La Roche-Posay

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doori60, Módosítva: 2019. április 1.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A La Roche-Posay Cicaplast Lavant B5 tisztító, nyugtató habzó gél a szárazság okozta irritált vagy sérülékeny bőr tisztítására ajánlott felnőttek, gyermekek és csecsemők számára. Ennek a gélnek az ultra-gyengéd, habzó formulája szárítás nélkül megnyugtatja és tisztítja a bőrt.
A bőr helyreállításának érdekében a Cicaplast Lavant B5 tartalmaz:

• antibakteriális hatóanyagokat: réz, cink, mangán, amelyek a bőrt a természetes egyensúly megzavarása nélkül fertőtlenítik;
  • valamint 5% -os koncentrációjú pantenolt, ami egy jól ismert, nyugtató hatóanyag
  • parabén és illatanyag mentes
  • az egész arcot gyengéden és alaposan tisztítja
  • megakadályozza az arcbőr kiszáradását
  • nyugtatja az irritációt
  • érzékeny bőrre is használható

Viviencsv

2021. október 7.

Leárazva vásároltam meg, ami így visszanézve megérte az árát, mert hónapok óta használom. Szeretem, mert nagyon jól és kíméletesen tísztít, a szaga nem zavar és nagyon kellemes érzés a bőrön, viszont, sajnos a használata után eléggé húzódik tőle az amúgy is száraz bőrőm. Ezt úgy oldottam meg, hogy előtte olajjal tisztítok, és csak ezután használom ezt a habzót. Így működőképes a dolog, de magába számomra nem elég gyengéd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

Renszisz

2021. április 20.

Teljesen meg vagyok elégedve imádom ezt a terméket hidratálja, nyugtatja a bőröm ellenbe az LRP effaclar duo mikrohámlasztós tisztító gél kiszárította az arcom és folyamatosan húzódott tőle ezért is választottam ezt a terméket biztos , hogy újra fogom venni. Száraz és érzékeny a bőröm foltok a mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 20.

szviki960127

2021. március 17.

Még születésnapomra kaptam januárban, azóta csak azt használom ,néha zuhany közben néha foreoval együtt. Picit szárítja a bőröm,de szép puha lett a bőröm . Nekem az illatával sincs bajom , mert igazából nem is éreztem még. Szerintem kiváló termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 17.

Regi84

2021. március 9.

Elég fura patika szaga van, sajnos nekem nem vált be, alapvetően nem vártam tőle semmit, de ez annyira nem is csinál semmit, hogy nem nyúlok egy ideje hozzá. Olyan lemosót akartam ami inkább hidratál, nem szárít, ezt hozná is, de valahogy fura. Van kb háromnegyed a flakonban, de nem fogom elhasználni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

wardeclaredonimperfections

2021. február 24.

Megvettem,elég drága volt,majdnem 6 ezer forint,nem volt rossz,de eléggé szárított. Kényszerből vettem,a Cerave nevű márka lemosója sehol nem volt elérhető,így erre esett a választásom. Pattanást nem okozott,de eléggé furi szaga volt,erősen habzott is. Sokáig elég volt,kb 2 hónap. Lehet neki adni egy próbát,de az,hogy megakadályozza az arcbőr kiszáradását és az,hogy kezeli az irritációt szerintem abszolút nem igaz,legalábbis én az ellenkezőjét tapasztaltam. Nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 24.

doori60

2019. május 24.

Érzékeny, pattanásos bőrömre vettem, napi 1-2-szer használtam. Az illata elég "gyógyszertári", bár engem ez nem zavart. Abban reménykedtem, hogy a pattanásos bőrömet kicsit megnyugtatja, de sajnos nem vált be. Ugyanúgy folyamatosan jelentek meg a pattanások/mitesszerek. Kifejezetten szárította a bőröm, húzódott. Sminklemosásra is használtam, a szempillaspirállal nem boldogult - ebből arra következtettem, hogy nem is tisztíthat annyira jól. Árban sem olyan baráti, biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az emberi test szövetben nyomokban megtalálható ásvány. A bőrön alkalmazva nem igazán alátámasztott, hogy bármilyen hatása is van,  talán antioxidáns.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.