La Roche-Posay

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Meszticke, Módosítva: 2015. február 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Cicaplast hámképződést serkentő krém a bőr sérüléseinek helyreállítására szolgál. Több természetes folyamatot indít el a bőrben a bőrszövet helyreállítása és újjáépítése érdekében. Felgyorsítja az irritált, hámló, kisebb bőrgyógyászati beavatkozásokkal kezelt bőr megújulását. Védőréteget képez a bőr felszínén, így megvédi a sérült területet a víztől és a szennyeződésektől.

sezi

2019. november 18.

Én az arcomra használom, egész szépen megnyugtatja, amiatt cseréltem le, mert pici pattanások jöttek ki. Egyébként nem lenne rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

LendvaiMercedess

2019. november 11.

Igazából nemtudom hova tenni..
Bárányhimlőből maradt egy két “folt szerűség” az arcomon és ezért vettem meg, 1hónapig kentem vele de nem múlt el tőle, így félre raktam a szekrénybe..(ez tavaly volt)
Most 1hónappal ezelőtt újra elővettem, mivel már jóval szebb az arcom ahhoz képest ahogy kinézett tavaly..esténként kenem vele,igaz csak 1héten 2x..amikor bekenem sokkal puhábbnak érzem az arcom, viszont ahogy előttem is írták reggelre ilyen csúszós réteget képez és nekem ez nem tetszik:// bár a puha érzés megmarad!! Kisebb szépséghibákra ajánlanám inkább mint sebekre!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Igazából nemtudom hova tenni..

SugarB

2019. október 17.

Nem tudom milyen viszonyban állunk, de tényleg. A gyógyszeres krémeket akartam kiváltani vele, de nem lett csodaszer. Sokáig elég maga a krém, én sebes pattanásokra illetve macskakarmolás kezelésére használom, de inkább az utóbbira vált be, mert ha estére bekenem az arcom érintett részeit reggel fura csúszós filmréteget képez és látványosan nem is javít a pattanásos sebeken/hegeken...vagy csak nem feltűnő a változás...a karmolásokra viszont egész jól működik az alkaromon, de ez nekem nem elég ahhoz hogy újravegyem. Még esetleg megpróbálom primerként elhasználni, de nem tudom elképzelni, hogy ne mászkálna el róla az alapozó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

jituka

2019. október 11.

Műtét utáni sebre használtuk. Kisebb sérülésre megfelelő viszont nagyobbra nem nagyon használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Dorotii66

2019. október 5.

Anyukám kapta bőrgyógyászati műtét után, én pedig fülbelövés után használtam. Mindketten megvoltunk elégedve vele, az ára magas, de megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

simonkati82

2019. szeptember 7.

Anyu használta, ő szerette és elégedett volt vele, így én is kipróbáltam. Egy jó hegkezelő, de csodát nem művelt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Kicsike1981

2019. augusztus 13.

Sminktetoválás után kellett kennem vele a sérült részt. Tökéletesen meg voltam vele elégedve. Mütéti sebekre is próbáltam, természetesen varratszedés után. Megszüntette a viszketést és gyönyörűen gógyult vele a heges rész.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Nesh

2019. augusztus 5.

A Contractubexszel ellentétben ettől nem kezd el zombiszerűen hámlani a bőrőm, ezért arcra hegesedés megelőzésére ezt használom. Megéri az árát, mert csak kevés kell belőle és szépen adagolható.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Lizu

2019. július 9.

Különösebb csodát nem vártam, hámló területekre kentem. Használt, de szerintem nem többet, mint bármelyik bőrápoló krém.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

candy28

2019. április 18.

Műtét utáni hegekre használtam, elégedett voltam vele. Akciósan nem vészes az ára. A maradékot felkentem pár striás területre, ott is halványított egy kicsit.
Összességében jó kis krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Összességében jó kis krém.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.