La Rive

Ár:   1880 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chiba, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   drogériák, online

Lanvin Eclat d'Arpége parfüm utánzat

Ennie86

2019. november 13.

Azt hiszem adós vagyok egy csomó parfüm értékeléssel. Bele is kezdek. :) Kb a nyár végén figyeltem fel a La Rive dupekra.
Tegnap pedig a Wave-re. Az első fújásnál nagyon alkoholos! Aztán... Számomra egy az egyben hozza a Lanvin illatot. :) Bájos, virágos. Nem csábításra született, de nagyon is érezteti a jelenlétét. :) Friss komfortillat. Tartóságga rajtam kb 4-5 óra. Jó kis alternatíva!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Melani79

2019. július 16.

Nekem a Police To Be Woman illat ugrik be róla, finom nyàri fiatalos illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Nekem a Police To Be Woman illat ugrik be róla, finom nyàri fiatalos illat.

chiba

2018. június 3.

Kifújáskor nagyon alkoholos, de pár perc múlva marad az isteni finom citromos- virágos illat.Amolyan elfújkálom, iyenkorra pont jó.
Igazából nekem az eredeti sem volt brutál tartós.Kellemes tisztaságillat:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 3.

Igazából nekem az eredeti sem volt brutál tartós.Kellemes tisztaságillat:))