La Roche-Posay

Ár:   2800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Meszticke, Módosítva: 2020. február 19.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A Cicaplast hámképződést serkentő krém a bőr sérüléseinek helyreállítására szolgál. Több természetes folyamatot indít el a bőrben a bőrszövet helyreállítása és újjáépítése érdekében. Felgyorsítja az irritált, hámló, kisebb bőrgyógyászati beavatkozásokkal kezelt bőr megújulását. Védőréteget képez a bőr felszínén, így megvédi a sérült területet a víztől és a szennyeződésektől.

Remi

2020. május 31.

Ezért a termékért kezdtem el venni a La Roche Posey-t. Az általánosan leírt felhasználás mellett szuper zárókrém is. Ha előtte szérumozol, garantált a hatás. Kisimult tőle a bőr. Szilikon bőven van benne, akit ez esetleg riaszt vagy nem szereti az szilikonos állagot az semmiképp se vegye meg. Engem nem zavar, és nagyon szeretem. Örök kedvenc, folyamatosan újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 31.

dorqaap

2020. május 3.

Ezt a terméket még kamaszkoromban használtam, mikor aknés volt az arcom és gyógyszeresen kezelték. Bőrgyógyász ajánlotta az erősen kiszáradó arcbőrömre. Jó volt, de ha emlékeim nem csalnak, nem szívódott be, inkább ült védőrétegként az arcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

wildrose

2020. április 18.

Illatmentes, gél állagú, hipergyors felszívódású, nálam számtalan hámsérülésre bevált. Kiszáradt ajakra és orra, hámló részekre arckezelés után, gyógyuló pattanásokra és gyantázás után egyaránt jól teljesített. Sokoldalú termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 18.

Cryinn

2020. február 16.

Nekem börhibákat nem igazan tüntetett el, de hidratálónak jól bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 16.

Nekem börhibákat nem igazan tüntetett el, de hidratálónak jól bevált.

sezi

2019. november 18.

Én az arcomra használom, egész szépen megnyugtatja, amiatt cseréltem le, mert pici pattanások jöttek ki. Egyébként nem lenne rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 18.

LendvaiMercedess

2019. november 11.

Igazából nemtudom hova tenni..
Bárányhimlőből maradt egy két “folt szerűség” az arcomon és ezért vettem meg, 1hónapig kentem vele de nem múlt el tőle, így félre raktam a szekrénybe..(ez tavaly volt)
Most 1hónappal ezelőtt újra elővettem, mivel már jóval szebb az arcom ahhoz képest ahogy kinézett tavaly..esténként kenem vele,igaz csak 1héten 2x..amikor bekenem sokkal puhábbnak érzem az arcom, viszont ahogy előttem is írták reggelre ilyen csúszós réteget képez és nekem ez nem tetszik:// bár a puha érzés megmarad!! Kisebb szépséghibákra ajánlanám inkább mint sebekre!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

Igazából nemtudom hova tenni..

SugarB

2019. október 17.

Nem tudom milyen viszonyban állunk, de tényleg. A gyógyszeres krémeket akartam kiváltani vele, de nem lett csodaszer. Sokáig elég maga a krém, én sebes pattanásokra illetve macskakarmolás kezelésére használom, de inkább az utóbbira vált be, mert ha estére bekenem az arcom érintett részeit reggel fura csúszós filmréteget képez és látványosan nem is javít a pattanásos sebeken/hegeken...vagy csak nem feltűnő a változás...a karmolásokra viszont egész jól működik az alkaromon, de ez nekem nem elég ahhoz hogy újravegyem. Még esetleg megpróbálom primerként elhasználni, de nem tudom elképzelni, hogy ne mászkálna el róla az alapozó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

jituka

2019. október 11.

Műtét utáni sebre használtuk. Kisebb sérülésre megfelelő viszont nagyobbra nem nagyon használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 11.

Dorotii66

2019. október 5.

Anyukám kapta bőrgyógyászati műtét után, én pedig fülbelövés után használtam. Mindketten megvoltunk elégedve vele, az ára magas, de megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

simonkati82

2019. szeptember 7.

Anyu használta, ő szerette és elégedett volt vele, így én is kipróbáltam. Egy jó hegkezelő, de csodát nem művelt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Antioxidánsok: Madecassoside
Gyulladáscsökkentők: Madecassoside
Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.