La Roche-Posay

Ár:   3300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dio14, Módosítva: 2016. július 26.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kíméletes sminkeltávolító hatás. Érzékeny bőrre.

zsofi207

2018. október 12.

Nálam teljesen jól működik. Szempillaspirált, tust, alapozót..mindent maradéktalanul letisztít. Nem csíp, nem irritálja a bőröm, nem olajos, dörzsölni sem kell, hogy lemossa a festékeket. Csak jók a tapasztalataim!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 12.

senskin

2017. április 21.

Nos, nagyon hajlamos a szemem a bevérzésre, gyulladásra. Kellett egy olyan szemfestéklemosó, ami kíméletes és nem irritál. Az sem árt, ha jól teszi a dolgát. A Clinique tusom és a Lancome spirálom tökéletesen leszedte. Becsukom a szemem, vigyázok azért bele ne menjen. ( Ahogy az összes lemosónál is) és megvagyok vele elégedve. Kíváncsi leszek a lancome lemosójára is, abból is vettem egyet. Egyelőre marad. Tipp: Az átitatott vattakorongot a csukott szemre nyomom óvatosan, az oldat feloldja a festéket, még könnyebben lejön pár húzással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 21.

Numitor

2015. január 3.

Az egyetlen szemfestéklemosó ami nem csípi a szememet.csak ajànlani tudom. Mindenre allergiás vagyok szinte, de ettől még a legrosszabb allergiás időszakban sem volt bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

Avicky

2013. november 10.

Én is nagyon szeretem ezt a szemfesték lemosót, nekem jobban bevált mint a Bioderma lemosó. Könnyű és gyors vele a szemfesték eltávolítása, az én szememet nem csípi. Majdnem annyira jó, mint az Estée Lauder Gentle Eye Makeup Remover.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 10.

isetev

2013. március 19.

Fogalmam sincs melyik összetevője okozhatja,de sajnos csípi a szemem.Maradok a Bioderma H2O-nál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

Mandi

2013. február 5.

Kiváló szemfestéklemosó, nem zsíros és nem irritálja a szemet sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Kiváló szemfestéklemosó, nem zsíros és nem irritálja a szemet sem.

kiskozmi

2013. január 24.

Imádtam,pont ma fogyott el.A spirálhoz kaptam ajándékba és minden nem vízálló szemfestéket maradéktalanul és irritáció nélkül eltávolított.Kb fél évig kitartott ez a 125 ml-es kis flakon.
Újra fogom venni ha a Biodermás is elfogy,nekem ez jobban bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

Újra fogom venni ha a Biodermás is elfogy,nekem ez jobban bejött.

Livomivo

2012. december 4.

A flakon háromnegyedét már elhasználtam, és biztosan tudom, hogy nem veszem meg újra. Bár lehozza a sminket, de nem túl könnyen - és szó sincs vízálló sminkről! Emiatt aztán gyorsan is fogy. :( A szemem körüli bőrt pedig húzza, nem annyira kíméletes, mint a Bioderma miscellás lemosója vagy egyéb krémes lemosók. Nagy csalódás, pedig a reményeim is nagyok voltak! No, és persze, drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 4.

ur.isten.ne.mar

2012. október 10.

Nekem nagyon bejön! Maradéktalanul leszedi a sminkemet, viszonylag kevés is elég belőle, és tök szép a bőröm, amikor használom (az egész arcomról ezzel szoktam leszedni a sminket).
Mondjuk tényleg nem olcsó, de jobb, mint bármi, amit eddig használtam, és a szemem sem csípi, szóval nincs szívem pontot levonni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 10.

fancsa

2012. október 3.

Eleinte odavoltam érte, mert remekül leszedte a sminket, érzékenységgel, meg nem volt gondom. De aztán miután a fél üveg elfogyott, "bekattant". Vagy a 40-50°-os meleg a szobámban, vagy az én bőröm változott idő közben, de egyik pillanatról a másikra a szemem úgy döntött begyullad. Azóta sem tudom, hogy pontosan melyik cuccom okozta a gondot, De minden esetre, ha használom ezt a lemosót azzal a sminkkel, ami nem üt ki (pl Avonos, L'Orealos spirált Avon Ápoló szemfestéklemosójával szedem le, nem lesz semmi bajom) begyullad a szemhéjam és pikkelyesen hámlani kezd rajta a bőr. Ráadásul az eleinte kellemes illata eltűnt, most maró, szúrós szaga lett. Nem tudom mi van vele, ha valaki ismeri a probléma okát, annak nagyon örülnék , ha megosztaná, előre is köszönöm. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin