La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyerika28, Módosítva: 2014. május 5.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 600 Ft

La Rive For Woman illatával.

Ár: 600 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Bandita13

2018. augusztus 9.

Bocsi, de fel kell pontoznom ezt a terméket! Több éve csak ezt használom és nem kell mellé golyós vagy "kenőcsös" dezodor. Az illata annyira finom és amikor izzadni kezdek is csak az a kellemes virágos-púderes illat "párolog". Mindig újraveszem. Az illata nagyon hajaz a Lacoste Pour Femme parfümére (tudom, mert ilyet is használok :) ).
Amúgy meg valóban annyira olcsó, hogy egy próbát megér, igaz kicsit sok benne a piros összetevő. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

nagyerika28

2015. június 12.

Szerintem borzalmas!Egyszer vettem,mert kb 150Ft-ra volt akciózva, a kupakban nem lehetett érezni az illatát és gondoltam nem leszek paraszt hogy fújkáljam,megvettem.De kár volt.Ment a wc-be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 12.

Erika80

2014. augusztus 17.

Alapvetően szeretem az édeskés, virágos és gyümölcsös illatokat is, de ezt a sprayt nem igazán tudom jellemezni. Mit lehet kiérezni belőle? Hááát... talán haloványan egy kis liliom illat megbújik az összetevők között. :) Nem mondom rossz illatnak, de nem nyújt semmi különleges élményt amikor fújok belőle. Annyi biztos, hogy ruhára is nyugodtan fújható, nem sárgít, tartósságát közepesnek ítélem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 17.

Hidratálók: Propylene Glycol