La Rive

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 900 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Indigo, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. június 14.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 900 Ft

Cacharel - Amor-Amor  jellegű illat. Virágos-gyümölcsös parfüm, illatjegyei: gyöngyvirág, fehér pézsma, jázmin, napraforgó.

Kiszerelés: 90 ml

Ár: 1 900 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

rocksolya

2020. június 12.

Nagyon tetszik az illata. Nekem hasonlít a forgalomból kivont Avril Lavigne Black Starhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Zituska77

2020. március 4.

Ismerem az Amor-Amor illatot, nagyon szeretem is, örültem, hogy rátaláltam erre, és mivel az eredeti nem olcsó, megvettem ezt. Nagyon hasonlít rá, egy picit mégis más. Nem tudom megfogalmazni, hogy miben, illatok leírásában nagyon nem vagyok jó :-/ Egyetlen egy bajom vele az, hogy nem túl tartós. Reggel magamra fújom, délben már kicsit sem érzem az illatát. Persze oké, mit várok egy utánzat parfümtől ennyi pénzért, de pont a márkának másik illata viszont hihetetlen tartós. Így simán elfújkálok egy kis üvegnyit egy hónap alatt :-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 4.

Yubiri

2017. április 26.

Lehet jó utánzat, én nem ismerem az eredeti parfümöt, de számomra ez túl tömény, virágos-fűszeres illat.
Olyan illata van, mint pld. .mikor a sálam beveszi több parfüm illatát is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

Olyan illata van, mint pld. .mikor a sálam beveszi több parfüm illatát is.

LPE

2016. szeptember 16.

Tegnap érkezett, ma tartom a próbanapot. Négyet fújtam belőle, elégnek tűnik. A papírcsíkos teszt után ő tetszett a legjobban a szerzeményeim közül. Az eredetit sajnos nem ismerem, de első fújásra ilyen illatú az Avonos Attraction for her is.
Nagy kiszerelésű, de előre láthatólag gyorsan fog fogyni...

6 órával később...
Még mindig tetszik az illata, de már háromszor fújtam újra. Gáz. A férjem mondjuk már reggel magyarázott, hogy mit fújkálok össze vissza, mikor magamra locsolhatom az üveget, akkor sem érzi az illatot, csak ha a nyakamba bújik.
Néha-néha megcsap valami kis lightos illatfelhő. De a hangsúly a néha-néhán és nem a felhőn van...Sajnos.
Tudom, utánzat, de van olyan utánzatom, ami délután 3-ig is tart reggel fél héttől. Hát ez nem az a fajta...:-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 16.

Nagy kiszerelésű, de előre láthatólag gyorsan fog fogyni...

6 órával később...

nagy.nikike

2016. szeptember 6.

Nagyon hasonlít az eredetire, és persze rajtam ez sem működik. El is ajándékoztam. Természetesen akinek adtam annak meg szuper jól áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Kendralinx

2016. március 23.

Nagyon szeretem véletlenül találtam rá a krémmánián újra, és gyorsan rendeltem is belőle...légies édes és rózsás nagyon szeretem a rózsás illatokat, ha valaki tud még rózsa illatot szívese fogadom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

dandy

2015. október 5.

UP: pár napja használom és van benne valami émelyítően édes amit az eredeti parfümökhöz szokott gyomrom nem vesz be...és rájöttem, hogy ezt az illatot sokszor érzem más embereken...talán utánzat parfüm van rajtuk?? No mindegy, sokat nem veszítettem rajta, majd elfújogatom vagy elajándékozom, de inkább maradok az eredeti illataimnál :)

Soha nem volt még utánzat parfümöm, nem is tudtam, hogy ennyiféle létezik...véletlenül keveredtem át innen az akciósillat.hu-ra, ahol igencsak elcsodálkoztam :))) A téli parfümjeimet már kiválasztottam, de nagy kedvencem a Cacharel - Amor-Amor, a keretbe már nem fért bele az eredeti, gondoltam teszek egy próbát, max. légfrissítő, ha nem jó. :) Ma érkezett meg és kellemes csalódás, felfújáskor egy az egyben ugyanaz nekem, leszáradás után minimális, alig észrevehető az eltérés, talán egy kicsit édesebb az utánzat, amit én egyáltalán nem bánok. Még van az eredetiből pár fújás, így tudtam tesztelni. A tartósságáról később, de így első nekifutásra jó kis utánzat ez, elfújkálom, nem vagyok egy parfüm sznob. :))) és csak 1490 Ft volt 90 ml.

És igen, nagyon tartós, reggel 9-kor fújtam be magam és még most fél 6-kor is körbeleng.:) Az eredeti a másik kezemen már rég nem érződik, ami szomorú.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 5.

Wendy

2014. május 3.

Örök kedvencem..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 3.

Örök kedvencem..:)

Dorinaa

2013. december 7.

Nekem nagyon tetszik az illata, és a tartóssággal sincsen problémám, hétköznapokra szerintem nagyon jó.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 7.

bbertie

2013. november 8.

Isteni finom krémes, édes, gyümölcsös illat.Rendkívül szexi és nőies. Nem a brutál, lüktető,fülledt erotika, hanem a "szerelem illata".
Rendkívül jó utánzat, bár szerintem Playboy Play it spicy illatára jobban hasonlít (ami, szintén Cacharel amour-amour utánzat), mivel a kezdeti citrusosság ebben nem annyira érezhető, mint Cacharel-éknél.
Aki e két parfümöt kedveli, bátran válassza ezt "drágaságot"
Szokásos utolsó, záró mondat: "ár-érték arányban kiváló":)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

Aki e két parfümöt kedveli, bátran válassza ezt "drágaságot"
Szokásos utolsó, záró mondat: "ár-érték arányban kiváló":)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Lyral, Citronellol, Coumarin, D-Limonene, Geraniol, Linalool, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol