La Rive

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2014. március 10.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Escada Especially jellegű illat.

Kiszerelés: 75 ml

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Indigo

2012. július 4.

Az illat eredetijét még csak egyszer próbáltam egy parfümben pancsolós nap alkalmával, azt azonban megállapítottam, hogy a fej/szívjegye a La Rive-nak rajtam ezerszer kellemesebb, ugyanis az Escada-féle rajtam szabályosan rózsás-mekis csibeburgeres aromájú volt. Szó ami szó, szeretem a csibeburgert, de továbbra is tartom magam ahhoz, hogy nem szeretnék ételként illatozni. Aztán ahogy ez a mellékillat kezdett visszahúzódni, a hasonlóság tényleg elég szoros volt. Szerintem igen jól sikerült ez a parfüm, áradóan virágos, rózsás, de cseppet sem szintetikus vagy nagymamásan szappanos hatású, annál inkább fiatalos, romantikus. Sokkal jobb pl. az Avon, Oriflame-féle rózsafeldolgozásoknál, amelyek valamilyen mű marcipános-púderes édességkölteményre hajaznak. Ebben a melegben egy fújás szabályosan betölti a szobát, szinte érzem, ahogy kockaalakba áll az illatfelhő. Tartóssága is nagyon, nagyon kimagasló. Ennyi pénzért megéri próbálkozni vele. Talán ami negatívum lehet, hogy kicsit merev, kevésbé változnak a hangsúlyok a nap folyamán. Mivel virágos szóló, még azt is el tudom képzelni, hogy jól lehet keverni különféle citrusos-zöld illatokkal, ami így nyáron igazán üdítő kombinációt eredményezhet.

Van egyébként Bp.-en mintabolt, de változó, hogy épp miből van "teszter". De akit érdekel, tegyen egy próbát vele. /Ahol én voltam: 1196. Budapest Nádasdy u 40. Egyébként nagyobb a választék, mint ami a honlapon fel van tüntetve./

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 4.

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate