La Roche-Posay

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vimav, Módosítva: 2016. február 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz

sztinke

2015. január 19.

Használom egy ideje, de minek? Nem rossz, talán még hidratál is, bár mivel nekem szerencsére kiszáradni nem szokott a szemkörnyékem, így ez mindegy volt, szóval ártani nem árt, de azt sem nagyon teszi, amit írnak a dobozán. Sem azonnali hatása nincs, sem hosszabb távú. Semmit nem csinál a szem körüli karikákkal, puffadtsággal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 19.

_-Mia-_

2013. augusztus 26.

A hűtőbe be szoktam tenni, így felkenéskor még jobb érzést ad. Igazából olyan semmilyen a kapcsolatom vele: ha megviselt a szemem, akkor a Visinnel karöltve tűzoltásnak szoktam használni, viszont egyéb napokon ha elfelejtem felkenni, akkor sem érzem nagy hiányát: csak a lelkifurdalás marad, hogy "na, megint nem tettem az idő vasfoga ellen".... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

eddina

2012. november 17.

Nekem kb egy óráig olyan, mintha kivasaltam volna a szemem környékét, aztán hirtelen nagyon látszanak a mimikai ráncok...és nem segít a szárazságon. Nem venném újra. Akinek normál bőre van, talán sminkalapnak jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 17.

Micoka

2012. szeptember 2.

Csak párszor használtam még, de eddig nem jött be: ragacsos állagú, ha este felkenem, még másnap délelőtt is "ragad tőle a bőröm", mintha nem szívódna be rendesen. Nem csíp, nem pirosodik tőle a bőröm, de nem kellemes. Nem nekem való.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 2.

mimi49

2012. augusztus 22.

Ajándék volt, kentem egy évig, a duzzanatot tényleg leviszi. Csak éppen túlságosan :-), és ha nem volt elég pihentető az éjszakám akkor hatalmas lila karikákkal ébredtem, annyira lappasztotta a szem környékét.
Már lecseréltem egy másikra, a maradékot nem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

Már lecseréltem egy másikra, a maradékot nem fogom elhasználni.

horsy

2012. február 8.

Tényleg csak hidratál,nekem nem vált be se a karikák sem a ráncok nem csökkentek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 8.

ficuskinky30

2012. január 14.

Irritálja a bőröm, csíp egy ideig, miután felkenem. Az állaga gélszerű, nehezen szívódik be. Nekem egyáltalán nem jött be. Pedig nagyon tetszene az összetétele, látom, kétféle antioxidáns is van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 14.

zsuzsika

2011. november 19.

nyáron kezdtem el használni, de sajnos amióta bejött a hideg, jobban könnyezik a szeme, jobban kiszárad a bőröm, és sajnos csípi. azóta találtam egy másik krémet, amit erre az időszakra kiváló, de ha melegebb lesz, visszatérek ehhez, főleg, hogy harmadannyiban kerül, mint az estée lauder

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 19.

naomi

2011. november 18.

Egyszerű hidratáló szemkörnyékápoló, nem ránctalanító. Nagyon könnyű az állaga és tényleg szépen hidratál. Nagyon szerettem és akinek nincs szüksége ránctalanításra, annak tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 18.

kiscsillag89

2011. november 9.

Én a második tubussal használom. Nem ránctalanító, pusztán csak hidratálja a szemkörnyékét! Teljesen meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 9.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Glycine Soja (Soybean) Protein, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak