La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: Noyacska, Módosítva: 2015. február 23.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Lacoste Touch of Pink jellegű illat.

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Gabria

2019. október 9.

Egyik karácsonyra kaptam ezt a parfümöt, még évekkel ezelőtt. Akkor nem tetszett az illata, így be is lett rakva a szekrény mélyére, majd el is felejtődött. Rátaláltam, és mondhatni "felnőttem" ehhez az illathoz, mert már tetszik. Szeretem használni, habár tényleg nem olyan illat, amit általában mostanában előszeretettel hordanak az emberek. Lehet én is ráunnék, ha nem lenne ennyi parfümöm, de így tökéletesen jó. Szép és igényes a csomagolása, nagyon aranyos rajta a kis teknős is. :D Nem édeskés illat, mint az itt is látható, szerintem ez is tipikusan olyan, amit vagy utálsz, vagy szeretsz. Egyébként az INCI listáján nagyon meglepődtem, de még szerencse, hogy legtöbbször a ruhámra szoktam fújni belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Sziszilady

2019. szeptember 22.

Nagyon nagyon jó utánzat. Gimisként csak erre volt pénzem, most meg tudtam venni az eredetit és számomra ugyanaz az illat. :) Az utánzat talán kicsit erősebb illat az eredetinél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

szaszu05

2014. július 17.

Boltban a kezemre fújva megtetszett az illata, ezért megvettem. Aztán az első használatkor rájöttem hogy ezt nem sokszor fogom használni.. Párszor még próbálkoztam vele, de feladtam. Valóban tartós, de bár ne lenne az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 17.

bbertie

2012. június 29.

Korábban én is használtam ezt a parfümöt, én maximalisan elégedett voltam a tartósságával és az illatával. Egyetlen baj volt vele, hogy ráuntam...(de ha az eredeti változatot vettem volna meg, annak is ugyanez lett volna a sorsa, így legalább nem sajnáltam annyira.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 29.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Lyral, Citral, Geraniol, Eugenol, Anise Alcohol, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol