La Roche-Posay

Ár:   5799 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Széles spektrumú, fotostabil UVA/UVB védelem a Mexoryl® SX és XL fényszűrőknek köszönhetően.

Praktikus kiszerelés az egész család számára. Vízálló.

balkri

2020. augusztus 2.

Szerintem ár érték arányban a legjobb termék. Kedvelem, hogy pumpás, könnyen beszívódik nem hagy foltot, nem lesz utána zsíros érzet a bőrömön. Nálunk az egész család ezt használja, én még kiegészítem az 50 faktoros frissítő arcpermetével, így együtt teljes a védelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

GyDorka

2018. szeptember 29.

A legjobb naptej amit valaha használtam, minden szempontból TÖKÉLETES!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

A legjobb naptej amit valaha használtam, minden szempontból TÖKÉLETES!!!

bugeyes

2018. március 11.

Nyár közepén vásároltam be néhány terméket a márkától, a fényvédőkkel teljesen elégedett voltam. Tavasszal elkezdem a szolizást, így számomra a 30 spf elég. Tette is a dolgát, az állaga tetszik és a pumpás kiszerelés nagyon praktikus, a ruháimat nem fogta meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 11.

dbrownie

2017. december 7.

Az Effaclar arclemosót és krémet már korábban használni kezdtem és mivel nagyon beváltak, olyan naptejet kerestem, amit ha nyaraláskor az arcomra kenek, akkor sem fogok a nyaralás végén pattanásosabb lenni, mint amikor elindultam. Korábban még az amúgy épp rendben lévő arcbőröm is tönkre tudtam tenni azzal, hogy rákentem akármilyen fényvédőt.
Nem akartam külön testre és külön arcra valót is venni, erről pedig azt olvastam, kenhetem az arcomra is. Megérte az árát, könnyű textúrájú, közepesen jól szívódik be, a bőröm pedig nagyon hálás volt neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

Smaragd21

2016. augusztus 18.

Világos bőrű, napérzékeny, sajnos már napallergiával is megkűzdött bőrre használtuk. Tengerparton, nagyon magas 38-40 fokos melegben konkrétan ugyan nem napoztunk, de sétáltunk, röplabdáztunk és persze egész nap fürödtünk. Reggeltől estig legalább 8-10-szer bekentük magunkat. Első héten ennek a márkának 50+-os termékét, második héten ezt a 30-as faktorszámút használtuk. Napvédelme mindkettőnek kiváló, egyáltalán nem égtünk meg, jól kenhető az állaga, illata kellemes.
Biztosan bőrtípustól is függ, de mi még ilyen gyönyörűen sosem barnultunk le, tehát el kell hinni, hogy magas faktorszámú napozószer használatával is lehetünk csokibarnák.
És a napallergiával idén nem találkoztunk :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

És a napallergiával idén nem találkoztunk :)

Antioxidánsok: Tocopherol, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Hidratálók: Propylene Glycol

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló és felületaktív hatású összetevő, illetve a truthinageing szerint gyakran illatanyagként is használják. A truthinageing információi szerint alacsony molekulatömegű összetevő, ami azt jelenti, hogy minimális mértékben szívódik fel a bőrön, viszont a többi PEG-származékhoz képest jobban hajlamos arra, hogy irritáljon.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Egy Mexikóban élő, sárga virágú növény levelének a kivonata, amit hagyomásan gomba fertőzéses bőrbetegségek gyógyítására használnak. Gombaellens tulajdonságán túl gyulladáscsökkentő is, és a gyártója szerint megvédi a sejtek DNS szerkezetét a káros UV sugarak ellen. Bővebb infó itt.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.