La Roche-Posay

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: réka, Módosítva: 2013. július 31.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megerősített formula Fragmentált Hialuronsavval a kettős hatásért:

• A víz azonnali bőrbe juttatása
  • Megerősíti az epidermális kohéziót és tartós hidratálást biztosít.

Odinnaf

2019. október 3.

Már a második tubust használom ebből a krémből. Imádom, nyáron csak ezt viseli el a bőröm, nagyon könnyű az állaga, szuper gyorsan beszívódik és jól lehet rá sminkelni. Az illata is finom. Télen akinek szárazabb a bőre, kevés lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

Mia0602

2019. június 19.

Csak egy mintát próbáltam. Az illata nem tetszett. Egy használatra jó volt, problémát nem okozott, de megvenni nem fogom, alkoholos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 19.

RonjaR

2019. április 27.

Többször újravettem már, de most nem ezt használom. A krémet magát nagyon szeretem, jól hidratál és könnyen beszívódik. A csomagolás miatt viszont le kell vonnom egy csillagot, mert szerintem nagyon nehéz kinyerni a krém végét, ami hatalmas pazarlás. Szeretem, ha az utolsó cseppet is magamra tudom kenni, főleg, ha egy ilyen drága termékről van szó. Itt viszont ez lehetetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 27.

Lola02

2019. február 28.

Nekem nem igazán jött be ez a termék, felkenés után 4-5 órával később észrevettem, hogy húzódik és viszket a bőröm, valószínűleg az alkohol miatt, amit csak utólag láttam az incijében,és ez kicsit bosszant, mert azt gondoltam, hogy az ilyen gyógyszertárban kapható, drágább krémekben nem nagyon találkozok ilyen összetevőkkel, de persze ez az én hibám hogy nem néztem utána, tanultam belőle 🙂 Amúgy kár érte, mert a kiszerelése nagyon jó, sminkelni is szépen lehet rá hamar beszívta a bőröm, a textúrája is tetszik könnyed kis krém, az illata is kellemes, de biztos nem fogom újra venni, mert nekem nem hozta azt a hatást, amit szerettem volna, nem hidratált rendesen.Nekem nem ér meg ennyi pénzt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

fehereszter13

2019. január 28.

A LA ROCHE-POSAY HYDREANE LEGERE-ről váltottam erre, amit nagyon szerettem, de a gyógyszerészem ajánlotta, hogy próbáljam ki a HYDRAPHASE-t. Imádom, azóta nem is nagyon használtam mást.
Nekem ez a verziója is elég télre, bőven jól hidratál, de már gondolkodtam, hogy kipróbálom a Riche verziót is.
Az ára elég borsos, konkrétan fáj a szívem 5-6000 Ft-ot kiadni értem, mert ez se tart tovább 3 hónapnál, pedig tényleg kevés kell belőle. Igyekszem 20%-os napokon megvenni, de még úgy is drága. Amit sajnálok, hogy a tubus elég környezetszennyező, kár, hogy nincs valami utántöltő változat, mert bár a vákuum miatt a termék szinte teljesen kinyomható, mégsem olyan, mint egy tégely, amit teljesen ki lehet tisztítani.
Ha valaki ismer olcsóbb beszerzése helyet, ne tartsa magában! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Ha valaki ismer olcsóbb beszerzése helyet, ne tartsa magában! :)

rekav11

2018. december 30.

Nincs problémás arcbőröm, nem rosaceás, nem érzékeny, nem pattanásos, nem mitesszeres, annyi csak, hogy elég száraz. Ebből kifolyólag amit elvárok egy arckrémtől, hogy jól hidratáljon és így 40 felé közeledve figyelek arra is, hogy minél kevesebb kemikáliát masszírozzak magamba.
Általában Biodermát használok (épp ami akciós vagy ami van a gyógyszertárban), mert kategóriájában az a legolcsóbb és nekem tökéletesen megfelel, de egyszer nem volt a gyógyszertárban, s ezt nyomta a kezembe a patikus. És nem bántam meg. (Nappali krémnek vettem.) lőször kicsit morogtam, mikor otthon láttam, van benne illatanyag, de finom az illata, nagyon jól hidratál és nekem nagyon bejött a pumpás kiszerelés.
Update: itt figyeltem fel rá, hogy szilikont is tartalmaz, aminek nem örülök, de mivel sem ez, sem az illatanyag nem irritálta a bőröm, s ez a krém okozta a legkomfortosabb érzést, meghagyom az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

szalaiiza

2018. november 19.

Kb. egy éve kezdtem el használni ezt a terméket. Mindig újraveszem. Nem csodaszer, nem lesz tőle hibátlan a bőröm, viszont hidratál, nem okoz pattanásokat. A kiszerelése egyrészt higiénikus, másrészt viszont sosem tudtam teljesen elhasználni ezt a terméket, mert a végén mindig marad benne. Ez egy kicsit bosszantó. Ár/érték aránya teljesen rendben van. Nyárra ajánlanám ezt, télre kicsit több hidratálásra van szükségem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 19.

tditti1991

2018. szeptember 5.

Már évek óta ezt használom reggeli és esti hidratálónak is kombinált bőrre és ez az eddigi kedvencem mert ár/érték aránya megfelelő; jól hidratál, de közben nem nehezíti el a bőrömet. Könnyen beszívódik a krém, utána gyorsan lehet rá sminkelni is. A bőröm valóban puhább lesz tőle, de az is igaz, hogy száraz illetve idősebb, megereszkedett bőröm ez a mértékű hidratálás nem lenne elég. Szerintem a húszas években lévő zsíros, felszíni vízhiányos bőrön segít a legtöbbet ez a termék. Télen át lehet váltani a Hydraphase Rich termékre, ami sokkal sűrűbb állagú és megfelelőbb száraz bőrre.
Ha extra táplálásra van szükségem ki szoktam egészíteni The Ordinary Buffet vagy Hyaluronsav szérummal, de néha egy csepp argánolajat is teszek a krémhez, majd az egyveleget jól összekeverve viszem fel a megtisztított arcra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Egi

2018. július 20.

Nagyon jó krém ,nem tudok róla rosszat mondani, Ha szárazabb bőrre kenem kevés, vagyis hamarabb eltűnik róla a krém, de nem is arra való. Arra a riche változata való. Ennek ellenére szeretem, amikor normál a bőröm akkor elegendő. Az illata nem tetszik, de ez izlés dolga, ettől nem vonok le az értékéből. Legközelebb ha szükségem lesz rá a Riche változatát veszem meg, de nyárra ez tökéletes, használok erősebb krémet ha szükség van mellette. Imádom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Timmacska

2018. június 24.

Kellemes krém, a nyári hónapokban reggeli hidratáláshoz illetve smink alá szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

Hidratálók: Glycerin, PEG-20 Stearate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol

Vízben oldódó emulgeálószer, vízmegkötő és felületaktív anyag (surfactant).

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Réz-szulfát. Paula Beguoun szerint helyileg alkalmazva hatékonyan segíti a sebgyógyulást, viszont nem tud olyan kutatásról, mely bizonyítaná, hogy az réz-szulfátnak bőrápolási termékek összetevőjeként is lenne bármi haszna  a bőr számára.

Emulzió stabilizáló és sűrűség szabályozó segédanyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2