La Rive

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 200 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Zita456, az összetevőket feltöltötte: platinakuka, Módosítva: 2016. november 29.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 200 Ft

Hugo Boss Jour Pour Femme jellegű illat.

Ár: 2 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 1200 Ft , Eladó: Ennie86
Állapot: új, csak felbontva lett, Helyszín: 17.ker, Örs, fizetés: személyesen, postai úton

abksb

2019. április 17.

Tavalyi nyár illata nekem, egy a baj: nem tartós... :((( Pedig nagyon finom, tiszta illata van, de sajnos napközben is fel kell frissíteni, mert alig érezni egy-két óra után. Ezért kap csak három csillagot, ez jött ki átlagolva. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.

blondy

2018. október 22.

Sajnos nem tartós.Viszont szép az üvege.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 22.

Sajnos nem tartós.Viszont szép az üvege.

rcsennge

2018. augusztus 23.

Kellemes, nem tolakodó, friss, szeretemillat. Nagyon eltalált dupe. Nem olyan nagyon tartós, mint egy-két testvére, de az eredetijénél sokkal tartósabb. Imádom viselni, tavaszi-nyári illatom már 2 éve. Napi egyszer azért frissitem, és így estig érződik! Csillagos ötös! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Albertina

2018. augusztus 11.

Jó lenne, ha jó lenne... Semeddig se érezni sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Jó lenne, ha jó lenne... Semeddig se érezni sajnos.

Erika80

2018. április 30.

2017.dec.19. Nagyon csini, aranyos kis üvegben, szintén aranyos, szép kis illat rejlik. Nem fullasztó és erős, sokkal inkább inspiráló, csini-mini, tisztaságillat amelytől vidámabbá válok. Friss, üde, citrusos-virágos parfüm. Csudajó. A tartósságáról pedig annyit, hogy az én bőrömön egész jól megmaradt, a blatteremre fújva még másnap is simán érződött.
Ja és ez tényleg nem a Boss utánzata, hanem a Mexx-é és ha már a tartósságot említjük, a Mexx Woman-jének is botrányos a tartóssága, de eszméletlen jó illata van. Nagyon szerettem és még szeretem a mai napig.

Update: Mégsem az igazi. Nem tudom miért, de ráuntam. Pedig aranyos illat, kellemes.. mégis maradok inkább a C.D. Maxima Woman-jénél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 30.

Vicus

2018. január 22.

Anyukám kapta ajándékba, nagyon szereti. Én is néha használom, és nagyon kellemes, nőies, tartós illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

gergan

2017. november 1.

Ha nem olvastam volna hogy Hugo Boss jellegű illat, megesküdtem volna, hogy Mexx Woman.Én nagyon szeretem az ilyen kis tiszta.mosószeres illatokat.Tartóssága is rendben van rajtam.Főleg ruhán.Az árához képest szerintem remekmű.Biztos, hogy újra veszem és a kislányomtól sem "sajnálom", ha elfújkodja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 1.

mancus2

2017. szeptember 11.

Rajtam ez romlott parfüm szagú :-( Először azt hittem a teszter romlott, de már 5 helyen is kipróbáltam, mert nem akartam elhinni... szegényt le kell pontozzam, velem egyáltalán nem kompatibilis sajnos :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

fruzsinakorpa

2017. július 4.

Finom, szolid illat, viszont a tartóssága nagyon max. fél nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

Finom, szolid illat, viszont a tartóssága nagyon max. fél nap.

atizka62

Korcsoport: >54
2017. május 22.

Semmitmondó illat. Tartóssága: 10 perc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. május 22.

Semmitmondó illat. Tartóssága: 10 perc!

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Linalool, Limonene, Citral, Citronellol, Geraniol, Farnesol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.