La Roche-Posay

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Meszticke, Módosítva: 2015. február 17.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Cicaplast hámképződést serkentő krém a bőr sérüléseinek helyreállítására szolgál. Több természetes folyamatot indít el a bőrben a bőrszövet helyreállítása és újjáépítése érdekében. Felgyorsítja az irritált, hámló, kisebb bőrgyógyászati beavatkozásokkal kezelt bőr megújulását. Védőréteget képez a bőr felszínén, így megvédi a sérült területet a víztől és a szennyeződésektől.

candy28

2019. április 18.

Műtét utáni hegekre használtam, elégedett voltam vele. Akciósan nem vészes az ára. A maradékot felkentem pár striás területre, ott is halványított egy kicsit.
Összességében jó kis krém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 18.

Összességében jó kis krém.

Viola23

2019. április 9.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nálam nem vált be. :( Nem tapasztaltam semmilyen változást a bőrömön, hiába kentem be vele. Nehezen szívódik be, ragacsos érzést hagyva maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

diahlin

2019. március 26.

Szerintem ez a krém konkrétan semmit nem ér. Bőrgyógyászati kezelés után használtam (elvileg ilyenkor ajánlott), de nekem nem segítette a sebek gyógyulását. A sebfelszín nedvesen tartásához (ami a sebkezelési protokoll szerint ajánlott a hegmentes gyógyuláshoz) túl vizes az állaga, de nem is szívódik fel. Elvileg ez lenne a védőréteg, ami véd a víz és a szennyeződések ellen, viszont ha hozzáérsz, akkor lejön, és kenheted újra, illetve a víz is azonnal lemossa mert nem elég zsíros, úgyhogy víz ellen biztosan nem véd. 2 hét alatt nem sikerült a sebeimen javítania, egyáltalán semmit. Vettem egy Bepanthent, és 2 nap múlva kész volt a friss rózsaszín bőr. Ennyit erről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

agneeees_

2019. február 1.

Sajnos lehorzsoltam az arcom és féltem a hegesedéstől, ezért megvettem. A heg sehol,sőt a régebbiek is eltűnőben vannak. Kellemes állagú,gyorsan beszívódik és jó az illata. Nekem 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

narane

2018. december 28.

Az első LRP termék amivel találkoztam. Műtét utáni hegkezelésre használom immár másfél éve, az orvosom javasolta. Halványodnak a hegek, szépen gyógyulnak. Megvagyok vele elégedve, abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Nashuaaa

2018. október 9.

Személy szerint eléggé szeretem, bár csodakrémnek nem nevezném, de hatákonyan teszi a dolgát. Mivel nekem amúgy is végtelenül mitesszeres a bőröm, kb mindenhol, így nagyon óvatosan kell vele bánni, mert nagyon erősen mitesszerképző szerintem. Viszont nagyon jó tud lenni szétnyomkodott pattanásra, cserepes ajkakra, kisebb sebekre,hegek halványítására. Szóval tényleg jó, de nagyon kevés kell és célzottan az adott területre. Szerintem nekem mindig lesz itthon belőle, biztos ,ami biztos.És mivel kevés kell belőle, nem fogy annyira, így az ára sem vészes.-1 pont,amiért mitesszereket gyárt.

Update:
nem tudom mi történt, de az utóbbi időben egyáltáltalán nem hatékony, kb semmit nem csinál :( - 2 pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 9.

Update:

pradamarfa

2018. augusztus 25.

Nagy LRPfan vagyok, de nála messze elmaradt a wow hatás. Sajnálom, kár érte. Valahogy semmit nem tett, fenntartott egy rossz állapotot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

gyzsofia

2018. július 23.

Évek óta használom ezt a krémet, elég problémás a bőröm. A piros, gyulladt pattanásokra nekem nagyon jól bevált, viszont a pattanás utáni hegeknél nem látok sok változást. Összességében elégedett vagyok a krémmel, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Hecate

2018. május 3.

A Contractubex géllel szemben ő nem tartalmaz EWG kockázatot jelentő piros pontos összetevőt, tehát inkább ő, mint a másik krém. A Cicaplast nekem csak egy filmréteget képez a bőrön, de fényben az feltűnően csillog rajtam és így ha utcára megyek nem merem használni. Nagy hatást sem vettem észre se hegek vagy pattanási foltok, kis pigmenthibák kapcsán. Ráadásul mikor első alkalommal kinyitottam jó ideig csak folyt (akkor is mikor felfelé állítottam, de nem nyomtam a tubust.) Amit kedveltem benne, hogyha a bőrre kentem látványosan halványította a bőrhibákat, ám ez csak addig tartott míg a bőröm beszívta, maximum 1 perc. Pedig ha tartósan menne ez neki, akkor szívesen használnám korrektor helyett. Viszont nem kellemetlen a használata sosem feszesítette kellemetlenül és nem irritálta a bőröm. Örömmel olvasom, hogy van akinek használ. Nekem csak más szennyeződésektől óvó filmréteg képzését végezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 3.

veresx

2018. március 27.

Évek óta oszlopos tagja a bőrápolási termékeimnek, amiből nincsen sok egyébként, azok is inkább koreai gyártmányok. Alapvetően elég rossz arcbőröm van, főleg az aknékkal szoktam küszködni és az utánuk hónapokig megmaradó hegekkel.. Millió terméket kipróbáltam már, többek között ezeknek a hegeknek a kezelésére is de ezidáig semmi nem hozott olyan eredményeket, mint ez a krém. Egyenletesebb bőrkép, halványuló foltok, és azt mondanám, hogy hidratálóként sem utolsó! Csodakrém. 10/20 !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 27.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.