La Roche-Posay

Ár:   10 159 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: kalmareszter76, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2021. február 15.

Ár:   10 159 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az ultra koncentrált szérum hámlasztó savak és bõrnyugtató niacinamide koncentrációját tartalmazza, amely a mitesszereket, pattanásokat, foltokat és a látható pórusokat célozza meg. Ez a nem leöblítendõ formula finommá és tisztává varázsolja a bõrt. Innováció felnõttek aknéra hajlamos bõrére.
A bõr már egy éjszaka után puhább, hidratáltabb és kellemesebb érzetû lehet. A matt hatásért napról napra. Csökkenti a bõrhibák, a mitesszerek és a foltok megjelenését.

Ár: 5000 Ft , Eladó: agathaadri
Állapot: Párszor próbált, kb. 5 ml hiányzik., Helyszín: Szombathely, fizetés: Személyesen vagy Fox/Posta vevő terhére.
Ár: 2000 , Eladó: neome
Állapot: Uj, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel blahan vagy posta

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

sigma

2021. november 25.

Ahh, nem tudom.
Nem használom régóta, nagy reményeket fűztem hozzá és tetszenek az összetevői.
Nagyon-nagyon gyorsan szívódik be, így hipergyorsan kell dolgozni vele, én szeretem a szérumokat inkább ráérősebben belepaskolni a bőrömbe, hogy mindenhova egyformán jusson, ezzel meg elbénázgatok rendesen.
Utána marad egy ragacsos, de ugyanakkor csúszós, fényes, fura réteg a bőrön, amit nagyon nem szeretek érezni, mindig baljósló nekem :D
Szerencsére eddig nem tapasztaltam, hogy bármi gondot okozott volna, az Effaclar család többi tagjával 1 hét alatt fantasztikusan helyretette a mostanában behisztizett bőrömet, de hogy ennek mennyi köze van hozzá, nem tudom. Ez az egyetlen, amin gondolkodom, hogy megválnék, de ugyanakkor meg lehet hogy ez is nagyban hozzájárul a csodához. Ha elfogy, nem fogom használni, és ha romlana a bőröm állapota, akkor újraveszem. 3*

Up: amint leirtam a felemas velemenyem, kb. egyik naprol a masikra eleg csunya lett a borom. Sok-sok pici, ezer eve nem latott komedo, kisebb-nagyobb pattanas jott ki, az orrom tove ket oldalt nagyon kiszaradt es tobb hamlo foltocska is elofordult. Ez nagy csalodas volt a hihetetlen gyors effaclar csoda utan. Eleg sok termeket hasznalok toluk, igy nem tudtam pontosan meghatarozni, hogy melyik(ek) lehet a ludas, de mivel ennek nem komfortos a hasznalata, ezt hagytam abba. Es lass csodat, igy 2 nap mulva mar egeszen sokat javult a borkepem. Nem ertem :(
Nem szeretnem ha a kukaban landolna, mert eleg draga volt es hiszek benne hogy jo lehet. Talan igy tisztul tole a borom, vagy sok volt az hogy minden este hasznaltam. Igy majd lecsokkentem a gyakorisagat es meglatjuk, de egyelore szeretnem teljesen helyrehozni a bajt, es csak azutan probalkozom vele. Szeretnem, ha jo lenne!

Update2: azota csak 2 naponta hasznalom, meghozza ugy hogy az egyik tenyeremet picit benedvesitem elotte, igy konnyebb eloszlatni is, nem olyan tomeny a boromnek. Ugy tunik azota nem bantja, sot. Elmarad igy a ragacsos erzes, szepen osszehuzza a porusokat is, selymesebb, egysegesebb lesz a borom utana. Kicsit izgulok meg, de lekopogom hogy igy megis bevalni latszik. Na ezt magyarazza el nekem valaki 🙂 megelolegezek most 4*-ot neki, aztan most mar joban legyunk am!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 25.

Ahh, nem tudom.
Nem használom régóta, nagy reményeket fűztem hozzá és tetszenek az összetevői.

Pingvinke

2021. november 3.

Nagyon bevált ez a szérum, hámlasztó. Nagyon kellemes használni, nem túl olajos, nem túl folyékony. Egy használat után is sokkal szebb a bőröm tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 3.

Liama

2021. szeptember 6.

Sajnálom, hogy le kell pontoznom, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Reggelre mintha egy üveg olajat öntöttem volna az arcomra. Kellemetlenül zsíros arcbőrrel ébredtem minden használat után, valamint kipattogott tőle az állam (fültől fülig - csodás volt). 1 hónap szünetet tartva próbáltam újra - hasonlóan szar eredményt mutatott. Nekem nem vált be, találtam a bőrömnek megfelelő niacinamidot, ez pedig sajnos kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

thatscrazy

2021. augusztus 12.

Márciusban vásároltam meg, most fogyott el augusztusban.
Gondolataim a következők:
-jó szérum: van benne niacinamid, glikol és szalicilsav --> ezek nagyon jók egyben, de ha az ember együtt használja mondjuk a Revoxosokat akkor is ez a hatás
-ennyi pénzt nem ér
-nem szárít
-kellemes "tiszta" illata van (parfüm)
Egy darabig nem veszem újra, talán csak akciósan, ha bőven 10k alatt van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

Márciusban vásároltam meg, most fogyott el augusztusban.
Gondolataim a következők:
-ennyi pénzt nem ér
-nem szárít
-kellemes "tiszta" illata van (parfüm)
Egy darabig nem veszem újra, talán csak akciósan, ha bőven 10k alatt van

LynnLynx

2021. június 25.

Nagyon vártam, hogy kipróbálhassam, mivel a teljes effaclar családot használtam. A szülés után visszatértek a makacs pattanások és mitesszerek, amelyek ellen nem volt elég az effaclar duo krém és a habzó lemosó. Borsos ára miatt is gondoltam, hogy ez tuti csodaszer lesz. Hát... 5hete rendületlenül használtam, hogy hátha ennyi idő után hat, de sajnos semmi. Kezdetben szárította a bőrömet, csípte kicsit helyenként. Aztán semmi, zsírosabb lett a bőröm, így csak 2 naponta használtam a 4.hét után. Pozitívum, hogy nem pattogtam ki, és olyan durva pattanásom sem lett. Negatívum, hogy nem múltak el a bőrhibáim, egy-két helyen ugyanúgy előjön ugyanaz a patti, mitesszereim is ugyanúgy vannak, és zsíros a bőröm.
Lehet, hogy nekem ezek hormonális okok miatt alakulnak ki, így ez a szer nem tud ellenük megfelelően harcolni, de sajnos csalódás volt :( talán elhasználom amíg tart, mert drága volt. De újra nem fogom venni.
3 csillagot azért adok rá, mert rontani végül is nem rontott a bőrömön, és valamit csinálgatott is, de egyáltalán nem haladta meg az elképzeléseimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 25.

dorax

2021. június 22.

Lassan több éve már, hogy az effaclar család termékeit használom napi szinten, így amikor tavaly megjelent ez a termék, egyértelmü volt, hogy kifogom próbálni. Elsőre nem voltam lenyűgözve, ugyanis mikor elkezdtem használni hormonális aknéval küzködtem. Aztán ahogy a rutinom részévé vált, egyre nagyobb és látványosabb hatást értem el a termékkel, ami kellemes csalódás volt. A rosaceára hajlamos bőröm kevésbé pirospozsgás a szérum használatával, kevesebb a mitszerem, és az előbukkano pattanásaim számai is lényegesen kevesebb. Egy negatívumot tudok mondani rá, hogy csillog tőle a bőröm, sőt kicsit zsíros hatást eredményez, viszont kellőképpen hidratál, így ezt elnézem neki. Már a második üveget használom, ha elfogy természetesen újra fogom vásárolni, mert bevált. Az árát kicsit sokallom egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 22.

Pinklemonade

2021. április 3.

Én nagyon elégedett vagyok az Effaclar termékcsaláddal, már évek óta használom csodaszereiket. A Duo színtelen és színezett változatával, az arcpakolással és A.I.-val együtt használom. Ezt a szérumot csak este kenem fel, mert fényes lesz tőle az arcom. Néha kenek még rá DUO színtelen krémet, de összességében az összes termék hatására szépen enyhülnek a hegeim. Nem olcsó, de több hónapig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 3.

tamarakr

2021. január 25.

Kb 1 honapja vettem akciosan, mar nagyon kivancsi voltam ra. Probaltam kulon szerumkent a niacinamidot es a szalicilsavat is, de egyik sem hozta az elvart eredemenyt, igy biztam benne, hogy na akkor majd hatha ez a szerum. Amiota hasznalom joval kevesebb gyulladt, piros pattanasom van, a hegek is halvanyabbak. Estenkent hasznalom hidratalo elott (Effaclar duo+), kicsit kellemetlen ragacsos erzetet hagy maga utan.
A csomagolassal kapcsolatban megjegyeznem, hogy a pipettaja szerintem nem a legjobb, de lehet csak en nem tudok vele banni. Hianyzik a vegerol az a kis bogyocska, ugyan meg lehet szokni igy is az adagolast, de nem az igazi. Ha elfogy, hatarozottan ujraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

Vanylia

2021. január 23.

Kísérletképp vettem meg, akciósan. Eleinte nem csinált semmit sem az arcommal. Aztán úgy egy hét után, esténkénti használat mellett észre vettem, hogy halványabbak lettek a hegek az arcomon. Egy hónap után még nem tüntetett el mindent, de halványabbak lettek a sebeim. Nem szárította a bőröm és kevés is elég belőle. Még nem tudom, hogy újra veszem-e.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

Kriszta92

2021. január 3.

Pár hete használom de nem minden este. Valamennyire vissza fogja a pattanásokat de nem csodaszer, viszont nem tudom minden este használni mert kiszárította az orrom oldalait. Fürdés után szoktam felkenni, és közvetlen utána egy hidratáló krémet. Nem szívja be az arcbőröm teljesen a szérumot, marad egy kis fényes ragacsos érzés utána de nem zavar mert csak estére használom. Egyenlőre nem tudom, hogy újra veszem e majd ha egyszer elfogy de nagyon sokáig elég így addig ráérek kitapasztalni és eldönteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 3.

Antioxidánsok: Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol, Niacinamide, Biosaccharide Gum-1
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Salicylic Acid, Citric Acid, Capryloyl Salicylic Acid
Vitaminok: Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ph szabályozó segédanyag

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.