle. Nem valami tartós, de az ára miatt nem sajnálom többször újrafújni. Nekem jobban is tetszik, mint az eredeti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

bobherceg80

2017. január 6.

Nagyon régen kaptam valakitől,így egy ideig használtam ezt az illatot,mert rá emlékeztetett.Akkor fogalmam sem volt még,hogy minek a replikája,csak magamra fújtam...Fejfájdító pacsuli szag.
Ma már csak nevetek rajta,hogy érzelmi okokból képes voltam elviselni magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

Ma már csak nevetek rajta,hogy érzelmi okokból képes voltam elviselni magamon.

Ariel001

2016. augusztus 23.

Korrekt kis utánzat, több üveget is elhasználtam már belőle, nagyon hasonlít az eredetire. Tartóssága nem a legjobb - az eredetinek se- ennyi pénzért nagyon megéri, rohangálós, hétköznapi illatnak szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate