La Rive

Ár:   1900 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 13.

Ár:   1900 Ft
Lelőhely:   drogériák, online

Azzaro Wanted parfüm utánzat

Lupiluuu

2020. január 17.

Páromat leptem meg ezzel a parfümmel. Mivel ő is egy parfüm mániás és szereti a jó,ízléses parfümöket ezert van egy pár darad itthon ,amik őszintén szólva nem olcsó mulatság. Látom még senki se értékelte....ez az Azzaro Wanted utanzata,ami már nálunk ki van próbálva. Az eredetit,nagyon szeretjük ,de most épp más került előtérbe. A párom minap említette,hogy hiányzik neki ez az illat,de most nem engedheti meg magának. Véletlenül rábukkantam ,rögtön tudtam hogy minek az utánzata, így hát tettem is egy próbát. Eszméletlen mennyire hasonlít és tartós illat.Semmi mellékillat, gagyiság ,szúrós mellékillat ,csak maga a megszokott emlékeimbe zárt Azzaro Wanted illata. Meg is vettem,mit ne mondjak ennyi pénzért bűn lett volna ott hagyni...mindössze 7 eurómba került. A páromnak csak annyit mondtam,nem mondom mibek az utánzata ,csak illatold meg....csuklójára fújtam és már tudta ,az elégedett mosolya mindent elárult. Ajánlom azoknak a férfiaknak ,akik szeretik az igényes de mégis vagwny,macsós illatokat,mert ezzel nem nyúlnak mellé és nagyon pénztárca barát. Minőség és ár szempontjából bomba termék ,érdemes egy próbát tenni. Mi nem tudtunk belekötni, igazán jól sikerült utánzat!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Emolliensek: Caprylic / Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Benzoate, Citral, Coumarin, Eugenol, Isoeugenol, Linalool, Limonene, Citronellol, Geraniol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140