La Roche-Posay

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doori60, Módosítva: 2019. április 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A La Roche-Posay Cicaplast Lavant B5 tisztító, nyugtató habzó gél a szárazság okozta irritált vagy sérülékeny bőr tisztítására ajánlott felnőttek, gyermekek és csecsemők számára. Ennek a gélnek az ultra-gyengéd, habzó formulája szárítás nélkül megnyugtatja és tisztítja a bőrt.
A bőr helyreállításának érdekében a Cicaplast Lavant B5 tartalmaz:

• antibakteriális hatóanyagokat: réz, cink, mangán, amelyek a bőrt a természetes egyensúly megzavarása nélkül fertőtlenítik;
  • valamint 5% -os koncentrációjú pantenolt, ami egy jól ismert, nyugtató hatóanyag
  • parabén és illatanyag mentes
  • az egész arcot gyengéden és alaposan tisztítja
  • megakadályozza az arcbőr kiszáradását
  • nyugtatja az irritációt
  • érzékeny bőrre is használható

doori60

2019. május 24.

Érzékeny, pattanásos bőrömre vettem, napi 1-2-szer használtam. Az illata elég "gyógyszertári", bár engem ez nem zavart. Abban reménykedtem, hogy a pattanásos bőrömet kicsit megnyugtatja, de sajnos nem vált be. Ugyanúgy folyamatosan jelentek meg a pattanások/mitesszerek. Kifejezetten szárította a bőröm, húzódott. Sminklemosásra is használtam, a szempillaspirállal nem boldogult - ebből arra következtettem, hogy nem is tisztíthat annyira jól. Árban sem olyan baráti, biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.